» »

Kaj kupiti punci?

Kaj kupiti punci?

djtey ::

Kaj bi vi kupili punci za eno leto? :D

LapD ::

Kaj bi vi kupili punci za eno leto?
kaj po enmu letu ji bos pa vzel nazaj :D ok resno...najbols bo da jo nekam peles kjer si ti ze bil ona pa se ne da ji mal razkazes pol naprej pa po okusu...uglavnm jst bi se odpravu na pot :))

karafeka ::

neč

Reanimated ::

pelji jo v šoping :)) pol pa na večerjo, nato pa domov v posteljo>:D (mislim cartanje :D )
im freakZ

perci ::

grafično kartico

Sami ::

grafično kartico

Ja itaq, al pa dodaten disk-------->Joke8-O

Pelji jo v kino, potem na večerjo in ji kupi kakšnega medvedka, to sem jaz naredil za 1. leto.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

darh ::

Po enem letu še vedno ne veš kaj ji je všeč? :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

perci ::

No, xbite, jst sem s svojo že 4 leta in si ze zdej razbijam glavo, ker ne vem, kaj ji bom kupu avgusta.

Ni to, da je ne poznaš, ampak dobro darilo ni simpl kupiti. Sicer so mi do sedaj še vsa dobro uspela, ampak brez razbijanja glave pa ne gre.

Tomay ::

Tudi jaz si bom še do avgusta moral malo glavo razbijat.
Parfum, in podobne stvari so že bile, sedaj pa pridejo na vrsto bolj drage stvari, ker poceni izvirnih več ni, ali pa jih jaz ne najdem. :(
Voodoo 4Ever

vrtnyka ::

uf joj....za punco je pa vec kot prevec moznosti:)
npr : pelji jo v kino gledat njen najljubsi film + vrtnica
pelji jo na vecerjo + vrtnica
naredi ji doma vecerjo + vrtnice + plisko
pelji jo na izlet ali piknik


p.s. sam graficne ne kupt =)
vrtnyka ma resota rada

#000000 ::

Pel punco v kino ipd. (kamor gre rada) kup ji recimo vrtnico + sebi novo grafo (joke) :D :D oba bosta zadovoljna he he

perci ::

pelji jo v kino gledat njen najljubsi film + vrtnica
No, če bi jst to svoji naredil, bi bila žalostna. Rekla ne bi nič, ampak prav ji pa ne bi bilo. Nisi se glih potrudil, če si jo peljal v kino in kupil vrtnico, anede?
Isto velja za večerjo, plišaste medvedke, parfume,...

Izlet - en tak kvaliteten izlet (po možnosti weekend) pa ze ni tako svoh zadeva. Se posebej, ce jo totalno presenetiš.

dela ::

Vrtnyka ima očitno raje RAM :)

Večerni piknik pod zvezdami + darilce. Še prej pa kakšna pijačka - če bo malo tipsy, se ji bo vse skupaj zdelo še lepše.

Myth ::

Za eno leto? Hja... kakšno spodnje perilo bi blo ql... verjetno bi bila šokirana , presenečena in vsa zardela. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

d20 ::

zakwa kej devat njej (ce skupi proslavita, ok), sej ma tebe ne? drgac je sam ena zlo pocen kurba z letno narocnino.
http://www.worldjumpday.org

korenje_ver2 ::

kupi 2 letalski karti za potovanje v kaksne eksoticne kraje. pol pejta pa tja... ce si pa reven, ji pa kupi kondome al kva vem kaj...

root987 ::

če si reven ti še vedno ostane ryanair pa gresta lahko relativno poceni v london, oz. če mata mal več časa, od tam letita naprej nekam. za cene sob me pa ne sprašvat :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

darh ::

perci, jest teh problemov nimam (več) 8-)


Lahko ji skuhaš kej, če imaš znanje in resource seveda.
Excuses are useless! Results are priceless!

BigWhale ::

Jest grem v Loccitane in vem da ne morem zgresit... :P No, lahko ampak... se ne dogaja... ;)

||_^_|| ::

dejte ga srat fantje no:)

djtey: čist odvisno, kok sta pa stara vi2?

Keyser Soze ::

Heh, saj ne da bi se hvalil. Ampak imam precej dober okus.:\ Mislim, (5 let nazaj) da je za najino prvo obletnico dečva med drugim dobila tudi spodnje perilo. Pa mi ni bilo niti najmanj žal. Nikomur od naju.

Veš, darilo je popolnoma odvisno od človeka. Če je še ne poznaš dovolj je res najbolje, da se držiš klasike. Saj so razna potovanja, izleti, ipd. če niso res tip top in po planu kaj hitro lahko "pain in the ass". Bo sicer malo boring, ampak j... ga. Sigiurno je sigurno. Bolje da ne dobiš nobene pike, kot pa da kakšno izgubiš.

Je pa klasika odvisna od starosti tvoje punčare. Mlajša kot je, bolj se palijo na pliš, kino, šhoping, ipd. Starejša kot je, bolj resno jo je treba jemat. Večerja(pa ne za 5-10 KSIT), morda nakit, večerna obleka z večerjo, kakšna predstava, opera, balet, ki ji je všeč in je karte za dobit "pain in the ass".

Imaš pa sedaj dobro lekcijo za naslednje leto, če bosta zdržala. Spremljaj njene želje, namere, ipd. In izbira dobrega darila ali presenečenja bo vsaj pol lažja. Ampak še vedno ne bo lahka.:)

bond007 ::

No ne se preveč obremenjevat z nekimi darili.. Jst sm ji za eno leto kupil japonke:\ , pa sma še vedno skupaj:P

fRiK0 ::

Naslednic ko gres z njo v shoping sam mal poslusaj pa glej. Bos lahka v enem dnevu za par let idej dobu :D
Hvala

LP Tadej

vrtnyka ::

/me je mal gikinja ratala :P
Sicer pa tud rama se ne branim :))
vrtnyka ma resota rada

Myth ::

Pa vrtnco zravn, si pozabla, ne? :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Reanimated ::

Nared ji vodno hlajenje :D :D Če ma komp seveda :))
im freakZ

Alan Ford ::

Čepe za ušesa (zase)
Become a programmer and never see the world!

dela ::

No, sicer pa obstaja zlato pravilo glede daril pri ženskah- manj kot je funkcionalno, bolj ga bo vesela. Tako naprimer zaradi nakita nikoli neboš dobil klofute. :>

vrtnyka ::

Mr|Ce, ja :P
vrtnyka ma resota rada

djtey ::

Mislim, da ji bom kupil neko verižico pa parfumeka:P

vrtnyka ::

Kupi ji parfum od naomi - sunset
Navdusena bo!;)
vrtnyka ma resota rada

nicjasno ::

off topic... vrtnyka, ce se tolko druzis z geeki, bi se cudu, ce se nebi poznalo. :)
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

vrtnyka ::

;) ;) ;) ;) ;)

How tr00 :P
vrtnyka ma resota rada

BigWhale ::

Vrtny:

> Kupi ji parfum od naomi - sunset
> Navdusena bo!;)

Tole je crap. To kar tebi disi, se ne disi nujno drugim... :)

Vice ::

Ni rečeno, da ji nebi dišal, problem je, ker lahko smrdi na njej, vsak ima svoj telesni vonj, ki z določenimi parfumi ne gre skupaj, pa naj še tako diši. Pa še takšna oguljena prežveta fora je to, ki je uporabna šele na stara leta, ko se ti ne da več razmišljat in ubadat z darili, katere prednost je da vonj po orhidejah gre skoraj z vsakim parfumom skupaj in še bolj bo vesela, ko ji boš podaril nekaj za "mlade". ;)

Bolj od smrdečega parfuma bi bila vesela kakšnega ekonom lonca s senzorjem, pa še veš pri čem si - če že upaš na to, da bo resno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti punci za rojstni dan? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8134340 (26989) syti
»

Kaj kupiti punci za RD??

Oddelek: Loža
4010677 (8323) Limit-sky

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399097 (7726) OmegaBlue
»

kaj kupiti punci za 18 let

Oddelek: Loža
398134 (7207) Soldier
»

puncin rojstni dan

Oddelek: Loža
345957 (5336) Gh0st

Več podobnih tem