» »

Voščilo

Voščilo

LuiIII ::

Ej folk! Želim vam, da bi v novem letu (2001 za tiste, ki so ravnokar se zbudili) vsak od vas imel vsaj kabel, če ne že kar optike, da bi ob koncu leta imeli +2GHz navite mašince, 22" LCD monitorje in da bi bil SloTech najbolj obiskana stran (za nekatere je sicer že). Aja želim vam pa še malce pretirano dozo ljubezni, uspeha in osebne sreče.;)

ajd civilizacija se vidimo 2001
Lui

Thomas ::

Ja ... Luilll - lepo od tebe. Lepe želje. Hvala. Jest jim želim isto - tebi pa tudi. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatson ::

Tudi jaz vsem zelim enako!!!


whatson.xmix.net:))

luni ::

No, jaz sem sicer mislil napisat voscilo malo pozneje, toda ce se je ze zacelo... :))

Hvala tebi, Lui, in pridruzujem se tvojim zeljam za vse ostale (seveda tebe tudi :)).
Artificial Intelligentia

Loki ::

THX liu, za vse zelim enako.

Elemen_T ::

hehe sami dobri in veselonogi ljudje :D

Jaz pa želim vsem vse.:)

PaJo ::

Hvala za lepe zelje.

Zelim pa vam da se vsem usresnici to kar si vsak najbol zeli:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Justy ::

Lepo, lepo...tele zelje.
Jst pa vsem zelim SrEcNo NoVo LeTo dvatauzentprvo
Ce bo pa srecno, bo pa tud use ostalo,ane:D

Elemen_T ::

Kaj vi tako radi zelje jeste?:D

Justy ::

LOL
shit, zdej nas je pa dubu na lazi:P:D

mojsterpeter ::

Hvala in seveda enako!

Sergio ::

Tudi jaz se zahvaljujem za najlepše želje in tudi vam želim še lepše. Hvala, da ste nam tako vztrajno stali ob strani. Tudi tukaj bi rad poudaril to: Včeraj je bil zgodovinski dan, saj smo po naši statistiki imeli 2057 unique visitov!

Srečno novo leto ter še naprej veselo uživajte na naši strani, kaj pokomentirajte ter popljuvajte (ekhm, pardon, konstruktivno pokomentirajte :>), da bo stran še boljša kakor je že. Srečno
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TESKAn ::

Še od mene srečno novo leto in da se vam izpolnijo vse želje itd...0:).

Aja, da ne pozabim še to: želim vam tudi srečno novo tisočletje:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Justy ::

TESKAn, tudi ce bi ze samo stoletje oblubil. mislim da bi se vecina strinjala:D

Tomi ::

Ja, hvala za želje...
Tudi jaz bi vam želel, da se vam izpolnijo vse menjše in tudi velike želje....

Drugače pa vedite, da se lahko v malenkostih skrivajo veliki zakladi..
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

jazst pa vam želim velik kislega zelja in da si pogledate biljano v nedeljcu(jak)

opaaaa

MRB0rYS ::

Enako vsem čim močnejse mašine pa hitro povezavo z netom8-O

jugonostalgik ::

Bog vam dej sreče in pa plače večje.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

msmiha ::

Vsem žeilm zelo uspešno in srečno novo leto 2001.
Pa Luniju še želim, da se mu nebi Slo-Techov server tolkrat sesu:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OrlyTM ::

Tudi jaz se pridružujem vsem čestitkam in pravim, da bo le zdravje, ostalo bomo že naredili....

Lepo praznujte in se nasploh fino mejte ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ciuvauva ::

Pajo srečno novo leto in čimveč WU pri Setiju. Enako tudi ostalim.:D

EASYdoor ::

Hvala in vsem ostalim enako!!!

pa se neki. glih zdele se mi vrti komad od Stefan Raaba: Hol mir noch eine flasche bier! (prinesi mi se eno pivo, drgac strajkam!!!:D) pa v primernih kolicinah. u to bi pa spadalo tam k anketi pr pivu :D


HAPPY NEW YEAR!!!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

AndrejX ::

Da bi blo vsako leto bolj srečno na vseh področjih!

Pa, fantje, ne pozabit: na svetu obstaja še kaj drugega kot samo mašine.

Izak ::

AndrejX prov maš! :D:D:D

Elemen_T ::

Danes sem tako malo btw razmišljal glede novoletne evforije pa je vse skupaj totalen absurd...kaj pa je novo leto? Normalen dan. Vse kar bo drugače je letnica ki bo namesto 00..01. Vse kar je drugega je v končni fazi krneki.:\

Martesan ::

Srečno, zdravo in predvsem ljubezni polno novo tisočletje želim! :D
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

stefan ::

Tok lepga ste že povedal da kr nevem kva bi še lohk zaželu....
Želim vam velik sonca na novoletno noč ... pa dobro klimo v vaši kišti ... pa ce zdele per pijete, da ga neboste polival po tipkovnci, ker ga je škoda (laškiga in uniona, obojga enak - predvsem uniona :D) ... skratka .... iz srca (al pa kamna) vam želim velik sreče!!

Buuuh vas puuužegnii!!!

BTW: še mal psihologije za Elemen_T -a ;) - ja ubistvu je kr neki sm pol je tud še mrs kej druzga kr neki, pa loh greš kr pod ta prvi vlak ;) - ampak vsake tolk cajta si pa mormo vzet tud čes da si zaželimo srečo in si jo tud nrdimo (npr. s pijačo, kt jest >:D) ....
.... dovolj buč >:D !!!
štefuc

Marjan ::

No pa nas samo še 24h loči do novega tisočletja!
Jest novemu letu rečem "naključna točka Zemlje v orbiti okrog Sonca", ki je vsako leto še mal zamaknena!! >:D
Ampak vseeno vam vsem želim vse kar si sami najbol želite, še posebej modelom ki rihtajo Slo-tech :)

dizel ::

UUAAUU, kake lepe želje, predvsem tist z optiko, 2 GHz, pa LCD,.... Jah, kva nej rečm, bodte vsi zdrav, pa uspešni, pa kaj bi to, važn da nam kompjuterji dobr laufajo:D>:D

3L33T ::

škandal>:D. Sk8terji smo stopil iz dil in odšli na žur:D. Ok, vsem Techerjem želim velik sk8ov:D, pa da bojo serverji laufal. Hkrati pa bi vam želel vse, kar si sami želite (kar pa ni nujno dobro za vas-gospodar prastanov>:D). Pa še tist o 2Ghz, pa 22 lcd, pa optiki bi blo za premislt. Jest lohk odskejtam do knjižnce, k ma kasbl, jest pa bi se lih začev ok konektat :'(. Kva čš. Ok, vesele božične praznke (ops, prepozn), pa dobr nov let, pa da ne boste mel prehudih mačkov
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

KamikazA ::

Bla, bla, bla, bla, ........
Med drugim vam pa še želim kakšno novo
slo-tech-arko8-O:8)>:D
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

freserovski ::

:DVse lepo, polno smerečko hardwara, želim tudi jaz vsem ljubezni polno novo tisočletje, če boste preživeli celega seveda:Dpa tudi naj se vam izpolni tisto kar si sami najbolj želite

LP
Cobra (Marko)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

trillian ::

uh... novoletna evforija..
seveda je to en cisto navaden dan.
in ce ga jemljes kot cisto navaden dan se ne pomeni, da si sam depresiven in nesrecen.
jaz se imam imenitno.
in sem se uspesno izognila celotnemi bozicno novoletni histeriji. no, skoraj. prvega januarja so me moji ljubljeni starsi zvekli do sorodnikov. sicer je bilo pa naravnost cudovito.
bila sem na morju, natancneje v fiesu, kjer sem poslusala in gledala nekega zelo prijetnega mozaka igrati na klavir.
uzivala sem v soncu, ki je v prazni ljubljani pricaral meni strasno lep dan.
...
in nisem ze zmenila ne za bozic ne za novoleto.

love, ursula


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vesel božič in srečno novo leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
706238 (457) ÷janezvalva÷
»

Vesel bozic in srecno 2007

Oddelek: Loža
453049 (2136) strictom
»

Srečno 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
907710 (6239) DavidJ
»

Vesel Bozic in srecno novo leto

Oddelek: Loža
442236 (1730) Tomi
»

Juhu!

Oddelek: Novice / Ostale najave
222190 (2190) msmiha

Več podobnih tem