» »

kateri router in mrežna?

kateri router in mrežna?

Neon87 ::

Pozdravljeni!
Vem, da tema najbrž že obstaja, pa vseeno me zanima kateri router in mrežno mi ta hip priporočate, oboje skupaj do 25k?
Tale dva izdelka sta mi posebej všeč : http://www.edimax.com.tw/html/english/p...
http://www.edimax.com.tw/html/english/p...

Jaz se na specifikacije in podatke o njiju prav nič ne spoznam. Ali sta ta dva artikla kul ali ne?
Govorim seveda za brezično mrežo. Kaj bi mi vi priporočali??
:\

mitjaje ::

Specifikacije skoraj nič ne pomenijo ... najpomebnejša je kvaliteta! (Specifikacije so skoraj identične v vseh ruterjih)

Iz osebnih izkušenj in po mnjenju še marsikaterega uporabnika tega ruterja , ti priporočam Belkin wirless ruter.

Sicer je meni in še enemu prijatelju ruter crknil v cc. 14 dneh. Garancijo so brez problema uveljavli, brez da so sploh vprašali kaj je narobe in zakaj... Od takrat naprej obema dela ruter popolnima brez problema. Za druge primere še nisem slišal da se jim bi to zgodilo ... Mogoče nesreča ali kaj podobnega ... Vglavnem ko ruter dela, potem dela dolgo in brez problema. Tako ga imam jaz že cc. 1 leto. Wirless dela odlično tudi 2 nadstropja razlike ti bo deloval, če se boš potrudil in poiskal signal...
Poznam pa enega ki se je v rolanu kupil w-lan ruter in mu signal ni vlekel čez eno pregradno steno (iz ene sobe v drugo - v kot), za njega je odštel cc. 17k SIT ...;((

Vglavnem Belkin dobiš za cc. 19k SIT v vseh poslovalnicah BOF ali kje drugje. Vsebuje vse kar je potrebno ... 4x port, 1x lan, firewall, ip mac adressing "filter", kodirane pass-e....

Nu upam da sem ti kaj pomagal, njihova kartica pride cc. 7k SIT, kar pomeni da pride skupaj 26k SIT ...

LP

aena.com Komplet za 24. SIT
samo ruter - mislim da je ceneje če posebaj kupiš :) - v Bofu pa kupiš mrežno kartico z premično anteno, ki je na cc. 1m kabla in jo lahko premikaš za bolljši signal ... - Zelo priporočam (cena cc. 8k sit - toliko sem jaz odštel zanjo pred 1 letom v BigBang-u ali pa BOF)
www.ultrasplet.net

DjTonic ::

Jaz pa mam doma Asusov Wireless router WL-500g Deluxe. Zaenkrat se še nič ne sesuva ali prekinja, skratka deluje dobro. Mam pa drugače ta komp povezan preko utp kabla iz routeja, wireless mam bolj za povezovanje prenosnika. Mreža pa lepo dela tudi izven hiše. Tudi na slovenskem wlan forumu so takrat hvalili ta router, zato sem se pač odločil, da poskusim in sem ga pač vzel...Maš še USB porte gor za printer, usb kamero, disk...Samo tega še nisem uporabljal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257289 (5294) jancus
»

cene ruterjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556839 (5595) gameby
»

Brezžična povezava 2 računalnikov ?

Oddelek: Omrežja in internet
131738 (1583) Coil
»

Router asus ali linksys?

Oddelek: Kaj kupiti
181981 (1634) rimljan
»

belkin roouter + kartica

Oddelek: Kaj kupiti
121448 (1319) Lualah

Več podobnih tem