» »

kriv napajalnik?

kriv napajalnik?

m!cho ::

Intel celeron 2.1GHz
512Mb RAM
maxtor 120Gb
Geforce4
mam pa napajalnik 300W, mislite da je to premalo?
Računalnik mi zamrzuje in ugaša ter pojavlja se mi bluescreen..DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL!
ko sem kupil kišto je biv not isti procesor, grafična napajalnik!
biv je 80Gb disk in 256Mb RAM! a mislite da je torej napajalnik kriv za te probleme?
..virusov nimam! ker mi je to delalo že preden sem kupil disk, ko sem na disk dav XP-je je isto delalo; torej niso mogli bit krivi virusi!
Kaj mislite?

zee ::

Poženi računalnik z inštalacijskega CDja od XPjev in pojdi v Recovery Console ter natipkaj fixmbr.

še boljše pa bi blo, da bi še enkrat inštaliral Winse.

napajalnik je dovolj močan. preglej pa trdi disk, da ti slučajno ne crkne.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

m!cho ::

Poženi računalnik z inštalacijskega CDja od XPjev in pojdi v Recovery Console ter natipkaj fixmbr.
...kaj to pomeni?

zee ::

Dobip od nekoga CD z Windows XP Pro/Home, ga vstaviš v cdrom, v biosu nastaviš zagon s cdja. Ko se namestitveni program naloži in te vpraša, kaj želiš storiti, izbereš Recovery Console. Nato pritisneš 1, vpišeš administratorsko geslo, če ga imaš, potem pa napišeš še fixmbr.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gaber ::

Evo jst mam isti problem, probu vse, sprobu druge rame, drug napajalnik, proc & grafična navita ali na defaultu, v nekaterih špilih dobim bluescreen z istim sporočilom... Recimo v splinter cell:pandora tomorrow ni šans da bi pršu vn z špila brez bluescreena... Čim hočem nehat igrat sledi reset;( ...

Probu tud fixmbr pa ne pomaga... a je še kakšna varianta al je clean install neizogiben?

zee ::

po mojem, da clean install pa ne pozabi v setupu izbrat, da ti sformatira particijo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows XP se mi nočejo zagnati (prilagam sliko ekrana)

Oddelek: Pomoč in nasveti
254733 (3418) vbohinc
»

disk error

Oddelek: Pomoč in nasveti
6669 (645) shaby
»

Dva diska, dva OS, en GRUB -> kako izklopit grub in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
131752 (1590) zee
»

problem z windows 2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
10857 (710) Good Guy
»

gentoo grub problem

Oddelek: Operacijski sistemi
131128 (997) HerrBaron

Več podobnih tem