» »

računalnik se ne naloži do konca

računalnik se ne naloži do konca

Trololololo1 ::

Kupil sem novo grafično kartico, rame in zvočno. Ko sem vse to vgradil v računalnik ni bilo nobenega problema. Po nekaj zagonih računalnik ni več prišel v windowse. Začelo je nalagati nato pa je slika postala temna in je vse zamrznilo. V varnem načinu mi računalnik deluje normalno. Najprej sem sumil, da mogoče moj 300w napajalnik vendar so mi v jae preizkusili nov napajalnik in to ni bila napaka. Včeraj sem na novo naložil windowse in delalo je cel dan do danes zjutraj, ko se s5 ni zagnal do konca. Je mogoče, da je za to napako kriv kakšen virus?

Imam pa:
celeron 2000
512+256 ddr
AIW 9800 pro
napajalnik 300w
windows xp

Trololololo1 ::

je možno, da se računalnik pregreva in zato zamrzne?

Trololololo1 ::

Problem sem zdaj že rešil. Ko sem odprl računalnik je bilo tako vroče da sem se na grafični opekel. Zdaj mi računalnik dela z odprto stranico in sobnim ventilatorjem ki piha v ohišje. :))

Trololololo1 ::

računalnik je s5 začel delati isto ;(( Zgleda da ni bila kriva samo temp.

samomas ::

Meni se dogaja enako. In to po formatiranju diska. Prej teh problemov ni bilo. Sumim pa na windowse. Naložil sem verzijo, ki ima že vgrajen SP2. Ko bo čas bom poskusil ponovno naložiti osnovne win in potem na SP2. Bomo videli!

Pyr0Beast ::

ste kej pomislni na disk. Dol si snemte Speed fan in malo poglejte temparature.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Trololololo1 ::

Sem dal računalnik v jae pa niso našli napake, na list so pa napisali, da se verjetno pregreva. Zdaj vem da je skor 100% kriva matična ker ni kompatibilna z grafično. Zelo stara plata in nova grafična ne gre glih skupi :) Sej ko ene 10x pržgem dela pol enkrat vredu drugače pa samo v varnem načinu. Sej je nova plata že v planih 8-)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neznane črte na zaslonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
181752 (1388) izi12
»

računalnik se restarta

Oddelek: Pomoč in nasveti
121521 (1166) podreberek
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
252971 (2706) Tea Time
»

problemi z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261739 (1164) OChack
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623744 (2956) antraxxx

Več podobnih tem