» »

Kriza! Kdaj dobite SCSI-ja?

Kriza! Kdaj dobite SCSI-ja?

burekar ::

Fejst je kriza, kar se tiče nalaganja. Kdaj bote dobil tistga SCSI, ki ste rekl da ste ga kupl in a se bo dal potem normalno brat stvari na tem sajtu?

Binji ::

Sej zdej ne vem al je kriza zarad hardvera al zarad Primozevega posodabljanja foruma. Je pa KRIZA!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Naročene je bilo iz ZDA, samo sedaj še ne dela air-mail, potem pa je še treba gledati na carino. Verjetno kakšen mesec ali več;((
metrodusa.blogspot.com

lordgreg ::

erm.. sam sem si enkrat naročil disk iz nizozemske. zapakiran v trdem kartonu, disk v gobi, jasno.. vse skupaj povdari nalepka FRAGILE (lomljivo!!!). kakorkoli že,.. škatla v katerem je bil disk je ob prejemu (moje roke) bila x-krat odprta na carini. 30% diska je bilo z bad sectorji. inštaliranje sistema nanj? ne boste verjeli.. potratno,.. deljenje bad sectorjev na particijo (ni možno). čakati dolgo da dobiti pokvarjen disk? nima smisla. upam, da se kaj takega vam ne dogodi,.. ah ja,.. 1 mesec po uporabi (kolikor se je dalo kaj kopirat na ta disk) je začelo glavo nekaj hudo vzburjat. in je padel skupaj. sesutje mašine kadarkoli imam disk vključen :((( fuck the post.. (airmail gor ali dol..) molim za vas

burekar ::

Oj, Tomi, zakaj pa iz ZDA?
A ne pride pošta preveč? Lahk bi se kdo v essedija v Italijo zapeljal, kajne?

Binji ::

Jap men tud to ne gre v glavo. Edin poklicat bi mogli pa narocit preden bi sli iskat pa bi ze meli nove masine notr..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomi ::

Diski so bili naročeni iz ZDA, ker so bili naročeni na Ebayu, ker so bili cenejši, saj je bilo 20 SCSI diskov 9GB in kontroler bili nekje 50.000. Tega pa tudi v Essedi se ne da dobiti.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

50.000 česa?

PaJo ::

SIT seveda:)
tako da je bila res poceni varjanta:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

burekar ::

Dvajset SCSI 9 GB diskov? Za 50 000 SIT? To pa bo RAID polje. Sam carino bote tud plačal. Pa resno mislite to, ker to je 180GB pol skupi?

gorenc ::

hehe LordGreg, ti pa skoz diske kupujes:D a sestavljas BLUE DEEP?

burekar ::

Če bote dobil 20 SCSI-jev, potem najverjetneje ne boste uporabljal vseh 20(razen če imate orenk power supply). A prodate kakga SCSIja?

Sergio ::

Prodal jih bomo 12 po polovicni ceni od prodajne, to je po 25.000 SIT po komadu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

burekar ::

Sergio: 25.000 za en SCSI disk, vi jih bote dobil pa 20 za 50000, če sem prav razumel? Pa en 9GB SCSI ni vreden 50 000 nov nikoli.

[t502] ::

Err...1 question:

Zakaj is ZDA? Kaj ne morate kupit v Italji ali Avstriji? :\

[t502]

sasox ::

t502 Preberi še enkrat zgornje poste.....

Huey P ::

Zakaj sploh SCSI?


..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

zato k so to ubir hitri diski... :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

luni ::

burekar:
IBM DDYS T09170 9.1G U2W 38.900 46.291

tolko o tem kolko so vredni diski... ali in koliko/po koliko jih bomo prodajali pa se ni doreceno tako da se zaenkrat ne zanasajte na to
Artificial Intelligentia

Klemenn ::

Reši vse težave

Pejte na eajđ pa boste vidl. Pa rečte da je ideja slaba. Lahko nabavmo še za kej rama al pa kej tazga
re

Primoz ::

Jebediah... še enkrat mi nabij link na to temo (a jih ni že dovolj) pa boš owca.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Elemen_T ::

heh. tip je dal link do stvari ki bi lahko bila zanimiva za vas ti pa ga negiraš. Gesta pa taka.

Primoz ::

Tip poskrbi, da je link do te teme čist v vsakem postu k ga napiše... jaz pa mu grozim. Tko je to...
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SCSI disk

Oddelek: Strojna oprema
161583 (1382) stromar
»

Nov disk

Oddelek: Novice / Diski
132410 (2410) Daniel
»

Umiranje IBM-ovih diskov

Oddelek: Strojna oprema
252199 (1255) windy
»

DOST MAM!

Oddelek: Slo-Tech
341502 (869) alien-w
»

cad/cam računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
271551 (1285) Blue3D

Več podobnih tem