» »

Težave s tiskalnikom (spodaj ne natisne npr. številke strani)

Težave s tiskalnikom (spodaj ne natisne npr. številke strani)

muhec ::

Torej, imam HP deskjet 656c tiskalnik (itak da je za časom pa to...) vendar še zmeraj kdaj prov pride. Težava je v tem da ne natisne spodnje vrstice, ki je v višini številke strani v wordu, se pravi je izven natisljivega področja in številko natisne samo na pol. Kako lahko odpravim to težavo, če jo sploh lahko, preden ga odpeljem na smetišče- bi ga že zdavnaj če ne bi dobil 5 kartuš zravn:) Hvala za pomoč!
Kdor visoko leta, daleč vidi...

zee ::

zmanjšaš/povečaj spodnji rob in nogo (footer). Imel sem podobne težave pred leti. potem sem se pa malo špilal in sedaj zadeva dela. pa še šablono sem si shranil ... :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bastadu ::

Če pogledaš samo delovanje tega (in podobnih) printerja vidiš, da sam podajalni mehanizem ne omogoča printanje do spodnjega roba... Tako ima večina tiskalnikov (seveda ne vsi) najnižje območje tiskanja spodaj cca. 1,5cm od roba papirja... Rešitev je seveda, koz je že zee omenil, da povečaš dejanski spodnji rob v samem dokumentu...:\

muhec ::

Spreminjanje roba v samem dokumentu (word) sem že velikokrat poiskusil (na min 1,5cm spodaj), vendar to ni pripeljalo do uspeha. Sprašujem če je še kakšna druga rešitev, ker pri 1,5cm mi noče natisnit cele številke strani, ampak samo pol:(
Kdor visoko leta, daleč vidi...

harvey ::

pa morda v prejšnji kombinaciji še pravilno nastavljena stran A4 in ne Letter!

ToniT ::

Potrebno je še spremeniti nogo (footer) dokumenta (povečaj jo) in potem bo številka višje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odseki v wordu

Oddelek: Programska oprema
309075 (2251) Galaxy
»

Diploma - robovi

Oddelek: Pomoč in nasveti
185062 (3802) hmm23
»

Zrcalni robovi

Oddelek: Programska oprema
114332 (2211) hodor
»

Diplomska naloga - M$ word sucks

Oddelek: Loža
215033 (4281) bobby
»

urejanje v wordu

Oddelek: Programska oprema
84516 (4379) kolombo

Več podobnih tem