» »

TRIERA testiranje

TRIERA testiranje

feliche ::

Probelm z infoemacijo: Ali bi kdo natančno vedel kaj pomeni spodnaj informacija.
Stavek naj bi pomenil "da mi je drugi mrežni promet zamašil (prenatrpal) povezavo. Modem imam direktno na PC. Če ima kdo kaj pojma naj mi prosim zadevo razloži.

Iskanje vmesnih naprav . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK
izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 498.39Kb/s
izvajam 10s download test (v smeri k vam) 1.99Mb/s
Information: Other network traffic is congesting the link

Pritisni START za ponovno meritev

Iskanje vmesnih naprav . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK
izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 498.44Kb/s
izvajam 10s download test (v smeri k vam) 1.88Mb/s
Information: Other network traffic is congesting the link

TyKee ::

Kaksen paket te mas, da imas 500Kbps uploada? F300 malo krepko naspidiran?
(ali imas ADSL: 2M/512)? (sem se spomnil da lahko tudi drugi testirajo ne samo triera userji...

Tisto odebeljeno pa je napisano samo zato, da te opozori da je mogoce da kaksni drugi programi se porabljajo internet. Recimo imas paket 2M/256kbps pa ti zmeri hitrost 1.5M/128kbps (recimo) ... in da se ne zacnes prehitro pizdit :) prvo preveris ce ne laufas kaj druga.... kaksnega p2p ;) potem pa zacnes tezit ISPju.

PS: Tako si jaz stvar razlagam, ce pa je kaj druga v tem pa ne bi vedel.

Sej to informacijo vsakemu napise... vsaj meni jo zmeraj. zmeri pa tudi tako hitrost kot jo imam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TyKee ()

largie ::

ta test meni nikoli ne pokaže sprejemljivega rezultata, kakršnega bi pričakoval. to o zasedenosti linije pa itak napiše vedno, tudi če ugasneš vse p2p programe in onemogočiš ostale up/downloade.

feliche ::

No nisem vedel, da vedno napiše???
Mam pa kabl internet telemach 2/512.
Bom poskušal še kakšen drug speedtest.

feliche ::

Ja, problem je, da mi ko mam preko Routerja povezane 4 PCje. Mi po nekaj urah cca 12 oz. tu nekje vrže NET ven in izgubim conncet. Po resetiranju modema pa mi začne zadeva spet laufat. Sem že klical vsepovsod, pa mi vsakdo drugače pove. Eno govorijo, da router ni kriv, da mi nekaj zabaše modem torej pravijo, da imam preveč UL in da je DL v mejah normale itd.
Sedaj pa sem se direct prklopu na PC pa da vidim še to zadevo kako laufa oz. če me bo discconectal po nekaj urah.

Baja ::

a mas ta roter ki so ga na trieri prodajali, planetov se mi zdi. Ker meni se je dogajalo isto, ko je bila linija zasedena 100% nekaj casa. sem upgrejdo firmware za ruter pa je boljse.

feliche ::

Mam BENQ Router BW 3700. Iskal sem že update za firmware, pa jih ni na uradni strani. Ko sem pisal na slovensko stran, so odgovorili. če jih na uradni strani od Benq ni, da potem še niso vidli potrebe po updatu.

TyKee ::

Baja: Kot je navedel je uporabnik Telemacha 2M/512 paketa. Sicer bi lahko imel tudi tak ruter... :D

Soprano ::

Meni nikoli ne javi te napake, tudi če mi v ozadju tečejo P2P programi

Baja ::

upss, spregledal. my mistake.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447375162 (50773) Tero
»

Telemach pritozba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
748597 (5723) VASkO
»

adsl siol problemi!!

Oddelek: Omrežja in internet
62062 (1868) mozetic8
»

kako hitra je internetna povezava

Oddelek: Omrežja in internet
183089 (2912) OmegaBlue
»

Telemach Novo mesto

Oddelek: Omrežja in internet
61710 (1552) korenje_ver2

Več podobnih tem