» »

dvd enota

dvd enota

Vesoljc ::

ker je boljši toshiba al pioneer? kaj pa glede teh cudnih regijskih zascit? a se da to cist skenslat?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Daishi ::

Pioneer ! Ja !:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

js ::

Toshiba ker pioneer je zanič.

Daishi ::

Zakaj, da je Pioneer zanic ???
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

js ::

zato ker ga mam in mi ne dela. ko gledam filme se kr naprej ustavlja pa še škrta ful grdo ko bere CDje al pa DVDje.

Huey P ::

Oba sta dobra. Samo mislim, da za manj denarja dobiš več pri Toshibi.


..::DOOM III: The Legacy::..

OldSkul ::

Ker model pa maš JS,al maš vključen DMA jaz imam pioneer 116 verzijo pa čist lepo dela!

srale ::

tud sam mam 116 pa dela vse skupaj bp..mogoče mal glasno pa vendarle ne toliko kot vam znani orbi..pa pr nobenmo filmu se niti pod razno ne zatika..

frudi ::

jaz mam pioneerja 104 že skoraj dve leti, pa v tem času nisem mel nobenih problemov z njim. prebavil je čisto vsak CD/CDR/CDRW/DVD disk, kar sem ga zatlačil not. in s tem mislim dobesedno VSAK.
pa še slot-in zgleda fajn :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

js ::

js mam tud 104. tud moj je prebavu vsak disk ki sem ga dal not ampak pri tem je blo tolk škrtanja da sn mislu da mi bo vse polomu. na to bi se mogoče še nakak lahko navadu sam zatikanje mi gre pa res na živce. DMA mam vkloplen.
mogoče sn pa dobil škart robo!

Daishi ::

Jst sm meu 303, 103, 104, 105, 106 !

Niti edn mi ni delal problemov !

Skrtanje ? 104, ki je skrtal smo poslali v garancijo ( samo slot-in bojda imajo ta problem )
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Huey P ::

js;

Si pomislil, kaj pa, če je tvoje štekanje filmov vzrok slabega DivX dekoderja ali kakega drugega softwarea? V katerem programu gledaš filme?

..::DOOM III: The Legacy::..

TheHijacker ::

Sem imel včeraj Pioneer 106S doma pa me ni impresioniral. Je precej glasnejši od moje Toshibe 1502 ter kar precej počasnejši. Vsaj tiste tri igre katere sem s njim inštaliral na mašino so se inštalirale celo večnost(Fifa2k1, Nba2k1 in Nhl2k1). Da, Dma sem imel vključen in vse via driverje gor, pa vseen. Je pa res, da nisem imel težav s flashom na RPC1, kar baje na novih variantah Toshibe 1502(1002 firmware) še ni možno. Jaz imam Toshibo odklenjeno s firmwareom 1012.
http://www.google.si

frudi ::

pioneer počasn?
ne vem no, moja 104ka čist lepo doseže 40x hitrost na zunanjih sledeh. povprečna hitrost branja preko celega CDja pa ja cca 26x.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

mobisuxguru01 ::

pa pr toshibi boš lahko ripal z 2x spidom, drgač je pa kul


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši DVD-Rom za ripanje je??

Oddelek: Kaj kupiti
171522 (1176) Sami
»

Najkvalitetnejši DVD pogon

Oddelek: Zvok in slika
101053 (816) Kriko
»

DVD ///// CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
141411 (1228) Kriko
»

DVD??????

Oddelek: Kaj kupiti
311890 (1560) js
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421693 (1210) VASkO

Več podobnih tem