» »

BSplayer 1.21 izšel!

BSplayer 1.21 izšel!

Slo-Tech - Po mesecu dni od izida zadnje različice BSplayerja je Webteh v sredo izdal novo z oznako 1.2, dan kasneje pa še podverzijo 1.21 z odstranjenim hroščem. BSplayer ostaja na voljo kot brezplačna in kot plačljiva pro različica, ki poleg funkcionalnosti osnovne različice prinaša vgrajen urejevalnik podnapisov, podporo za tunerje, zajemanje videa v datoteko in še nekaj malenkosti. Glavne novosti nove različice so izboljšano ravnanje s podnapisi, popravljeni hrošči pri nalaganju preoblek (skinov), dodana podpora avdio CD-jem in še nekaj drugih manjših popravkov in izboljšav. Obiščite domačo stran.

40 komentarjev

Jst ::

A kaj razmišljajo o portanju na druge operacijske sisteme?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Apple ::

Gre za podjetje WebTeh in ne WebTech.
LP, Apple

NoUse4AName ::

A kaj razmišljajo o portanju na druge operacijske sisteme?

Ne vidim posebnega smisla. Če imaš linux v mislih nima bsplayer šans proti mplayer ali xine. Obojni so open source in kvalitetnejši media playerji kot bsplayer.

smash ::

ma kakkšen linux neki...linux obstoj je sam še vprašanje mescev

|CyGNUS-x ::

>>linux obstoj je sam še vprašanje mescev

Po čem sklepaš?
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

OmegaBlue ::

Naj se tole ne sprevrže v windows vs. linux flamewar.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

MitjaP ::

Ma kak Windows in Linux. Obstoj obojih je vprašanje mesecev. MacOS X!

SebaR ::

Je to tema o BSPlayerju ali operacijskih sistemih?

Sicer pa z vsakim novim BsPlayerjem dobim občutek da slovenci pwnamo Micrsoft >:D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

boštjan ::

pri meni vedno nastane problem,če ga mam na slo.mi po nekaj dneh vrže ven error,da ne more fajla zagnat.spremenim jezik v ANJ in vse dela OK,neskončno
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

minmax ::

nouse: mplayer tudi pod windowsi seka vse po spisku.

GUI ni lep, ampak prikaze pa karkoli mu vrzes pod nos - od reala do microsoftovih formatov, applovih in se kaj... familja je stransno zadovoljna

Road Runner ::

and so does vlc afaik ;>

prednost obeh pa je da mata codece znotraj programa in ni treba smetit windowsa da filmi delajo

boštjan ::

vlc je ok,če maš v bin datoteki,ni pa dober ker ne podpira 5.1 audia
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

MKrmec ::

VLC je nasploh cudn pa poln bugov
MPC premaga vse playerje

pa ce ze govorimo o BSPlayerju je uzun ze 1.22

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MKrmec ()

MrStein ::

Predlagam kreiranje novega topica v forumu ali podstrani ali karkoli za obvestila tipa "Izšla je nova verzija programa xyz. Je izboljašana glede na prejšnjo verzijo in podpira dva jezika več, itd."
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

mavec ::

Meni je Crystal Player zelo enostaven za uporabljanje ter veliko bolj pregleden kot pa BSplayer. Pa še razne formate velikosti lahko spreminjaš.
>:D

pivmik ::

Jaz uporablam Media Player Classic.
BullShit Player pa je dokaj čudna stvarca, pa polna hroščov(pa skin je meni grd).
VLC je grda in neprijazna zadeva, ampak predvaja vse živo (in mrtvo tudi), zakon.
LP, Gregor GRE^

Roadkill ::

Zame je pa BSplayer prava milina. Seveda je default skin pregovorno grd, samo u aqua skinom (mac osx skin) prav prečudovito lepši in uporabnejši od defaulta.

SebaR ::

..se strinjam z Roadkill-om...;)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

neres ::

Zgleda da ta verzija končno dela dobro na tv outu. Sicer pa sem menjal dosti kodekov, tako da ne morem rečt kje je vzrok.

In BSplayer rabi inštalacijo kodekov, če ne mi pol filmov ne dela. Sedaj imam samo en K-lite pack in ffdshow (inštalirana v tem vrstnem redu) in po dolgem času mi dela vse brez problema.
Ffdshow ima tudi eno fajn funkcijo da pri audio decoderju lahko daš normalize--> ni več tihih (ac3) filmov.

Sicer pa brez kodekov delata VLC in ShowTime, ampak VLC ne bere dobro vseh(npr. rahlo poškodovanih) filmov, ShowTime pa dela slabo na tv out.

Kaufmann ::

Meni je od vseh najbolj všeč BSplayer, vse mi dela, skin imam pa od Winamp 5.
ni podatka

pivmik ::

Ekola tolko o BSPlayerju.
Pravkar mi zamrznu ob preklopu v FullScreen mode.
Pa je verzija 1.22.
Presenečen bi bil če bi deloval tako kot je treba.
LP, Gregor GRE^

NoOrdinary ::

pičnik men pa dela, pomoje morem počas formatirat...
brez ideje sem za podpis

Roadkill ::

picnik ... kdo te sili, da ga uporabljaš in daješ mnenja?
Sesuva se ti 95% zaradi kodekov ali corruptanih faljov.

kronik ::

GUI ni lep, ampak prikaze pa karkoli mu vrzes pod nos - od reala do microsoftovih formatov, applovih in se kaj... familja je stransno zadovoljna

EM meni nekak ni uspalo predvajat real videa, mas instaliran kak plugin?

Roadkill ::

RealAlternative

kivi113 ::

kako to, da se nič posebej ne omenja, da je BSplayer pravzaprav program slovenskega podjetja?? :)

polde66 ::

preprosto zato ker to vsi vejo
polde

krho ::

In zadnja verzija nekaj teži vsake toliko časa kupilte BSPlayer PRO;((
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Road Runner ::

pomoje bi se tut to lahk kdaj omenil. Js sm su zarad SebaR-ovga komentarja mal cekerat pa ugotovu da je to slovenska zadeva.

pivmik ::

Roadkill, NoOrdinary:
Moji WinXP delajo brez problema so dokaj svezi.
Instaliran mam FFDShow, AC3 filter in to je to.
V ostalih porgramih delajo filmi kot je treba.

Noben me ne sili, sam dajam mnjenja, zato so komentarji in forum.
In uporabljam ga ne, samo malo sem ga hotu pretestirat pa takoj je počil.
Fajl pa ni korupta ker je pregledan s checksumom in druge dela BP.
LP, Gregor GRE^

smash ::

men se pa pojavi error, ko gledam filme preko tv-ja in to skoraj vsakič in je sigurno napaka BSPlayerja ker mi z drugimi playerji filmi delajo...je zelo moteča zadeva saj moram vedno znova zaganjat film ter ga nastavljat na tapravo pozicijo...sem probal več verzij bsplayerja pa je error še vedno tam...ima kdo podoben problem?

mirkuma ::

Meni BSplayer deluje in sva nerazruzljiva od ze od verzije BSPlayer 0.86.501...Enkrat samkrat ni bilo problemov z njim. Super zadovoljen, tako da drugega niti ne preiskusam.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

THor71 ::

Meni pa nekatere filme predvaja z zatikanjem, Windows media player pa normalno??? V cem je problem? thx

Maximus ::

Do sedaj nisem imel problemov s predvajanjem, ne na monitorju, ne na TV-ju. Upam da bo še vedno dobro delal.
P.S. Men nč ne teži za nek nakup pro verzije!!!

LP!

polde66 ::

bsplayer je samo predvajalnik, in če ti kje kaj šteka ti ne šteka zarad BSP ampak codecov, nainštaliraj si K-lite codec pak, dobiš ga pa prek googla. Jest man inštaliiranga samo tega pa mi vse deluje, seveda najnovejšo verzijo. Včasih so problemi z codec packi k ti lahko kr nekej programov v kompu sesujejo, zato je najboljš uporabljat preverjene, kot je ta ki sem ga prej omenil in nimo codec paketki. mel sem tudi the-codecs v. 1.2 in prav kako z njim delujejo vsi filmi le da sem mel zraven njega inštaliranega še najnovejšega xvid paket.
Drugač pa BSP služi predvajanju, in kot tak deluje super
polde

gumby ::

>>bsplayer je samo predvajalnik, in če ti kje kaj šteka ti ne šteka zarad BSP ampak codecov

točno tako. in ponavadi codec packi naredijo havarijo;(

Road Runner ::

zato pac uporabljas predvajalnike ki imajo svoje kodeke ki ne smetijo sistema

gfighter ::

Ali pa si (kot je bilo že povedano) DolPotegneš K-lite Mega Codec Pack z vdelanim BSplayerjem, Media Playerjem Classic ter Real in Quicktime alternativami pa ti v BSplayerju deluje popolnoma vsak zmazek od videa (če ti pa slučajno kakšen ne, je pa zraven MP Classic za razne unfinished fajle in podoben drek). Preizkušeno na najmanj 30 različnih računalnikih in še nikoli ni bilo niti enega problema :D .

Drugač pa sem jaz tut že dobil reklamo naj ga kupim.... A kdo ve kak se jo odstrani???
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

SebaR ::

Jah kodeki so pa res pravi hudič....
sicer pa najbolj zaupam k-lite packu ker ko sm si dal enkrat ACE mega codec pack sm mel na računalu sam hudič ;(
zdj pa bsplajer obvlada prav vse :D
zdi se mi pa da je tule še največ te nuje za video in zvok

LP Seba!
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

r5r ::

Prisegam na K-Lite Mega Codec Pack 1.16, meni deluje zelo dobro, vendar imam namescene 4 predvajalnike in traja nekaj casa, da se ukladijo asociacije na razlicne tipe datotek (recimo WinAmp imam samo za predvajanje glasbe, WMP za windows audio & video, BSPlayer za mpeg ter avi, ostalo obdeluje MPC) :)
And it makes me wonder.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VLC 1.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11614897 (9718) MrStein
»

Nova različica Bsplayerja

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
294035 (4035) Jeebs
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494440 (4440) reber
»

Vedno več je divx predvajalnikov, zanima pa me na katerega prisegate vi!

Oddelek: Sedem umetnosti
181753 (1404) pivmik

Več podobnih tem