» »

Splinter cell chaos therory

Splinter cell chaos therory

eraser ::

Nikjer nism našu istga problema kot ga imam jaz, gre za igro splinter cell za igran je preko interneta (coop)ko hočem nardit nov account mi vse lepo štima in prtisnem enter mi napiše če se strinjam z njimi prtisnem da se strinjam pol me začne povezvat mi pa napiše tole:unable to creat account the service may be ofline. To mi napiše tud če sm povezan z internetom. Za odgovore se zahvaljujem že v naprej:))
  • polepsal: Primoz ()

m.i.h.a. ::

To je tudi meni jamralo. Pač pojdi na stran od ubisoft-a al pa od splinter cella in tam naredi account.

No tukaj narediš račun. KLIK.

Se vidimo.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

eraser ::

zlo hvala zdej mi vse dela sam ne vem kk bi pršov v kkšn server k ankol ni noben napisan
peter

triple cross ::

Ponavadi, ko se premakneš v multiplayer, ni nikoli napisanega nobenega serverja, dokler ne klikneš na "refresh list" oz. server ali pa kaj podobnega. Vsaj v večini iger, če ne v vseh, ki podpirajo multiplayer je tako.

m.i.h.a. ::

Eno vprašanje:

Zakaj kadar hočem špilat coop SC preko LAN-a, ne pokaže narejene igre v "game list". Patchi za špil so pa zadnji (1.03)?

Pač postavleno mam preprosto mrežo, 2 računalnika in cross kabel. V winsih mreža dela, v igri pa ne.

m.i.h.a. ::

Sem zrihtal. Antivirus je bil kriv.

Mirč ::

imam orginalno igro pa acount sem naredo samo pol me vpšraša za cd-kej,onga ko je na cd-ju ne prime ker je drugčno število črk oz.številk piše pa da je napisano v manualu ,vendar ne najdem mi lahko kdo pomaga
lp

Mirč ::

najšel kodo na ovitku od dvd-ja
lp

rap_game ::

jst imam podobne probleme samo razlika je u tem da jst nism našu kode prow nikjer
imam originalno igro

lp Žiga
...

Mirč ::

koda je na notranji strani ovitka od dvd-ja



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Splinter Cell: Blacklist (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768296 (5573) oo7
»

Iščem težke streljačine

Oddelek: Igre
373900 (2931) kriko07
»

Odlične cooperative igre?

Oddelek: Igre
261808 (1219) Berserker
»

Splinter cell double agent

Oddelek: Igre
472381 (1344) Mirč
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511509 (8300) BigFoot

Več podobnih tem