Prijavi se z GoogleID

» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 532 533 534 »

D3m ::

Mi je padel na tla prejšni teden in je preživel.

Samo malo udrtino ima počilo ni nič. :P

Lenovo mi je pa počil pri napajalnem delu in se je ohišje ločilo.

Tipkovnica mi je pa OK na Probooku nekako primerljiva z Thinkpadom.

Aja pa pri Probooku je ventilator semi-passive.

Ko se CPU ne obremenjuje preveč je ventilator na OFF.
|HP ProBook|R5 3500U|
|Lenovo A10|Mediatek MT8121|

Zgodovina sprememb…

• spremenil: D3m ()

IcyFox ::

D3m je izjavil:

Mi je padel na tla prejšni teden in je preživel.

Samo malo udrtino ima počilo ni nič. :P

Lenovo mi je pa počil pri napajalnem delu in se je ohišje ločilo.

Tipkovnica mi je pa OK na Probooku nekako primerljiva z Thinkpadom.

Na Thinkpadu sem imel pa možnost sprobati tipkovnico in mi je zelo udobna za tipkanje, probooka pa sem imel enega starejšega (4730s) in je imel prav tako udobno tipkovnico. Mi je pa na thinkpadu všeč tudi tista miška sredi tipkovnice, ne vem pa, koliko je zadeva uporabna...

Sem probal pa mi ni bilo uporabno, ker je trackpad toliko boljši.

Pa parkrat bi izgubil rdeči knof, ker ko čistiš rad dol pade.

In, ko dol pade je zadeva neuporabna.
|HP ProBook|R5 3500U|

Zgodovina sprememb…

• spremenil: D3m ()

mat xxl ::

Zato sem sam ta rdeč knof prilepil, kapljica sekundnega in ....

Ali pa silikon.
|HP ProBook|R5 3500U|

Invictus ::

Poleg tega lahko za džabe kupiš nadomestni ščegetavček ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dobra dobra. xD
|HP ProBook|R5 3500U|

scipascapa ::

HP 15-db0013ng, Notebook
250EUR + ptt + mailboxde

Display: 15,6 Zoll (39,624 cm)
Auflösung: Full HD (1.920 x 1.080 Pixel)
Prozessor: AMD Ryzen 3 2200U
RAM: 4 GB DDR4 SDRAM
Festplatte: 1000 GB HDD

Zgodovina sprememb…

Kaj svetujete za poslovno uporabo zaželjena pri obeh višja kvaliteta in 2 ali 3 letna garancija in sicer :

1 x najbolje HP obvezno 17 col ekran procesor I7, lahek, vsaj 256 ssd + najmanj 16 gb memorija lahko sami dodamo ?

2 x Asus, Lenovo, Hp ali Dell ostalo ne nekje 14 col ekran procesor vsaj I5, lahek, vsaj 256 ssd + 16 gb memorije lahko dodamo.

Gledam malo na okoli pa nič zelo pametnega ne najdem, nakup naj bo zaradi garancije in, ker je an podjetje pri nas.

Za vsak konkreten namig bom hvaležen !

Obrni se na Mlacom, Funtech, Mimovrste, DISS, Big Bang.

Pošlji jim povpraševanje.
|HP ProBook|R5 3500U|

Blumper ::

Zdravo. Zanima me če se splača kupiti lenovo v110 z amd 4 procesorjem(točnega modela trenutno ne vem) za cca 155€ ter ga naprej prodati?

Blumper ja to moraš pa ti najbolje vedeti, ne , da tukaj sprašuješ .......

kanarin ::

Po 2 letih mi je riknil HP Proobook 470 G4 (smrk) - šla je matična plošča, zamenjava slednje se ne izplača (stane skoraj toliko not sem dal za nov prenosnik - skoraj 1.00O €). Žal ob nakupu nisem vzel podaljšane garacije (eden redkih primerov - in tukaj kot ponavadi nastopi slavni "Murphy"). Do sedaj sem imel smo HP prenosnike in vsi so imeli prej ali slej kakšne težave - tak oda mislim da sem za nekaj časa zaključil s HP-ji.

V glavnem, išče nov prenosnik - ne rabim top performance (ne bom igral zahtevnih igric, tudi z video montažo ali kaj podobnega se ne bom ukvarjal), pač rabim za tipično oz povprečno uporabo (Office aplikacije, surfanje, predvajanje videa,..). Kar pa je res ključno pa je DOBER EKRAN - tukaj sem zelo občutljiv oz zahteven (pa tudi recim dober build quality - ohišje, tipkovnica) Torej obvezno vsaj IPS ekran (ali kaj na podobni ravni). Poleg tega se mi ne da zapravljat več toliko denarja za prenosnik (imam tudi manjši dve tablici). Zato sem se ozrl kaj ponujajo kitajci in našel ta precej ugodni Teclast F7 Plus . Si ga mogoče kdo lasti (lahko tudi verzijo brez plusa) ? Bral sem namreč veliko pohval. Zanima pa me zadeve, ki ima najbolši P/P. Edina slabost je zame majhen ekran -14 inčni (sedaj sem namreč uporabljal 17 inčnega - ker je bil prenosnik občasno tudi v vlogi drugega TV). Mogoče optimalna varijanta (tudi glede same velikosti in teže) bi bila 15,6 inčni prenosnik - mamljiv je recimo kakšen Xiaomi Mi Notebook Pro samo cena je mnogo previsoka (še posebej za nakup preko spleta iz Kitajske).

V glavnem...se priporočam za kakšnen dober nasvet :)

Han ::

Kje so ti dali takšno ceno za osnovno ploščo? Če je skurilo le kakšen čip na plati, se ga zamenja... Takšno popravilo ponavadi stane do 150 eur...

kanarin ::

Alarix Koper (naj bi bili pooblaščeni serviserji za HP) - verjetno če bi ugotovili da je skurlo samo kakšen čip bi mi rekli... no pravkar sem izvedel ,da obstaja že ena možnost porpavila - nekakšna terminčna obdelava plate. A kdo pozna to zadevo oz ta postopek - je komu mogoče to rešilo ?

Han ::

Temu se reče tudi "reball". Plato daš za nekaj minut v pečico, da malce "popraviš" spajke na kontaktih... To je bolj kratkoročna rešitev in načeloma na 2 leti starih platah nima nekega učinka. Povprašaj še v Birotehno (uradni HP servis) in preveri Servis Vzpon.com.

Klamzi ::

1000€... si jih vprašal po zdravju?

voltaire ::

Če koga zanima imam veze pri Mlacomu in mi lahko zrihta ugoden popust na prenosnik.
Več na ZS.
strani: 1 ... 532 533 534 »