» »

cd rom

cd rom

markus ::

8-O
A mi lahko kdo pove ima pol leta star rač. in imam cd rom 50X nevem točno katere firme in cdrw liteon 16\10\40.In mi cd noče brat nobenega cd-ja, a v raziskovalcu mi pa kaže cd pogon ko pa kliknem na njega mi napiše da ni nosilca v pogonu!:\:\:\

ChiefThunder ::

kj zjeban, alpa probi mal lečo očistit...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Huey P ::

CD-ROM je za v smeti. Za vsak slučaj pa ga probaj posesati (!) od znotraj in očistiti lečo... pa če potem ne dela... jebiga.


..::DOOM III: The Legacy::..

SLOWWWeb.net ::

Ok, bodimo realni. Pojdi do najbližjega prijatla in ga prosi za čistilni CDrom, ki je lahko tudi glasbeni. Če ti tudi to ne pomaga, upoštevaj zgornji nasvet, vrz ga v smeti in kup DVD ali pa dosedanjega zamenjaj za TEACovega.

Ker servisiram tudi računalnike, ti lahko povem, da so liteon jajca, vendar brez zajebancije. Res je pocen, ampak slabšiga bi izredno težko dobu. Najberž se sprašuješ, zakaj so jajca. Jaz jih nasplošno sovražim>:D saj sem imel zaradi nih že toliko preglavic, da sem kar elergičen na to besedo. Če so ti na servisu vgradili to napraco kot snemalik imaš verjetno tudi navaden CDrom tak. SKRATKA, ZAHTEVAJ REKLAMACIJO0:)!!!!

P.S.: če imaš garancijo, to tudi izkoristi in tako zahtevaj TEACa.

P.S.S.: CDe se mora čistit na vsakih "5 ur" uporabe.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

TylerDurden ::

Jst se pa ne bi strinju z kvaliteto Lite-onov. Sam ga mam (8x pekac mislim), pa sem peku tudi po 150 CDjev na dan pa se vedno krasno dela, skupej mam pa ze cez 2000 CDjev od novega leta.
Let\'s make some soap ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD recorder umrl?

Oddelek: Strojna oprema
171164 (871) Gwanaroth
»

TEAC vs LG

Oddelek: Strojna oprema
321627 (1244) jimboo
»

ker DVD bralnik

Oddelek: Kaj kupiti
392089 (1716) BigFoot
»

Vprašanje za lastnike Teacovega 40x pekača...

Oddelek: Kaj kupiti
452750 (1872) Sergio
»

DVD??????

Oddelek: Kaj kupiti
311967 (1637) js

Več podobnih tem