Prijavi se z GoogleID

» »

Kateri prenosnik?

Kateri prenosnik?

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 533 534 535 »

Han ::

Ne, star procesor, ki ne dekodira polnega 4K, zgolj 1600×900 podpovprečen ekran...

luuxiii ::

Zdravo, gledam sledeč laptop VivoBook pri Mlacomu. A ima kdo kakšne izkušnje z njim?
Videl sem tudi, da se je nekdo javil, da pozna Grega in lahko zrihta kak popust, se priporočam :D

https://www.mlacom.si/asus-x512fj-ej139...

Sh4dy ::

Zdravo, zanima me kaj se bolj splača vzet za programiranje. Thinkpada T serijo (npr t490) ali Elitebooka g6 840? Predvsem kar se tiče zaslona, baterije, kvalitete ohisja in tipkovnice. Cena ni pomembna, specifikacije pa so skoraj identične.
[i5 4460 | 8GB DDR3 | GTX 770 | 128GB SSD | 1TB HDD | H440]
[Dell P2314H | Corsair K70 | Logitech G502 | Sennheiser HD 598Cs]

TribesMan ::

Če ti je tipkovnica pomembna, potem ni debate, Thinkpad.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

mat xxl ::

Če ti je celota pomembna nedvomno Elte booka.

Zakaj točno, če si lahko malo bolj specifičen?

Glede tipkovnice pri novejsih Thinkpadih sem zasledil, da jim je padla kvaliteta..

scipascapa ::

Tomson: enega podobnega si iskal?

Sh4dy je izjavil:

Zakaj točno, če si lahko malo bolj specifičen?

Glede tipkovnice pri novejsih Thinkpadih sem zasledil, da jim je padla kvaliteta..

Imam Elitebooka, službenega, tipkovnica ni vredna da jo pes poščije.
Tipke imajo premalo hoda in popolnoma nobenega feedbacka.
Še največji problem pa je da imajo tipke ravno površino in se posledično prsti na tipkah ne "centrirajo" dobro.

Thinkpad, privat laptop, je kar se tipkovnice tiče mnogo boljši. Je pa res da Elitebook zgleda bolj fancy.

Še en problem vseh HPjevih lapotopov, ki jih uporabljamo v službi, thunderbolt docki, sami problemi. Med delom na random crknejo ekrani povezani na dock, ali pa vse USB naprave. Pomaga edino da dock izštekaš. To se dogaja večkrat na teden.

Kater model pa imaš Thinkpada oz. katerega bi priporočal.
Kako pa je z ekranom. Kolikor gledam teste naj bi bil na elitebooku boljši.

Imam T serijo... vsekakor priporočam T.
Ja elitebook ima boljši ekran, ampak za programiranje sta oba več kot dovolj dobra.
Pa zelo verjetno boš imel tudi eksterni ekran?

enovprasanje ::

Pozdravljeni,

zanima me vaše mnenje o tem prenosniku https://www.bigbang.si/prenosni-racunal... potreboval bi ga za delo za faks ter delov programih kot so photoshop in illustrator, ter občasno delo tudi s 3D-grafiko oz. modeliranjem, ter ker se ne spoznam najbolje, me zanima predvsem, če omenjena grafična kartica zadostuje za normalno delovanje. za vse odgovore se zahvalujem.

Tomson ::

@scipascapa:
poznam Bmaxa, kako to misliš sem iskal podobnega?

@enovprasanje:
specifikacije omenjenega modela so sicer čisto ok, a zaslon je TN, v tem cenovnem rangu dobiš že IPS zaslon, npr. HP Probook 450 za 690EUR, ki je tudi boljlši pri materialih, izdelavi, je overall odličen za ceno ...
CoolerMaster WaveMAster,Seasonic S12+ 650W, 4xNoctua Silent Fans,
Asus P5K-E, Intel Q9550, 4Gb Patriot Extreme 800Mhz, Intel SSD 180GB,
Gigabyte GF7600GT, Focusrite Saffire, Pioneer DVD 112, LCD Samsung 193P

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Tomson ()

mkk20 ::

Kaj pa tole:
https://www.bbt.si/dell-latitude-e5570...-ugodna-cena-/-kvaliteta-a
rabil bi en kompakten comp za cca 8 let....,namen: multimedia, photoshop, net, office, delo od doma. budget cca 600€ Je vreden dnarja? Mi priporočate kakšno dobro alternativo?

scipascapa ::

za 650€ se dobi boljše in novejše, za 8 let ne obstaja več, po 4 boš prodal :)

Zalaa98 ::

Pozdravljeni,

v kratkem si bom morala kupiti nov prenosnik. Ker se sama ne spoznam preveč na to, bi vas prosila za nasvet.

Potrebovala ga bom za domačo/poslovno uporabo - torej internet, Microsoft Office, kakšen srednje zahteven program (npr. za urejanje kakšnega videa, photoshop,...)in ogled kakšnega filma, to je pa že to. Kar se tiče cene, bi dala okoli 500 eur, več mi verjetno ni potrebno dajati. Pomembno mi je predvsem to, da hitro dela in bo vsaj približno hitro delal vsaj 4 leta.

Uglavnem, ne vem na kaj naj bom pri nakupu pozorna. Nekako sem gledala da ima 4 - jedrni procesor, 8 GB RAMa in velikost nekje 35cm*25cm*2cm (to bi bilo nekako idealno).

Kaj bi morala še gledati? In katero znamko se splača kupiti? Do sedaj sem imela Lenovo, pa nisem bila najbolj zadovoljna. Najbolj sta mi všeč HP in Asus, se mi zdi, da se tudi najbolje prodajata. Najboljše kar sem našla je zaenkrat tole (ampak cenovno je to res maksimum, raje dam manj):

https://www.mimovrste.com/prenosniki/as...

Kaj menite? Kakšna cenejša alternativa, glede na moje potrebe?

Hvala:D
strani: 1 ... 533 534 535 »