» »

Burn Proof ali ne???

Burn Proof ali ne???

orion ::

V kratkem (ko prodam moj Teac 8/8/32) bom kupil nov CD-RW. Dilema pa je ta: Kupiti Samsung 16/10/40 za 24K sit ali Teac 16/10/40 z Burn Proof za 28 k sit. Zanima me če mi kdo pove ali se splača kupiti z Burn proofom ali je dovolj samsung z 8MB bufferja???? Me lahko kdo k ma z Burn proofom maila.

Binji ::

Po moje da se sz Burn-Proofom bl splaca, ker ce ze kej zafuka lahko lepo nadaljujes pa je.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Daishi ::

Opeklino-varni je definitvno boljsi !
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

msmiha ::

Jaz mam BURN Proff in za nič na sveto ga nebi zamenjal s takim, ki ga nima. Lahko pa pogledaš, če se, da Samsung fleša z takim firmwearom, da podpira pol BURN Prof.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Boky ::

Orion kupi teac-a ze zato, ker je teac.BURN Proff pa je itak le se dodaten plus.

Wolverine ::

orion: kje pa si ti nasel Teaca za 28k sit??
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Kekec ::

Ja novga ne dobis za 28 K mogoce z 12x speedom 16 x pa je cca 38 K se mi zdi v glavnem jaz mam 16x in dela super brez problemov odlicn nakup pa itak je teac zakon!

tropinovec ::

teaca 16x10x40 dobiš v madisonu za 34.100 , pa še dostava je brezplačna!klik!
sem ga pravkar kupil!:D:D

orion ::

Teaca kot sem ga opisal dobiš v Essedi.it.Živim namreč 500m od Italije.Tam ga dobim za 250.000 itl, kar je cca. 28400 sit.Če koga zanima sem na razpolago tudi za kako posredniško kupčijo....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CDRW LiteOn

Oddelek: Kaj kupiti
181332 (1058) matevzm
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281862 (1397) Boky
»

CDRW- ?

Oddelek: Kaj kupiti
281389 (971) [DrAc0]
»

CD-RW ??

Oddelek: Kaj kupiti
8880 (756) Han
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271904 (1351) Daniel

Več podobnih tem