» »

Kaj sovražite pri drugih voznikih?

Kaj sovražite pri drugih voznikih?

««
10 / 10
»
»»

Azrael ::

kaj je bil tovornjakar italijan????

Ni nujno, ponavdi tisti z MAN tovornjaki prehitevajo tiste, ki imajo trikrako zvezdo. Treba pokazati, da Mercedes ni tako dober, kot jih hvalijo...
Nekoč je bil Slo-tech.

poluks ::

LOL

flipflop ::

To je tak bolj za hec blo, ne Azrael? Mečka je pa ja v redu.0:)

Microsoft ::

Tovornjaki imajo razlicne omejitve. Nekateri 90, drugi 80.

Aja, pa kaj si mislite o tej pofukani guzvi cez Trojane? Vceraj je bil promet vse od konca avtoceste pred Blagovico (guzva je bila ze pred samim izvozu iz AC dolga par kilometrov), pa vse do uvoza na avtocesto (ko gres iz Trojan dol proti Vranskem).
Za tiste, ki ne veste. Po novem se ne da tam vec zaplejat na avtocesto, ko do sedaj. Do sedaj si sel na desno oz. naravnost. Po novem tam ni mozno vec, ampak gres na levo dol do prvega krizisca, kjer zavijse levo. Tam se tudi oni, ki gredo iz AC dol, vkljucijo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

flipflop ::

Tudi 100 imajo nekateri solaši.

Azrael ::

@flipflop:

Ne niti se ne hecam, resno mislim da gre za dokazovanje tovornjakarjev kdo ima boljšega, pa čeprav za 0.1km/h...

Ko sem par mesecev nazaj šel v Koper je bilo takega prehitevanja tovornjakov na AC obilo. Mogoče res samo naključje, ampak zmerom je MAN ali Volvo prehiteval Marcedesa.
Nekoč je bil Slo-tech.

flipflop ::

Je že šel hitreje. Še dobro da nisi videl Scanie ki prehiteva, zgleda so šoferji tako hitro prehiteli da ni nihče opazil.8-)

Tilen ::

Cist tk ena standardna...

Ko sm se peljal na nest me je en naganjal na desnem pasu da sm pelal 160 pol pa me prehiti pa pred mano 130 vozi. ;(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Počasni vozniki (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Na cesti
1776242512 (213543) dzinks63

Več podobnih tem