» »

Opomnik- notebook

Opomnik- notebook

Xenon ::

Mene pa zanima če ima mogoče kdo že narjen opomnik ki bi ga naložu na mobilni telefon v Javi?

Koledar in da bi si lahk zapisoval dogodke po dnevih.

Lp
www.igralec.com

Lincolin ::

Ker telefon pa imaš?
Pomojem ima večinoma telefenov že vgrakeno funkcijo za beleženje dogodkov itd.
Lohka pa obiščeš www.mobisux.com "j2me" in si tam zbrskaž to javo. Potem greš na WAP pa greš spet na "j2me" napišeš kodo, ki jo dobiš na mobisuxu in zadeva se začne nalagati. Zadeva fukcjonira samo potem je pa odvisno od telefona, prostega pomilnika itd.
Upam da ti bo ratalo!

Xenon ::

Jz sm mislu če ima kdo kodo, da bi jz se to mal učil oz mal spreminjal itd...
www.igralec.com

Lincolin ::

Ja sej svoje čase sem javo tako na hitro malo spreminjal, samo sem se pa kar lep čas zajebaval. Pa še to sem spremenil samo ime in kakšno črko.
Stvar je pa taka: Obiščeš stran TAG-TAG, kjer imaš kar nekaj aplikacij in si jo snameš na računalnik. Potem pa zlovdaj program Ultra Edit in lahko začneš. Samo ta UE program je težak, zato ti priporočam, Zeus For Windows samo s tistim ti pa najvrjetneje nebo delovalo! Ko boš javo predelal si jo naloži na svo hosting (če ga nimaš lahko uporabiš kar: volja.net / slohosting.com / freehost386.com), lahko pa tudi kar sestaviš preprosto WAP stran na www.tagtag.com in vključuš to skripto, tako boš imel vedno na voljo svojo verzijo če aplikacijo ponevedoma zbrišeš.
Če še kaj ne veš, kar vprašj! :)
Lep Pozdrav, Grega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvna ozadja, melodije, pošiljanje SMS-ov, logotipi,... - linki

Oddelek: Mobilne tehnologije
3364141 (3125) Mitja358
»

kak free wap hosting ko lahko uploadaš java aplikacije?

Oddelek: Omrežja in internet
192173 (1874) XS!D3
»

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
123263 (2975) boych
»

Mi lahko da nekdo eno sliko na wap?

Oddelek: Omrežja in internet
131192 (1017) Matek
»

Od danes imamo Techovci WAP stran!

Oddelek: Loža
81274 (1133) Loki

Več podobnih tem