» »

Kako PCMCI kartico spraviti v PC.

Kako PCMCI kartico spraviti v PC.

joze ::

ZAnima me najcenejša varjanta za priključitev PCMCI kartice v navaden PC.NAšel sem neke pci adapterje, ki stanejo 10 jurjev, zanima pa me, ali je še kakšna rešitev in kje bi se to pri nas dalo nabavit.
Hvala.

spitavc ::

Tudi mene to zanima.

joze ::

Kaj res ne ve nihče? Sem jaz prvi, ki želi napraviti kaj takega?

TribesMan ::

Hmmm in kaj točno drugega bi ti rad? Mislim a ta rešitev z adapterjem ni dovolj dobra zate?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

joze ::

Cena se mi zdi visoka za tak adapter, glede na to, da si s tem šele zagotovim pogoje za nadalnje priključke in da je to v prenosnikih stvar, ki pride zraven samoumevno.Poleg tega, sem našel samo eno trgovino ki prodaja take adapterje in sem mislil, da je še kakšna druga rešitev.Nadalje ni nikakršnih izkušenj uporabnikov nikjer opisanih, da bi se lahko zanesel, da stvar dela tako kot je treba in da so driverji OK.

Stratus ::

Ni druge rešitve cena je pa tako visoka ker je pač povpraševanje po tej vrsti adapterjev majhna, glede na moje izkušnje ne boš prišel nikjer cenej skoz.
Obstaja alternativa vendar po moje ni cenejša pa še vprašljiv rezultat. izdelaj svoj PCMCIA -> PCI adapter če imaš seveda dovolj znanja iz elektronike in o PCI vodilh >:D
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

joze ::

Nimam ne znanja ne časa ne volje, zato bom kot kaže kar kupil.
Hvala

Yohan del Sud ::

Kaj pa usb 21 in 1 čitalec?
www.strancar.com

joze ::

* Secure Digital Card, Mini SD Card, SD Ultra Card
* Memory Stick, MS Duo, MS Pro, MS Pro Duo, MS Magic Gate, MS Pro Magic Gate, MS Duo Magic Gate, MS Pro Duo Magic Gate, MS SELECT
* Multi Media Card, Reduced Size MMC
* Compact Flash Card Type I / II, Extreme CF Card, CF Ultra II Card
* IBM Microdrive
* Smart Media Card
* xD Picture Card
Ali gre v katero od teh lukenj pcmci kartica? To so namreč specifikacije tega readerja.

Yohan del Sud ::

Žal ne. Sem mislil da bi pri taki cifri že lahko bilo to vmes...

Nič potem nazaj na plan a.
www.strancar.com

butkomutko ::

tak adapter jaz ze natanko eno leto iscem a ocitno se nobenemu proizvajalcu ne zdi potrebno ,da bi ga naredil pa bi se kako prisel prav uporabnikom ,ki nimajo moznosti adsl interneta pa bi se prek PCMCI kartice katerega izmed mobilnih operaterjev lahko povezali brezzicno na net jaz bi jo pa za moj prenosnik rabil ki nima takega vhoda in bi mi pac najbol pasal USB vmesnik za PCMCI kartico pa ocitno ne obstaja saj sem ze vsepovsod vprasal na PCI vodilu pa mi ne odgovarja saj rabim za prenosnik

BluPhenix ::

Glede tistih 24 v enem je to bolj hype, saj štejejo posebej vsak memory stick in podobno, čeprav jih je večina med seboj združljivih.

Trgovine:
http://www.techtradecenter.si/?f=art_filter 8.980,00 SIT
http://www.supercene.net/buy.php?&productId=1603 10.656,80 SIT

Zgleda, da se dobi tudi PCMCIA -> RS232 adapterje, o njih so nekaj govorili tukaj.

Zgleda, da imajo tudi na www.mimovrste.com ampak mi strani trenutno ne odpre, tako da ne morem preverit


Glede tega kaj pride pri prenosnikih in kaj ne... tudi pri PCjih je COM port vedno zraven, pri prenosnikih ga pa lepo ignorirajo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
9992 (948) dree
»

Kateri zmogljiv prenosnik za vsakdanje delo

Oddelek: Kaj kupiti
61379 (1231) alphasaphir
»

Prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
101253 (1107) krop
»

LG, Sharp in Chunghwa krivi in oglobljeni

Oddelek: Novice / Tožbe
336282 (4839) Jst
»

Nov prenosnik? - Lenovo vs. Dell

Oddelek: Kaj kupiti
164263 (3882) quartz

Več podobnih tem