» »

Preprosta kontrola ene pumpice

Preprosta kontrola ene pumpice

DimmniBurek ::

Rad bi si naredu kontrolno LEDico za pumpico ki dodaja olje v bencin za mešanico na dvotaktnem motorju.... To dodaja dokaj počasi, dela približno 1-2%mešanco, odvisno od gasa!
Če pa crkne nebi blo lih dobro kr pol mašina zariba, zamenjava potrebnih delov pa ni poceni...
Torej, rad bi sam naredu eno LEDico, katero bi dal nekam na armaturno da mi posveti če pumpica crkne, alpa obratno, da tudi LED umre kadar umre pumpica
There Is No Stronger Drug Than Reality

Jok3r ::

A to ti mislis nardit za scooterja?

DimmniBurek ::

Ne za 125ko, športno
There Is No Stronger Drug Than Reality

pitagora ::

poglej si podatke o pumpici in potem v samem vezju poišči, kam bi lahko vezal diodo...
mislim pa da bi moral vprasati na servisu ali pa pri kakšnem poznanem mehaniku, če imajo kakšno podobno da sprobaš...
lp pitagora

gumby ::

a gredo kaksne zice na to pumpico ali stvar cisto mehanska?

DimmniBurek ::

Ja nevem, verjetno je kak kabel ja.... Motorja nimam še, sam sm hotu že prej vsaj prbližno vedt kako nej si nardim
There Is No Stronger Drug Than Reality

pitagora ::

če motorja še nimaš potem poglej pri kolegu.
lp pitagora

DimmniBurek ::

Heh, najbližji prjatu je moj sosed, pa vendar 120km stran od mene :D U domu sva soseda, drgač pa ne, jao, ma sej bom nega vprašou ku pride domov da mi pošlje eno sliko..
There Is No Stronger Drug Than Reality

andHoc ::

Kukr vem so ponavadi te zadeve mehanske ... količino mešance se štela s tistimi kovinskimi lističi različne debeline ... mislm da neboš mogu vedt al dela al ne ... vsaj na Yamahi DT125 je blo tko...

No to so samo moje izkušnje še iz moto cajtov ...
BTW se ti nezdi mešanica med 1in 2 % premalo za "športni" motocikel, razen če ne gre za kak skuter ...

LP
...vse je relativno...

DimmniBurek ::

MAh ni premal, so pa zato olja kr draga- 3500sit/l, motul 600, je pa 0.9 % štandgas, 2 pa morda še mal ful gas
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrtna kosilnica ne vžge

Oddelek: Loža
248607 (7621) Laki_lai k
»

S 50ccm skuterjetm na morje

Oddelek: Na cesti
387486 (5054) vostok_1
»

Gorivo porabit skoraj do konca (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5014519 (12180) hermes
»

Clio 1.5 dci ne vžge - topel

Oddelek: Loža
4614120 (10777) BorutK-73
»

Zvrnjen kopač

Oddelek: Loža
122202 (1300) SkIDiver

Več podobnih tem