» »

Namizni računalniki prizanih proizvajalcel

Namizni računalniki prizanih proizvajalcel

the_matrix ::

Zanima me, od katerega proizvajalca se mi najbolj splača kupiti namizni računalnik. Izbiram med IBM, Hp, Fujitsu Siemens, Acer, Dell... Napišite, če imate kakšne izkušnje s temi proizvajalci, njihovo podporo, garancijo...

Tomay ::

Zelo dobre izkušnje imam z ibm-i P2, P3 le z diski so bili problemi ;)

Od novejših (P4) pa imam izkušnje z fujitsu siemens in HP. Do sedaj smo imeli z hp-ji več težav pa še dražji so.
Voodoo 4Ever

ombre ::

Še en glas za IBM. Mam doma starega PIII pa dela BP. :)) Prej sem imel tudi same IBM računalnike, pa so bili prav tako vsi brez problemov.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

the_matrix ::

Glede cen mislim, da je najcenejši Hp, ker se ga lahko dobi tudi z Linuxom (to je čez 20k ceneje kot enak računalnik z Windowsi). Ali mogoče kdo ve, kje se lahko dobi Ibm-a, ali Siemensa brez Windowsov?

PaJo ::

Mislim da je v slo HP edini, ki ti da brez winsov kisto, vsaj za druge se nisem slisal, ceprav IBM zelo navija za Linux, ampak ne vem ce ponujajo tudi kiste z njim;(
Drugace bi pa jaz verjetno vzel HP-ja ali pa Siemensa, IBM dela good, samo njih servis je malo cuden;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916213 (7174) Seb4
»

Nova anketa: kateremu proizvajalcu trdih diskov najpogosteje zaupate hrambo podatkov?

Oddelek: Novice / Ankete
374252 (3015) jype
»

Compaq proti Fujitsu-Siemens (prenosnik)

Oddelek: Kaj kupiti
6848 (766) Cokolesnik
»

Firme prenosnih računalnikov...

Oddelek: Kaj kupiti
161694 (1437) Pithlit
»

prenosnik...

Oddelek: Kaj kupiti
242095 (1893) andrej

Več podobnih tem