» »

LITEON CD-RW vs TEAC

LITEON CD-RW vs TEAC

tropinovec ::

kupujem novega pekača... ima že kdo kakšne izkušnje z LITEON-om 16x10x40.
prodajajo ga za cca 35.000 sit.
za približno enak znesek lahko dobim (novega seveda) TEAC-a 16x10x40, za katerega menim, da bi bil boljši nakup..
prosim še lastnike TEACO-v za izkušnje...8-O

Boky ::

Definitivno Teac. Sam sem lastnik starega Teac-a 55s (4speed), ki je po moje ze vsaj 1500 cd-jev zapekel. Seveda se vdno dela kot prvi dan, ko sem ga nabavil.

tha_man ::

Čljovek, za isto ceno bi pel ti LiteOn kupovat!? Jaz imam teacov cd-rom že 6 let, pa je še vedno eden najboljših pogonov (čeprav ne najhitrejših - samo 6x). Kakega pol leta pa sem tudi lastnik Teacovega 12x pekača, ki deluje krasno.

Saj ne rečem, mogoče je LiteOn dober, ampak Teac je pa *sigurno* dober.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

G[e]c ::

Teac 100% podpra RAW in CD Text za kar pri Liteon nisem preprican.

Zzzzzzz ::

Jst sem imel Liteona 16/10/40 in meni je bil kar v redu. Snemal je na vse, podpira vse (tudi RAW in CD-Text, pa BurnProof) ...
Dokler mi ni v pogonu razsul enga CD-ja v zvezdni prah. Upam da to ni bil kriv pogon (pr računalniku je bla moja sestra in kdo ve kaj je delala s CDjem ko ga je stavla notr).
To da pogon razsuje CD v zvezdni prah sem že videl: Pr prjatlu je navaden CD pogon star nekaj dni sesu original CD od win98 ;((. In to je blo na računalniku, kupljenem v Comingu!!! Zgleda da se take stvari tudi dogajajo in sem dobil glih tisto stotinko procenta z napako. :'(Dobro da ni bil moj razsut CD kaka težko priborjena kopija... Na srečo je bilo le 160 MP3-jev.
Zdej pa čakam da mi dajo novga.

Zzzzzzz ::

Aja, še to. Kje pa lohk dobiš teaca 16/10/40 za prbližno enak dnar? Kolk je to?

tropinovec ::

dobiš ga pri ANNI d.o.o. ljubljana tel. 01 583 99 99 za 34.600 sit!!
pri mentisu (mb + dravograd) za 34.100 sit , če ga naročiš preko internetne prodaje , (pa še stroškov dostave ne računajo) klikni
:D

Daishi ::

Liteon dela, Teac dela !

Kar se tice imena firme pa je Teac bolj zvenec.

Za namecek se bomboncek : Teac je precej tezji od Liteon-a >:D

( da povem se kaj resnega : imel sem Teac CDR 4x, 6x, 8x in sedaj imam CDRW 16x10x . . . vsi so delali brezhibno )

( seveda so bili vmes tudi Plextorji pa Waiteci pa tud Liteon 16x )
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kakšni so kej Lite-Oni?

Oddelek: Kaj kupiti
351650 (1277) whatson
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271479 (1160) lukslo
»

Ko vam v CD-ROM-u raznese CD...

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
271933 (1933) Brane2
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281744 (1279) Boky
»

CDRW- ?

Oddelek: Kaj kupiti
281313 (895) [DrAc0]

Več podobnih tem