» »

Windows 2003 Server info

Windows 2003 Server info

Dekinio ::

Prosil bi, če mi lahko podate kakšen link ali gradivo za zgoraj omenjen OS.Zanima me vse od instalacije, varnosti, funkcionalnosti, najpogostejši problemi,...Fajn bi bilo, če bi kdo tud kaj povedal oz. napisal.

Hvala!

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

Microsoft ::

- ti Windowsi niso glih namenjeni igranju iger. Tako da, ce mislis to delat, pol ti bo verjetno se zal, da si dal to gor. Tako, cisto btw.

Sicer so pa zlo podobni XPjem, majo Win95 izgled, lahka jih das v workgroup ali domeno, pol lahka mas gor razlicne stvari, ki jih lahka najdes na zgornem linku. Vsega skupaj je ene 6 ali 8 verzij (nevem tocno), ponavad mas dovoljeno poleg lokalnega logona, se dva remote, ni omejitve 10 povezav na enkrat na server (file sharing ali web, recimo), ce si misls to kam instalirat, bot pozorn in si dej SP1 gor ze na samem zacetku, da nimas pol zajebancij, ...

Lahka pa vprasas tud kaj specificnega, bo lazje odgovorit, ce bomo znal. Aja, pa Windows Media Player se mas gor, ker jim je baje Ziggga tolko tezil, da so ga res sli gor dat.:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

gGiF ::

Ce bos uporabljal zadevo kot masino za vsakdanje delo, je ta povezava uporabna: http://www.msfn.org/win2k3/.

Kar pa se iger tice, velikokrat se je treba mal poigrat z instalacijskimi fajli, pa je potem OK. Sej kar dela na XP, dela tudi na 2003, problem je le kako preverjajo kompatibilnost.

Dzonson ::

- ti Windowsi niso glih namenjeni igranju iger. Tako da, ce mislis to delat, pol ti bo verjetno se zal, da si dal to gor. Tako, cisto btw.

kako zanimivo. meni pa ravno igre pod 2003 delajo bolje kod pod XP

Sicer so pa zlo podobni XPjem, majo Win95 izgled,

hehe ta je pa bosa :D izgledajo kot winxp brez teme

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dzonson ()

Microsoft ::

Kaj, a da nimajo Win95 izgleda po defaultu al kaj?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dzonson ::

ne

Microsoft ::

Za XP temo brez teme se nism slisu. Sm pa ze vidu Windows Classic, ki je dost enaka tistem, kar smo gledal pred ~10 leti.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Ziga Dolhar ::

Microsoft, veš da lahko v Windowsih XP -> DIsplay Properties -> Themes -> izbereš Windows Classic?

[In obratno lahko v w2k3 izbereš tako temo, kot jo ima sicer WinXP. (Prej moraš sicer zagnat ustrezen service.)]
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Sej sm napisu, da sm ze vidu Windows Classic. In tega niti ne mores spregledat, ker je default.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dzonson ::

in ti trdis, da je Windows Classic izgled enak kot je pri Win95? ojoj

Myth ::

Amm... en info za vas tukaj proti Microsoftu. Poglejte pri postu kaj ima pred napisom Poslano: datum... Jaz imam bel papir... Mogoče zdaj štekate kaj mislim? :8) Sicer pa, naj vam sam pove.

btw, ontopic: WIN 2003 DC Edition je meni ql. 8-)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Microsoft ::

LOOL

Ne, smesko zacne moj vsak post, ze skoraj 2 leti. Kar mal po arhivu poglej.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

pikachu004 ::

Microsoft a tebe kdo placuje?
ne razumem tvojega nicka, pa prarsam.
sploh pa.. mislim da jim delas se slabso reklamo kot si jo sami :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja Windows Server 2003 R2

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
174023 (3238) darkolord
»

Tokrat varnost za ta konec tedna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
737742 (5908) DSmidgy
»

Ukinja se podpora za NT 4.0 Server

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
122517 (2517) Gandalfar
»

microsoft in windowsi (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
604534 (3765) napsy
»

Windows 2003 Server Enterprise

Oddelek: Operacijski sistemi
181436 (1200) andrej

Več podobnih tem