» »

Monitor Samsung

Monitor Samsung

Dreams ::

Imam v mislih kupit LCD znamke SAMSUNG, rabim ga za igre ter za pisarnisko uporabo.
Kak model bi bil najprimernejši zame?
Koliko (ms) osvezevanja mora imeti LCD za igrat igre?
LCD mora imet obvezno DVI vhod.

Hvala za odgovore
ASUS P4P800E-Deluxe, Intel4 2,4GHz, Msi 6600GT,
2x512Mb DDR 400, Maxtor 80Gb ATA133, Q-tec 450W

SebaR ::

O tem je bilo veliko napisanega malce poglej v temah kjer se govori o njih. klik!
Pa tudi stric Google veliko pomaga ;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

kixs ::

Preberi si članek.

Sam bi vzel Samsung 710T. Ampak bom raje počakal, da bodo 19" za ta denar 8-)

LP

apachee ::

Sočustvujem s tabo, ker sam sem porabu full cajta in živcem ko sem se odločal o nakupu LCD. Prebral vse kar mi je uspelo najti s strisem Google, pa po forumih, pa ... Skor sem že popizdu in se vdal v usodo. Pol pa sem ugotovil da te članke po netu pišejo fanatiki. Tud jst špilam špile in pa programiram in pa filme gledam itd kakor sleherni računalniški obsedenec. In zato sem bil tudi jaz v strahu glede ghostinga. Zato sem gledal LCD z 8ms. Skoraj sem že kupil Hyundaia L90D+ ampak sem za vsak primer šeu še u BOF, zgolj ker majo full monitorjev razstavljenih da jih lahko primerjaš med seboj. Jaz sem imel ogledana 2. Oba Samsung. In sicer 913N in 920T. Prvi z 8ms drugi z 25ms. Moram rečt da so fantje v BOFU res od sile. Vse kar sem jih prosu so mi ustregli tko da sem lahko res lahko iz prve roke videl razliko. Kupil sem 920T in sicer iz preprostega razloga. Pognal sem 3DMark 2003 in jst nisem pri nobenem opazil kakršnih koli problemov z ghostingom. Medtem ko pa je bila zelo očitna razlike v Windowsih in pri DVD/DivX filmih. Črke pri 920T so zelo ostre, odličnel, pri 913 zlo zamegljene. Filmi so tudi boljš, čeprav so tudi na 913N OK. V glavnem mi je 920T bil bolj všeč. Obstajala je še 3. izbira. Hyundai. Ker ima DVI, ki ga 913N nima (oba naj bi imela enak panel) bi morebiti težave s črkami izginile. Vendar je cena krepko previsoka za tak monitor (136.000 pri E-misija). Tko da sem ponosen lastnik Samsung 920T in to zaenkrat zelo zadovolje. Tud špile so super, brez problemov, jst ne vidm nobenga duha :).
Izbira bo na koncu tvoja lastna, upam pa da sm ti kaj pomagal pri odločanju na kaj boš porabil težko zaslužen denar. Definitivno ne kupi monitorja preden ga v trgovini sprobaš. Pa splača se premislit od BOF in BigBangovi akciji -10% za nakup novega Samsunga če prineseš katerikoli rabljen monitor. Srečno!
You can't win without The Finn!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri sestavi novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
172920 (1026) fox3
»

19'' LCD monitor

Oddelek: Kaj kupiti
71375 (1171) Nox
»

lcd 19" monitor

Oddelek: Kaj kupiti
111818 (1394) Bevcan
»

Samsung SyncMaster 913N ali 920T ?

Oddelek: Kaj kupiti
91724 (1539) McSpike
»

Kater 19"LCD kupit od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
81628 (1359) Grey

Več podobnih tem