» »

Fedora Core 4

Fedora Core 4

om3ga ::

Kdaj pride vn FC4? Test release je zdaj na voljo ze nekaj casa. Sprasujem, ker sem nekje zasledil datum, da bo na voljo okrog 5 junija oziroma naj bi ze bila:\
This space is for rent... Well maybe to give away.. Or.. I'll pay you to take it.
  • spremenil: om3ga ()

hitcher ::

FC4 izide jutri 13, junija nekje okrog 16.00 ure po našem času.
Zamuda je pa menda nastala zgolj in samo zaradi imena samega (Fedora), sicer je to znan problem že od samega začetka.

FC4 se bo imenovala Stentz

lp

om3ga ::

@hitcher hvala lepa sm ze mislo da bom znoro od cakanja:))
This space is for rent... Well maybe to give away.. Or.. I'll pay you to take it.

hitcher ::

Pa še to, mislim da bo hiter in dober link na http://mirrors.playboy.com/

lp

dr.J ::

> @hitcher hvala lepa sm ze mislo da bom znoro od cakanja:))

da ne boš "znoro" :
http://www.centos.org

To je RHEL 4 (podpora 5 let) in ne FC4 (podpora manj kot leto).

civic_ ::

fedora? baje je zelo dobra. kakšne izkušnje imate z njo? katere paketke podpira RPM....
delovanje, bugi, enostavnost...itd... ker me zanima in bom morda probal. recmo ubuntu vsi hvaljo. meni ni pasal. pa kako je z updejtanjam... vglavnem izkušnje mezanimajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: civic_ ()

64202 ::

Moras se zavedat, da je to najbolj experimentalen distro ta hip in je popolnoma normalno ce se vse usuva :). Vsaj meni se je, pa ne samo na enem kompu.
I am NaN, I am a free man!

Nerdor ::

FC4 je namenjen Java entuzijastom (mogoče še Python-ovcem)! Novost je nov gcj java stack in Eclipse, ki to izkorišča.
... for lifetime!

Gandalfar ::

Kje si to pobral? Pomojem samo ti vidis FC4 tako

Nerdor ::

Seveda, samo jest in Fedora razvijalci :) Priporočam klik na Meet Fedora Core 4, kjer je kratek opis s screenshoti.

gcj stack pri javi vpiva na hitrost tomcat web strežnika, OpenOffica 2 (ki ima veliko vrstic kode napisane v javi. Denimo Base baza je cela napisana v javi (ki je ekvivalent Ms-jevemu Access)) in še kakšne aplikacije. Mogoče Azureusa, če je skompajlan s gcj.

Poleg tega, so vsi (binarni) paketi skompajlani s novim gcc4 s -D_FORTIFY_SOURCE opcijo za varnost.
... for lifetime!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nerdor ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085993 (11199) oo7
»

Fedora Core 4

Oddelek: Operacijski sistemi
81046 (888) s_bostjan
»

[Java] Zagon brez instalirane Jave

Oddelek: Programiranje
181728 (1466) noraguta
»

Izšla Fedora 4

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
203615 (2899) cryptozaver
»

Zahteve za Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
111593 (1361) Gandalfar

Več podobnih tem