» »

Kje registrirati stran

Kje registrirati stran

markko ::

Sem isku na forumu, pa očitno ni, uglavnem, zanima me , kje in kako lahko registriram stran, da bo dosegljiva preko najdi.si, googla, matkurje, yahooja....

A so kakšne težave, če je na ftp-ju?
Hasta La Victoria Siempre !

markko ::

Pa ka res noben ne ve ??? :(
Hasta La Victoria Siempre !

gregy ::

a ti zadnje mesece ne spremljas nic zadev okol neta .. sej so ja na vsakem koraku govoril o registracijah .. kar se pa tiče yahooja in najdija .. je pa to samo stvar vpisa v le-te

markko ::

Ma, če že pišeš vsaj odgovor!!!

Jes bi rad, da ko edn na googlu vpiše recimo cars, da mu najde moj pejđ... Kam naj vpišem naslov strani, tiste ključne besede za iskanje... To rabim!
Hasta La Victoria Siempre !

mte ::

Ma, če že pišeš vsaj odgovor!!!
Hja, potem bi lahko jaz rekel - Ma, če že pišeš potem piši vsaj čitljivo in predvsem razloži kaj bi sploh rad. Šele iz drugega posta sem sploh razbral kaj sploh hočeš imeti. Tako da dokler ti ne boš nazorno napisal vprašanja nimaš kaj sikati naj ti drugi odgovarjajo tako da boš ti razumel!


no tiste ključne besede napišeš kar na stran samo: http://www.tizag.com/htmlT/meta.php
http://searchenginewatch.com/webmasters/article.php/2167931

to velja predvsem za iskalnike tipa google. Matkurja, yahoo in drugi pa kolikor je meni znano niso iskalniki ampak imeniki, v katere moraš ročno vpisati tvojo stran - postopek je za vsak imenik drugačen in ga je mogoče najti na imenikovi strani sami. Poglej malo okoli.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mte ()

markko ::

To je to, hvala.
Hasta La Victoria Siempre !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP tabela in baza SQL

Oddelek: Programiranje
101107 (1000) Puzo
»

Zakaj me Google ignorira ?

Oddelek: Izdelava spletišč
52166 (1953) redkoenig
»

kako dati na stran komentarje

Oddelek: Izdelava spletišč
5807 (708) Tody
»

Dreamweaver problem

Oddelek: Izdelava spletišč
6789 (735) #000000
»

Rad bi da stran najde google

Oddelek: Izdelava spletišč
172970 (2551) Meki

Več podobnih tem