» »

izbris particije!!!

izbris particije!!!

ivek12 ::

nujno rabm pomoč. na prenosniku sem se neki igral z slo-tech linuxom in ga hotel inštalirati na d disk, da bi se mal učil, in da nebi skoz cd lauf. Postopek sem nekje vmes prekinil in zdej mi noče winse zagnat.

napiše boot device failure (neki tazga). če pogledam v linuxu so vsi podatki še gor (so od fotra pomembni podatki od službe). kako bi to zrihtu, brez da bi še enkrat winse devu gor. plis help!!!

refosk ::

Če maš XP se da to popravit z ukazom fix mbr.

ivek12 ::

to nardim ampak mi še zmer ne dela. a morm v recovery še kaj narest. fora je bla ta da sm neki s tistim linuxom čaral, in zdej mam pizdarijo. če kdo da še kak nasvet??

če dam funkcijo enable serivce_boot_start mi napiše da registra ni mogoče najti....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ivek12 ()

VolkD ::

Hmmmm huda bo..
Če se gre za podatke rešit..potem je tu solucija, da zalaufaš linux in podatke rešiš prek mreže na drug disk Šele potem se splača kaj več naprej čarati...
Vsekakor je to potrebno narediti, preden se odloćiš ali boš winse na novo instaliral, ali pa boš iskal bližnjic z kakimi programi. Eden takih je "Restorer2000 Professional "


Še namig... dvoje kratkih hlač obleci pod kavbojke, preden fotr pride :P :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VolkD ()

ivek12 ::

zadevo sem rešu tko, da sem v linuxu vse podatke prenesel na d: disk, potem pa na novo naložu winse. Je biu pa res problem, ker mi noben ukaz v recoveryu ni pomagu. Je treba ena jajca nabaut za ućit linux in ne fotrovga laptopa:D .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu Live CD problem

Oddelek: Operacijski sistemi
342573 (1903) Anteus
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
627783 (6867) buneech
»

[ Linux ] Tezave z bootloaderjem

Oddelek: Operacijski sistemi
332009 (1737) Volk|
»

Dostop do diska v v winXP (NTFS) ni dovoljen!!!??

Oddelek: Programska oprema
111126 (992) andrej
»

SuSe 8.0, WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
8965 (727) BaNdWiDtH

Več podobnih tem