» »

JavaScript knjiga

JavaScript knjiga

Bob Rock ::

Vec ali manj sem se vedno izogibal JavaScriptu. Razen kakih validacij in podobnih malenkosti nisem uporabljal JavaScripta. Zdej sem pa prišel do tega, da se ne morem izognit temu :(, zato bom narocil knjigo. Zdi se mi,d a je tema o tem ze obstajala, sam jo ne najdem.

Prosil bi, ce je kdo od vas uporabljal ali ima katero od teh knjig, ce lahko pove mnenje oz. katero od teh knjig priporoca.

hvala :)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Ziga Dolhar ::

1. Če bi se stvar rad _naučil_, potem razne "reference" niso tako koristne. Klik! [Javascript Bible.]

2. Če te zanima le točno delovanje posameznih metod ipd., bodo razne "Reference" tisto pravo. Jaz priporočam Javascript Programmer's Reference. (Wrox press)
https://dolhar.si/

Bob Rock ::

Ne rabim biblije, ker zaenkrat se nimam namena kaj vec uporabljat javascript, kot pa le za to kar nujno rabim.

ZIga hvala za nasvet....ko sem iskal na amazonu knjigo, ki si jo priporocil, sem nasel:
JavaScript: The Complete Reference - 4.5$
Poznas mogoce ali pa kdo drug, ker cena je nizka, pa lahko narocim se kaksno drugo zraven?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Bob Rock ::

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Ziga Dolhar ::

To ni ista knjiga! Jaz sem imel v mislih tole; je pa res, da si je tvoja prislužila boljši rating ;-).

Btw, zakaj ti biblija ne ustreza? Sicer pa, knjigo si pred nakupom lahko ogledaš, ane ;-).
https://dolhar.si/

Bob Rock ::

Kolko poznam biblije od drugih jezikov, se mi zdi, da je za to, kar bom js uporabljal prevec podrobna.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon.com; noce poslati v Slovenijo

Oddelek: Loža
185594 (4456) bastadu
»

Domače branje: "Stoll, Cliff. 1990. The Cuckoo's Egg. New York: Pocket Books."

Oddelek: Novice / Domače branje
83722 (3020) Jst
»

romantične pesmi - spisek

Oddelek: Sedem umetnosti
3618796 (18048) Saladin
»

Pisanje novic

Oddelek: Izdelava spletišč
121162 (960) MRB0rYS

Več podobnih tem