Forum » Pomoč in nasveti » Sun SPARCstation 5
Sun SPARCstation 5
jetam ::
Kako prekinem boot sekvenco pri SunOS? Rad bi bootal s CDja, ker bi rad naložil Linux (Mandrake za SPARC).
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Google nest hub pametna hišaOddelek: Loža | 2135 (1743) | Laki_ laik |
| » | kako pobrati kisik iz vodeOddelek: Loža | 2230 (1418) | c3p0 |
| » | SlovnicaOddelek: Šola | 4442 (3519) | McHusch |
| » | Elektrika - šokOddelek: Pomoč in nasveti | 3582 (3026) | Xserces |
| » | Ona - on - mi daš številko? ;) (strani: 1 2 3 )Oddelek: Loža | 11679 (7871) | vrtnyka |