» »

Nova anketa

Nova anketa

Slo-Tech - Kot je razvidno iz nove ankete, letošnji NEST najverjetneje bo. Zaradi idej Elektra Ljubljane o ceni priklopa se bo dogodek ponovno odvijal v Sečovljah. Pomagajte nam izbrati datum, ki vam najbolj ustreza. Seveda smo veseli tudi predlogov za izboljšave na drugih področjih (poleg datuma).

32 komentarjev

Slowenc ::

Kakšne pa so ideje Elektra Lj oz kolikšne?
Skiny gate.

Primoz ::

Nekaj mio (rabimo 3x 125A nizkonapetostni odjem - še raje 3x 160A)

Lani smo porabili 1MWh ... plačana odjemna moč (15 min maximum) malo čez 80kW.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Moonman ::

Potem pa vsem zabičati, da naj underclockajo mašine:D

Koliko kišt v kolikšnem času je porabilo 1MWh?

lp


Primoz ::

50 ur je trajalo vse skupaj ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Poopsie ::

Hm glede tega NESTA bil sem 2x na nestu, in je blo ql, vendar jaz sem tja prišel zaradi iger, ne samo zaradi predavanj, in podobnih reči. Hočm povedat da bi se lahko mal bl potrudl glede tekmovanj, saj tako kot je vse potekalo do zdaj je poraz. Sredi igre, ko vodiš te nekdo "ponesreči" kicka iz serverja, in potem admin reče naj se še enkrat konektam, frage bom pa itak na novo nabral, ko drugi vodijo recimo že za 20. Zrihtite recimo kakšnega komentatorja za tekmovanja da bo vse potekalo malo bolj živo ne pa da nobenemu ni jasno kdaj igra, kje igra, kateri je in tako naprej. NESTU ne morte reči LAN, rečte raj izobraževalni shod računalničarjev npr. Pač moje mnenje. Sej ne rečm da predavanja in "leechanje" niso zanimiva ampak vseeno, ko sem videl da piše da bodo tekmovanja v parih igram sem si malo drugače predstavlal vse skupaj.


LP

Slowenc ::

Najboljš da je Nest v Krškem pa se štrom direkt na JEK priključi.
Skiny gate.

CaqKa ::

NEK ne JEK.
sicer bom pa jaz v tem času nekje v .au... tak da sem 'obkrožil svoje'

BigWhale ::

Manjka se 'pojma nimam'.

mkonci ::

* Jst sploh še nisem bil, mal mi je daleč, no ideja v Krškem bi bla že bolš, sam zraven NEK vas ziher ne bojo pustil>:D

powr ::

predlagal bi kake programe za chat ventrilo ali teamspeak bi bla ql ker sem opazil lani da je blo kr nekaj kricanja okoli ko se je iskalo soigralce
ce bi bil narejen npr na ventrilu za vsako igro posebej svoj room bi se teh problemov resili seveda je pa treba prej opozoriti igralce naj prinesejo slusalke z mikrofonom...

HyperKiller ::

- Predavanja so zakon.
- Manjka se koordinatorja. To bi blo fajn.

Kako se je lansko leto izbiral najblkul comp? Komisija/Občinstvo/??

Talk program, odlična ideja.
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Makaron_hater ::

In spet se bodo Secovlje spremenile v smenj nicevosti...
Vsak bo privlekel svojo spolirano kistico, prsu bo z novimi speglci, pa s spucanim avtekom, pa z novo misko, tipkovnico, monitorjem, najvecjimi ventilatorji, najlepse osvetljeno kisto in tko naprej... A ne vidte v cem je poanta teh masovnih Lanov... Folk se pride hvalit z igrackami, ker se z nicemer drugim ne more pohvalit. Mislm... bolano. Freud bi spet mel velik za povedat o tej nasi ljubi informacijski dobi.

Cim vec rama mas, in cim bolj to obesas na veliki zvon, tem manj te je u hlacah recimo... verjeno bo drzalo :)

Sycroft ::

hehe jest pa pridem z razje*anim avtom :D , raz*ukano kisto, lih tok dobro da delajo igre na nizji resoluciji, z 384 MB rama, pa se useeno zabavam. za druge pa ne vem. sicer sem bil samo na prvem NEST-u pa sem se imel vseeno super. no ja, to pravim zase, za druge ne vem, naj povejo sami.

lp

Jaffa ::

Makaron_hater: Ti pa nimaš nič od tega, al si sam slabo spal ? 8-O Mene btw nebo. 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

BigWhale ::

Jest bom pa prsu, tko kot lansklet, spet z novim mini geekom... ;>

Da bo Makaron hater se bolj vesel... :P

nicjasno ::

Jaz pridem na katerikoli termin od navedenih bo. kistica in monitor bosta pa identicna lanskemu letu.

Tja pridem zaradi druzenja, filinga, vzdusja, spoznavanja folka, morja, sprostitve, predavanj.... pa da kako igrco zaspilamo. Lahko bi bilo tudi kako tekmovanje v starcraftu.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

CWIZO ::

Kaj pa v BZFlagu? OpenSource spil, mislim da bi se spodobilo...
Pridem ce bo termin ustrezal, kar pa zdele trenutno tut slucajno se ne morem vedeti.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Romčy ::

Se strinjam z Poopsi-jem ,ko se igra se sploh ne ve zakaj se gre, nobenega vzdušja vsi zabuljeni v ekran z rdečimi očmi, nekdo bi mogu to nekako vodit in malo pokomentirat. Dajte pogledat to kako zgleda če si samo prišu pogledat kako to zgleda. Plačaš karto potem vidiš polno dvorano tipčkov ki bulijo v igro in dogaja se ne nič. ok potem si pogledaš malo strojčke in to je to, lahko greš. Kar se tiče predavanj mi je blo všeč in sem jih prišu pogledat, ostalo je pa beda. Če si bil enkrat ti ne rabi hodit več ker je isto. Rabi vzdušje, saj vem da ne more bit 3 dni na višku ampak ko je špil, pa še finale bi moglo pa bit vsaj malo zanimivo. Tolko imam jaz za pripomnit, drugače pa SLO-tech rullllzzz

Ziga Dolhar ::

Kdo pa pravi, da je NEST === "Lan"?

Sicer pa upam, da bo 22. - 24.; ostala datuma sta mi pa že preveč na vrhuncu sezone, ko sem veliko raje kje na plaži. Dedicated.
https://dolhar.si/

PrimozR ::

Neeee, 5-7 je najbolš. /me ma 24 pa če ga spomin ne vara tut 31 tekmo

TribesMan ::

Jest bi tud izbral 22.-24., ker ostalo se mi zdi rahlo prepozno... Avgusta jest ponavadi jadram na morje... Poleg vsega pa imam 23.7. se rojstni dan... ;) Party on!

Aja Primoz, kam je padla ideja da bi NEST podaljsali?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tody ::

huh ste se pa zamerili folku :) 177 ljudi pravi da ne bo prišlo :D

Tilen ::

Jaz pa letos pridem. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tody ::

no ja da se razumemo to je bil hec, veliko ljudi je na tem forumu in trenutno jih je odgovoril le okol 3 %, tko da tistih 200 ki jih bomo lahko stlačil v dvorano, se bo že najdl...

Aja pa ne o kakih flamih govorit ker bo zadeva hitro brisana...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

minmax ::

poopsie: kje si pa videl, da bi pisalo, da je NEST LAN?

IMHO bi bilo treba vse uradno spilanje ukint. lanov je dosti in gre folk igrat tja igre, nest je sam eden, morda vedno bolj zrelim stvarem namenjen.

Coinbird ::

NEST bi moral nadaljevat tradicijo predavanj.
NEST je unikaten ravno zaradi tega, ker se na njem srečajo mladi, ki delajo ali bodo delali v slovenski IT industriji. Nekako je za vse poskrbljeno tiste ki radi razkazujejo kište, navijao, leechajo, igrajo, barvajo kište in tiste, ki se radu udeležijo kakšne delavnice.

Glede igeranja pa mislim, da bi potrebovali organizatorja, ki bi nastopal pred ljudmi in poskrbel tudi za ta del prireditve, poznam samo enega resnega kandidata z izkušnjami in karizmatično avro (lvl 25 :D ), ki zna očarat ljudi, povedat kako šalo,.. -> Anti šef klana Slofaca in društva Faca.
Organizatorjem nesta toplo priporočam, da stopite v kontakt z njim.

There is no biznis like showbiznis, lani smo se lahko nasmehnili Primožu, ki pa nas enako kot Fredy Miller ne more zabavati v nedogled >:D

hruske ::

Eh.
K da se ne da imet obojga, predavanj in spilov.

Pac letos, k si se otrok, izberes spile, naslednje leto pa ne bos vec otrok in bos sel na predavanje. Al pa obratno. K da je problem.
Rad imam tole državico. <3

EMET ::

EMET is the truth ...

McHusch ::

Rok za oddajo ponudb je 28.2.2005 do vključno 12.00 ure.

Jaffa ::

Ti to resno ?
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

hruske ::

Jah preber si, prvi stavek to piše.
Rad imam tole državico. <3

tomigi ::

SEČOVLJE!!!!!!!

in nikjer drugje!!!!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

c++ DODAJANJE elementov iz datoteke v vektor

Oddelek: Programiranje
7856 (731) Tutankhamun
»

mysql if stavek

Oddelek: Programiranje
91190 (804) MrStein
»

SQL trigger Oracle

Oddelek: Programiranje
51102 (1010) PunXXX
»

urejanje - mysql -

Oddelek: Izdelava spletišč
61148 (1064) darh
»

Izpis iz MySQL v html tabelo - problem

Oddelek: Izdelava spletišč
91236 (1079) markz

Več podobnih tem