» »

Ali že obstajajo Palominoti? Kakor prabi Mlacomov cenik bi mogli!

Ali že obstajajo Palominoti? Kakor prabi Mlacomov cenik bi mogli!

msmiha ::

Poglejte si cenik za nadaljno prodajo od Mlacoma. Downloadate ga lahko tukaj. geslo pa je dealer. V njihovem ceniko piše, da bi naj imeli AMD Thudnerbirda 1400/266 Palomino core za 33900. Kar je malo vrjetno. Ker pol so ti procesorji res poceni. Pomojem gre za tiskarasko napako. kaj pravite drugi na to. Lahko pa bi se kdo pozanimal.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

krucymucy ::

Tist je po moje TB!!!
Se mi pa zdi, da je 1200 palomino MP8-O tist palomino - al pa tud ta ne!!! Verjetno je sam TB z multiprocesorsko podporo!!!

morphling1 ::

Ne, MP je cistokrvni palomino , z podporo vecprocesiranju . Desktop palomino bo cisto enak samo da pride ven pri 1.533GHz pa verjetno bo nekaj cenejsi kot MP.
Tisto v Mlacomu je napaka.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Loki ::

ka a desktop palomimi ne bodo omogocal MP?
I left my wallet in El Segundo

morphling1 ::

Mislim da omogocal bo , ker tudi TB in novi Morgan lepo delata v Tyan dual plati , samo je Pali MP za to optimiziran in kar lepo hitrejsi.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

msmiha ::

Ko smo že ravno pri Palominotih me zanima kdaj bodo ZARES izšli
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

morphling1 ::

Po zadnji informaciji od The Inquierja naj bi prisli v prvem tednu Oktobra . Klik !
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OldSkul ::

Intel je dons izdal pa P4 2.0 Ghz.Amd,amd kje si ti z ghz-i !!!!>:D

krucymucy ::

Saj jim zelo lepo uspeva z nizjimi frekvencami!!!

StarY ::

Palomino predstavlja malo izboljšanega 0.18mikronskega Thunderbirda, ki ga lahko srečamo v prenosnih Athlonih (Palomino core) in v Athlonih MP (MultiProcessors).

Tako, da to JE Palomino, vendar ne tisti, ki ga mi vsi čakamo.
Tisti bo na voljo s frekvancimi 1.533 in več! Enkrat Septembra.8-O

Daishi ::

Prvi nam dostopni "kvazipalominoti" bojo Duron 1000 z Morgan core, ki naj bi prisli drugi teden ( povdarim "naj", ker jih se nisem videl, obljubili pa so jih s strani AMD Italia ) .

Imajo vse lepe stvari Palomino-tov razen drugonivojskega medpomnilnika, ki ga je samo 64KB.
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

msmiha ::

Saj mi je tak čist vse eno jaz bom itak počakal na kakšnekga Thoregbirda ali pa Bartona
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Yohan del Sud ::

a kdu ve če bodo te žverce porable kaj manj štroma, ne bi rad še napajalca menu

msmiha ::

Ja porable bojo manj štroma kar pa je čist logično, če bodo bli izdelani v 0,13mikronski tehnologiji in imeli neko power safe future
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor imate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087997 (5398) GamingFish
»

AMD XP in jedra

Oddelek: Kaj kupiti
271308 (887) Uporabnik
»

Kdaj Palomino

Oddelek: Kaj kupiti
71182 (1044) Daishi
»

Cestni načrt

Oddelek: Novice / Procesorji
52232 (2232) OZZY
»

Nova tehnologija čipovja!

Oddelek: Strojna oprema
121263 (1083) slycer

Več podobnih tem