» »

Firefox izvoz nastavitev

Firefox izvoz nastavitev

JanBrezov ::

Zanima me, če obstaja v Firefoxu možnost izvoza nastavitev. Pri tem mislim na možnost izbire, od splošnega profila, teme ali dodatkov (extensions). Rad bi npr. izvozil nastavitev za nek določen dodatek, npr. "All-in-one-gestures". Imam Firefox na treh različnih računalnikih in bi rad sinhroniziral nastavitve za ta konkreten dodatek. Pri tem nočem, da mi povozi npr. zaznamke (bookmarks), ki naj ostanejo različni.

christooss ::

Probej jit v mapo kjer je FF. Potem pa poisci kje so Extensions. V njej so mape s cudnimi imeni (creke stevilke) v eni izmed njih pa se pojavi tud all-in- one gestures

Al pa poiskusi najd recmo *gestures*.* da hitrs mapo ki vsebuje to najdes
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

steev ::

Pogooglaj za programčkom MozBackup.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

largie ::

domnevam da si že našel v kateri mapi se nahaja profil. nastavitve za AiO gestures se shranijo kar v privzeto datoteko s skoraj vsemi nastavitvami, prefs.js

JanBrezov ::

Sem našel prefs.js, hvala. Sem pa pričakoval kak program/extension za sinhronizacijo nastavitvev ali backup. MozBackup sem na hitro probal, ampak backupira vse dodatke + nastavitve, kar pa ni točno kar želim. Nisem probal napravit restore, mislim pa, da bi mi instaliral dodatke, ki jih sicer na drugi mašini nimam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Thunderbird - arhiv, backup?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181919 (1235) gddr85
»

Thunderbird - uvoz arhivov

Oddelek: Pomoč in nasveti
182001 (1807) BK5
»

backupi za glavne programe

Oddelek: Pomoč in nasveti
121119 (774) dmwajtjt
»

Ko ST-jevci brskalnik na ogled postavijo

Oddelek: Programska oprema
222221 (1450) njok
»

Thunderbird outgoing mail nastavitve

Oddelek: Programska oprema
111846 (1693) alien-w

Več podobnih tem