» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
6 / 42
»»

Saladin ::

V glavi imam eno obskurno zadevo o nekakšni živi kocki (oz.prizmi, dodekaedru,.. ali nečemui podobnemu) v zlati barvi, ki nekako postane ljubimec z neko žensko in na koncu filma njenega moža "popapca" (kot nek velik votel origami, ki se razpira in spreminja svojo obliko).

Gledal sem nekje pred 15 leti na satelitski - detajle sem vse pozabil.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

delfinus ::

Saladin. Hellraiser 1 mislim da bo. lp, D.

CCfly ::

"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Saladin ::

Sem ponovno pogledal Bloodlines, da preverim, ampak to ni to.

Žal pa se spomnim le zgoraj omenjene scene - živa, inteligentna, votla, spreminjajoča se geometrijska oblika (velika kakih 1,5 x 1,5 m) ki, med ostalim, žre ljudi.

Pa še to je bolj 20 let nazaj.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

sila ::

zdravo, mene pa zanima naslov nanizanke-gre za dekle, staro 15, 16 let, ki umre tragicno. po tem se jo poslje nazaj na zemljo, kjer je njena funkcija, da je ob doloceni uri na dolocenem mestu, kjer mora ugotoviti, kdo je tisti, ki bo umrl. ona se ga dotakne, ipd.gre za humoristicno nanizanko, pa ne vem nicesar drugega vec:(
pa se drugo-iscem originalni naslov mladinskega ceskega/poljskega/slovaskega filma, ki je bil ze pred casom na tv slo, takratni naslov v slov. jeziku je bil O kralju, ki ni imel srca ali nekaj takega-ce je komu kaj znano?

BluPhenix ::

Saladin, veretno bo Hellraiser I, tam se spomnem da je blo nekaj podobnega. Od 2 naprej pa je brezveze.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

nietka ::

Saladin: pomoje imas v mislih Demon Seed - http://imdb.com/title/tt0075931/. Tista geometrijska zadeva je pravzaprav racunalnik ;)
Great warrior? Wars not make one great.

Saladin ::

Svaka čast nietka !
Po slikah sodeč je to to!

Že ~ˇ^°ˇ^˘! ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

nietka ::

Hja, I like sci-fi :) Ta Proteus IV pa spada med moje najljudbse filmske (anti)junake - racunalnike, poleg HAL 9000, Mother, Death Star, Colossus, Gunslingerja, WORP, Skynet :) in ostalih. Upam, da sem zadela in da si imel res ta film v mislih - mislim, da je skorajda edini film, kjer racunalnik posili zeno od znanstvenika, ker hoce imet human-like otroka ...
Great warrior? Wars not make one great.

Saladin ::

Upam da ni bil entuzijazem zgrešen, ker se posilstva pač ne spomnim. Le tiste scene na koncu in 20 let me že srbi, zakaj se je sploh šlo.

Je pa pravi film, da ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

nietka ::

Film je dokaj bizaren. Ampak mu uspe, da je tudi malo strasljiv in brez skrbi, ni neksne ogabne scene posilstva ali kaj podobnega, samo ne vem, kako bi drugace rekla tisti sceni. Je treba pogledat film.
Great warrior? Wars not make one great.

hendriks ::

Iščem naslov SciFi filma, ki se dogaja leta 1999 oz. tik na prehodu v leto 2000. V filmu se pojavlja neka "kibernetska" droga ali nekaj takega.
Se komu svita, za kateri film naj bi šlo? Filma nisem gledal, sem pa videl reklamo pred kinom, mislm da leta 1996 oz. tam nekje in me pač
zanima kakšen film to je :)

delfinus ::

_nnn_ ::

Iščem naslov filma ki gre nekako takole : Neki ljudje zberejo 10 ljudi in jih na silo zaprejo za eno noč v eno hišo. Kdor na koncu preživi naj bi dobil pač veliko denarno nagrado. In potem se pobijajo med sabo in ugotavljajo da nisi prvi ki so prišli v to hišo...

če gdo ve naslov nej pliss povee.^^:D

Matev ::

zadeva spominja na "Battel royale" a ta se dogaja zunaj na otoku.

http://www.imdb.com/title/tt0266308/

lahko bi pa bil battle royale II. ali pa kak klon tega

DamijanD ::

En SF film - stara zadeva; spomnim se dveh scen
- robota se je "programiralo" z branjem človeških možganov. V ta namen so imeli pripravljeno točno določeno osebo. No to osebo nekdo umori in potem robota programirajo z možgani morilca, kar ni najbolje vplivalo na robota - no to se izkaže kasneje.
- ko so v vesolju na neki misiji, nekomu zleti nek tujek v oko in samo ta robot je dovolj natančen in sposoben, da lahko odstrani ta tujek. Problem je, ker robotu ne zaupajo več

gzibret ::

_nnn_ - filmu se približno reče "House on Haunted hill" Vsaj mislim, da...
Vse je za neki dobr!

cholt45 ::

Pozdravljeni!
Išče se naslov sci-fi nadaljevanke.
V njej igra punca, ki ima okrog glave neko belo? stvar s katero premika stvari. Vrtela se je na Hrvaški televiziji pred cca. 15 leti.
Cimer se vam zahvaljuje za odgovore.
lp cholt

m0LN4r ::

Hi people!

Jst pa iščem filme ki so podobni naslednjim:

- Crouching Tiger and Hidden Dragon
- Hero
- Shinobi
- House of the flying daggers

Torej če mi lahko nekdo našteje podobne filme. Sam gledam redko filme, če pa gledam gledam takšne.
Torej, hvala! Lp!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Bob Rock ::

Ninja in the killing field :))))))))))))
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

iMark ::

Pozdravljeni,

Prosil bi, če bi lahko kdo pomaga dobit naslov filma iz naslednejga opisa: torej gre se za ljubezen med fantom, ki mislim da je mehičan in z družino živi v USA - so bolj revni, ter dekletom, ki ima bogate očeta. Spoznata pa se tako, da mu dekle nekje ponudi prevoz domow z avtom, s sabo ima še eno frendico. Potem začneta ta dva dejtat vndar pri njemu doma niso zadovolji. No pol umes ne vem kaj je še vse blo, na koncu pa le ostaneta skupaj.

Freezy ::

Mogoče kdo ve naslov filma, ki je bil pred približno 5 leti na Kanalu a? Govori o družini, ki si med hladno vojno v kleti svoje hiše zgradi nekakšno zaklonišče pred jedrskim napadom in sevanjem. Mož in žena imata majhnega otroka, katerega pošljeta po zaloge hrane, ko odraste. Mama mu tudi reče naj prespi v Holiday Innu ko bo na površju, kaj več se pa ne spomnim, razen, da so nad njihovo hišo zgradili nekaj drugega.

edit: Film je pomoje iz 90ih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freezy ()

OmegaM ::

Pozdravljen.

Ce je to ona komadija da se pol zaljubi je to ziher verjetno

Blast from the Past

se link

Filmčič
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Freezy ::

To bo to, najlepša hvala!

majana ::

jaz pa iscem eno francosko komedijo o nekem moskem, ki je pri 30(something) se vedno zivel pri starsih. kaj prida se ne spomnim, spomnim pa se, da je bil v posterju za film (tistem na imdb recimo) slika njega, kako lezi v isti postelji kot starsa. je pa tko bolj komedija, okoli 5 let stara.

michel ::

OmegaM ::

To je to ja, lih zadnjic bil na HRT, finta film:))
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

imagodei ::

Maš dva nicka?
- Hoc est qui sumus -

OmegaM ::

Ne, jaz sem jaz, samo cilic1 sem dal veljati, ker sem ga lih zadnjic gledal, tako da ...
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

schejk ::

iščem naslov yugo filma. film je starejsi. mogoč iz 80tih.
gre za hudo komedijo. dogaja se pa v norisnici. pač ti norci prevzamejo bolnico!
sm mislu da igra Bata Zivojinovic al pa Ljubisa samardzic ampak ne najdem po opisu!

gregor_m ::

Včeraj sem si ogledal animirani film Dead Space: Downfall, ki je bil menda narejen, kot predzgodba istoimenske igre.
Zanima me ali kdo pozna še kakšen podoben animirani film, pač razne pošasti proti katerim se bojuje človek in podobne apokalipse.

Bob Rock ::

iščem naslov yugo filma. film je starejsi. mogoč iz 80tih.
gre za hudo komedijo. dogaja se pa v norisnici. pač ti norci prevzamejo bolnico!
sm mislu da igra Bata Zivojinovic al pa Ljubisa samardzic ampak ne najdem po opisu!


zadnji del zikine dinastije mogoce?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

OmegaM ::

No, niso lih posati je pa podobna zgoba, sicer korejske in Japonske animirane serije.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

schejk ::

Bob Rock hvala ti. mislim da bo to!

robotek87 ::

Pozna kdo film, iz katerega je tale odlomek ?

Mavrik ::

Pozna kdo film, iz katerega je tale odlomek ?


To je iz serije Skins.
The truth is rarely pure and never simple.

robotek87 ::

Pozna kdo film, iz katerega je tale odlomek ?


To je iz serije Skins.


Uh to je blo pa hitr :) Hvala

Mirabella ::

Pozdravljeni,

Prosil bi, če bi lahko kdo pomaga dobit naslov filma iz naslednejga opisa: torej gre se za ljubezen med fantom, ki mislim da je mehičan in z družino živi v USA - so bolj revni, ter dekletom, ki ima bogate očeta. Spoznata pa se tako, da mu dekle nekje ponudi prevoz domow z avtom, s sabo ima še eno frendico. Potem začneta ta dva dejtat vndar pri njemu doma niso zadovolji. No pol umes ne vem kaj je še vse blo, na koncu pa le ostaneta skupaj.



Mogoče misliš ta film: http://www.imdb.com/title/tt0250224/ Crazy/beautiful
who cares?

Looney ::

Ok nova naloga. Film govori o fantu in punci, ki sta skupaj odraščala kot soseda, si bila že od začetka usojena (spomnim se vrtiljaka na katerem sta se vozila), potem se pa enkrat odločita, da se bosta ubila (pravzaprav se ona odloči), nazadnje samo ona umre, potem pa raziskujejo kaj se je dejansko zgodilo. Aja, pa zgodbo mislim, da ona govori.

Anyone? :P
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Looney ::

Najlepša hvala. :)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

psychoshorty ::

Ludeki, rabim vaso pomoc. :) Spomnil sem se vsebine enega filma, a mi ga na imdb.com ne uspe najti. Zgodba gre nekako tako: Film na zacetku prikazuje zivljenje razlicnih ljudi, ki stanujejo v bloku. Med temi ljudmi je tudi starejsi par, ki ima v tem bloku nekaksno restavracijo. Enega dne se v tem bloku pojavijo vesoljcki, ki izgledajo kot mini leteci krozniki. Nato skozi film vidimo, kako ljudje pomagajo njim in obbratno. A se mogoce kdo spomni pravega naslova? Vem, da se zacne nekako "Miracle on..". Hvala za pomoc. :)

ZdravkoČolič ::

Iščem naslov nekega filma vem, da sta bla 2 dela. V prvem delu potujeta brat in sestra na poti do mame al kam že. Na poti srečata en star avto k jih neki grdo izsili. Pol mu sledita not je pa en zamaskiranc k meče trupla v eno jamo. V uni jami so trupla že za dolg cajta nazaj. Potem un zamaskeranc sledi njima in neka stara ženska prav da je zavohov od tipa strah in da ga bo lovil do konca. Prvi del se konča z nekim pokolom na policijski postaji. V drugem delu kaže najprej ko tale ugrabi enga otroka po mu pa fotr ceu film sledi nakonc ga pa tud fenta. Pa še en šolski avtobus napade umes ne vem točn.

HVALA, lp.

OmegaM ::

Ja .. meni fajn grozljivka ... Jeepers Creepers 1. ter 2. del.

Upam da sem ti fajn zadel :)

Zadnjic lih bil po tv 1. del :)

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

ZdravkoČolič ::

Tnx car si.

T-Majo ::

Iščem dramo, ki ima malo erotičnega privzdiha.

Torej nek bogataš se dobiva z različnimi ženskami.

Film je nekaj v stilu Perfect Strangerja, vendar ni ta.

laught ::

Ve mogoče kdo za kak dober mafijski film podoben goodfellas,ali godfatherju??

OmegaM ::

Imaš kar nekaj takih ...

Med drugim:
- Scarface,
- Once Upon A Time In America,
- The Untouchables,
- Mean Streets,
- Bugsy,
- Donnie Brasco,
- Road to Perdition,

...

Pa še kak katerega nsiem napisal.

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Stripy ::

@psychoshorty: Malo z zamudo, ampak mogoče *batteries not included (1987)

Raw ::

@Stripy. Yep, pomoje je to ta film (si me prehitu). V nekaterih drugih jezikih se je imenoval "Miracle on 8th Street" (prevedeno v ang seveda).
I am what I am and I do what I can

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Raw ()
««
6 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314929 (13616) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035184202 (61977) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532173 (26753) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146020 (4829) STASI

Več podobnih tem