» »

avant browser

avant browser

Jan987 ::

Kaj menite o avant browserju.

kaksne so njegove prednosti in slabosti v primerjavi z drugimi dodatki za ie in z drugimi brskalniki.

zvitorepec ::

Nekaj podobnega je tudi Maxthon - uporabljam sam in je ok.
Pri teh browserjih gre predvsem za "nadgradnjo" IE. Temeljijo na IE jedru, mu pa dodajo se nekaj svojih funkcij, kar jih naredi cisto primerljive s FF, s tem da ostane vsa funkcionalnost IE (kompatibilnost s "nekompatibilnimi" stranmi)
HOWGH!

Jan987 ::

ja sam jest v Maxthon ne morem uvozt priljubljenih, pa tud ce jih sprot nastavm ne delajo. Spodaj desno mi napiše done, pr domači strani pa redy pa nikol nikamor ne gre.

Drugač pa na anvipu piše da je tud cist slovenski, ampak ne vem kje bi naredu da bi bil slo.

A kdo to mogoče ve?

neres ::

Avant(poglejte si tudi kako zgleda ena lična stran!) deluje precej fajn. Se mi zdi da ima malo več funkcij kot Maxthon v barih.
Fajn tudi za mouse gestures in to.

Sicer pa to uporabljam samo za IE kompatibilnost. Opera je še vedno privzeti brskalnik.

KTr1sk ::

Kako je danadanes ....6 let kasneje...kakšno imate mnenje o brskalniku?
Sem gledal obstaja "ultimate version" ki je 41mb velika inštalacijska datoteka, "normalna verzija"-brez ultimate pa zasede cca 4mb..čudno v čem je razlika nisem opazil?
http://www.avantbrowser.com/download.as...
http://www.avantbrowser.com/default.asp...

je pa zanimivo na win8 je edini browser kateri dela elektronsko bančništvo za poslovno uporabnike (usb ključek)....ko v ie10 zaženeš piše da ni podprt brskalnik in da potrebujemo ie 7,8.9.... oz.firefox, netscape...o avant browserju ni pisalo, ampak je samo v tem brskalniku delalovalo elektronsko bančništvo :)
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

mtosev ::

tole je bolj al manj IE. Firefox, chorme, SRWare Iron so boljši od avanta
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

_Denny_ ::

KTr1sk je izjavil:

Sem gledal obstaja "ultimate version" ki je 41mb velika inštalacijska datoteka, "normalna verzija"-brez ultimate pa zasede cca 4mb..čudno v čem je razlika nisem opazil?

Lite ima samo Trident (IE) engine, Ultimate Trident + Gecko (Firefox) + WebKit (Chrome). Če se ti katera stran ne prikaže pravilno samo preklopiš engine in refreshas.

Sicer pa to tudi piše na prvi strani

TRI-CORE rendering engine

Avant Browser has three Rendering Engines built-in: Trident, Gecko and Webkit, the engines behind Internet Explorer, Mozilla Firefox and Google Chrome respectively.

Users can choose whatever their favorite engine as the default, and switch to others when the default cannot render a web page properly. And users can also define different rendering engine for each website in Avant Browser Options, so the rendering engine will be switched automatically when navigate to these websites.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

KTr1sk ::

no potem pa ni nič slabši kot ostali brskalniki, saj je v enem brskalniku vse združeno kaj se potrebuje..
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem Internet Explorerja in velike ločljivosti zaslona

Oddelek: Programska oprema
5881 (834) emario
»

Najboljsi PopUp stoper za IE?

Oddelek: Programska oprema
212214 (1864) Ziga Dolhar
»

Kateri brskalnik?

Oddelek: Omrežja in internet
311968 (1626) ahac
»

Kateri Popup filter ????

Oddelek: Omrežja in internet
181631 (1367) Cokolesnik
»

Ali Opera ali Mozzila?

Oddelek: Omrežja in internet
282339 (2010) Simulacrum

Več podobnih tem