» »

Odlične cooperative igre?

Odlične cooperative igre?

Meizu ::

Živijo, s prijatleji smo se odločili špilat online kakšno co-op igro (streljačine ubistvu). Kaj se da dobro zaigrat prek interneta, pa da je možnost vmeševanja botov v igro (namreč maksimalno 5 nas je, pa ni vedno dosti).

Nekaj v tilu SWAT4, oz. nekakšna taka streljačina.

Ali je STALKER dober online? Mislim, je zabave?

Hvala za odgovore, LP

overlord_tm ::

Wolf: ET, samo ni botov pomoje ...

PromeuZ ::

Unreal Tournament in Quake seriji.

Pesimist ::

Rainbow Sixi vsi po vrsti imajo bote in so COOP. Zadnji vegas je tudi najlepsi in najzahtevnejsi. Kolko vem dobena od zgoraj omenjenih iger ni coop. Kaki predlogi lol..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

flipflop ::

Ja no CTF je nekakšen coop.

stalker ::

FarCry coop mod ti omogoča reševanje singleplayer kampanije v dvoje.

Meizu ::

Aha, hvala za nasvete. A obstaja še kaj resničnega (mislim realnega, ne teh quakeov al pa kej podobnega?) Od tukaj se mi najbolje sliši FarCry...

Sam neki - Kaj je to CTF?

Edit: Aha, sm našu, Capture The Flag mogoče?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Rotaidal ::

Mogoče Ghost Recon serija, ravno sedaj je zunaj novi Advanced Warfighter 2, ali pa Rainbow Six: Vegas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Meizu ::

Ja, Rainbow Six bom probal, GRAW2 pa mi niti ni tko zanimiv... Preveč tak... pust se mi zdi...:|

DOOM_er ::

splinter cell chaos theory ma najbolšiu cooš
Robots will steal your job. But that's OK

sparklyslo ::

Definitivno ARMED ASSAULT, sploh če isčeš nekaj realističnega z ogromnim ozemljem za bojevanje.
COOP ima tukaj pravi pomen, igra ima super editor v katerem si lahko ustvarjaš misije po želji.

Meizu ::

zakon, te dve igri bomo poskusili probat ja... :)) Armed assault mislim, da imam celo že kupljeno, tko da zanjo ni problem....
moj prjatu ima kupljeno farcry bomo že danes probali... uni splinter cell se mi zdi zakon, ker vem kaj je to za ena špila, pa mi tudi ful seka.... Pa unga RS: Vegas, bomo dali vsak nekaj € pa ga šli nabavit...

krneki0001 ::

Ali lahko v stalkerju špilaš kooperacijo s kom, ali je nujno eden proti drugemu.

Meizu ::

nebivedu, to bi jst tudi ful probal. Ta skupaj s še enim obračaš misije :)) Veliko lažje če mene vprašaš...

Baltazar-x ::

Battlefield 2142.lp

Slo-One ::

Kaj pa SWAT 4? :D

krneki0001 ::

Meizu, bo treba enkrat sprobat.

Meizu ::

Hehe, swat4 že cele dneve nabijamo pa nam je že kar dolgočasen.. Iščemo malce svežine:D

mambli ::

Predlagam prvi Ghost Recon ali Armed Assault.

Tomozuki ::

Dodam še Terminator Salvation in Kane & Lynch ;)

tsatthoggua ::

Med novejsimi poglej za Left 4 Dead ( 4 playerji max, lahko so boti ) = 20€..ce kupis recimo 5 pack pa okoli 80 Eur.

Zadnje cajte mi pa res seka Killing Floor, ki je pa 15€, samo bo zelo kmalu verjetno kak free weekend pa se jo bo ceneje dal dobit. Tu je pa max 6 playerjev.

bluefish ::

od zadnjega odgovora sta minili že skorajda dve leti. Saj verjetno bo kdo naletel nanjo, samo je malo nenavadno nagovarjati avtorja teme.

dinozaver7 ::

od zadnjega odgovora sta minili že skorajda dve leti. Saj verjetno bo kdo naletel nanjo, samo je malo nenavadno nagovarjati avtorja teme.

Ti živiš pa samo od opozarjanja na datum zadnjega odgovora :/
:P

Berserker ::

Ja valda more opozarjat, če pa vidimo kopico topicov, ki so nastali recimo 2004, danes pa se komaj odgovarjajo, me prav zanima komu se da iskat te teme.

Meizu ::

Heh, avtor teme sm pa jaz, hehe...

Sicer smo takrat poleti sprobali večino tukaj navedenih iger... Fantastični špili za sprobat... Nekako mi je uspelo pozitivno optimizirat ARMA 2 špil, da dela solidno, sam problem je, da ostali prijatelji nimajo tako zmogljivih mašinc (razen enega, ki ima še Q6600 in 88GTS 640). S tem prijateljem bova poskusila se it mal realizma. Dokler počakamo na OF2 DR in pol pa raztur :)

bluefish ::

Mi je čisto vseeno, če greš takoj sedaj obuditi vse teme stare pet in več let.

Pri tem početju je glupo to, da se podaja odgovore na vprašanja, ki so bila zastavljena že toliko časa nazaj, da je avtor teme vmes že desetkrat našel rešitev/zamenjal računalnik, operacijski sistem/preizkusil drug program/...
Poleg tega se v nekaterih primerih pojavi še deset uporabnikov, ki spregledajo datum zadnjega odgovora in pišejo tja v tri dni.

Eni očitno prav brskajo po oddelkih nekaj strani nazaj in odgovorijo na vsako temo za katero menijo, da imajo kaj pametnega za povedat.

Rekorder je bil pa en, ki je oživil temo staro skoraj devet let samo zato, da je podal enovrstičnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Berserker ::

Hahaha, ali pa tista na gta vice city MP zmaga sem se nasmejal. SIcer bi proso da daš link na 9let staro temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CO-OP igre

Oddelek: Igre
161862 (625) acookook
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163298 (2881) guest #44

Svetujte igre

Oddelek: Igre
151140 (827) Tilen
»

coop igre (PC)

Oddelek: Igre
201723 (1262) iLichu
»

Igre za lanparty

Oddelek: Igre
322061 (1474) Gwanaroth

Več podobnih tem