» »

ko se ti windowsi sesujejo... + Device Manager

ko se ti windowsi sesujejo... + Device Manager

kl82 ::

Tuki pišem prvič tko da če sm kaj zajebu pripište...

Torej problem pred kratkim sem doživel vdor na svoj računalnik, ki mi je sesedel antivirusni program in za tisto uro še firewall. Ampak to me ne jezi če mu je ratal nej bo srečn z mapami ki mi jih je spizdu če mu bodo koristile če je bil 'napad' zares zato izveden.
Mot pa me:
- da mi zvok več ne dela
- da sem moral pol registra z raznoraznimi programi popravt
- Da mi device manager ne prikaže ničesar (vse prazno)
- da mi nikakor ne rata več zalaufati antivirusa poskusil sem pando in nortona za stalno zaščito (full scan dela)

ps: Da sedaj sem čist virusov, spy-werow
ps2: pozabu sem omenit da mi pol program files-sov manka oz exe mape
ps3: če je že bila kakšna podobna tema odprta se oproščam še nisem vseh prebral
Internet je bil postavljen za združevanje ljudi, ne zaradi korupcije in drugih smrtnih grehov. kl82

Slowenc ::

Da ti toliko stvari ne dela je sigurno kriv register. Namesto da si zajebaval z registrom, bi v tistem času lahko shranil vse ključne fajle, potem pa sformatiral sistemsko particijo in postavil na novo sistem. Vse to imaš za 2 uri narejeno.
Skiny gate.

Azrael ::

Mogoče imaš še vedno na računalniku nek virus ali trojanca, ker AV ne dela prav, ravnotako tudi komponeta OS (Device manager), Če imaš hitro povezavo na net (kabel ali ADSL) preglej računalnik z enim od online virus scaner-jem, npr:

Trendmicro
Bitdefender
Pandasoftware

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

gofra ::

Popucaj dol vse kar se ti zdi vrednega - očisti z AV in A.Spyware programjem, zapeci na DVD ali CDje (externi disk), sformatiraj disk in ponovno naloži sistem. V kolikor imaš hitro internet povezavo in XPje je to en dva tri narejeno...Upam le, da je BIOS ostal čist...Lp

kl82 ::

No hvala za odgovor.
Ja imam Adsl. Ja in imam shranjeno rezervno kopijo diska ki zavzema 35dvdjev in par cdejev in se mi res (zaenkrat) še ne ljubi vse še enkrat postavljat saj sem nazadnje formiral pred 40 dnevi.
Internet je bil postavljen za združevanje ljudi, ne zaradi korupcije in drugih smrtnih grehov. kl82

iso2000 ::

35DVD-jev?!!8-O

AnWar ::

Uf, kaj pa imas na 35DVD-jev?8-O 8-O
[Asus ROG Strix SCAR III]

kl82 ::

Ja pač rezervno kopijo, videi (9), mp3 (3), programi, igre se nabere še posebej odkar mam adsl dobim skoraj vse. Sam bs3 nisem mogel dobit. Kolki jih maš pa ti? :)
Internet je bil postavljen za združevanje ljudi, ne zaradi korupcije in drugih smrtnih grehov. kl82

kl82 ::

Oprostite prejšna je že malo izven teme. Ampak a mi zna kdo svetovat kako bi se to dal rešit brez formiranja vsaj zvok.
ps: niti Add Hardware se ne odziva
Internet je bil postavljen za združevanje ljudi, ne zaradi korupcije in drugih smrtnih grehov. kl82

Microsoft ::

Dej mir z nekimi obupnimi poskusi, da bi to resil. Mas pac super lekcijo za naslednjic.

Sformatiri, potem pa postav stvari tako, kot se sikajo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

AnWar ::

Jst,tu tudi priporocam da formatirej, in na novo nalozi, ce bos popravljal sistem bos imel z njim non-stop probleme.

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

Matako ::

Če še ne veš, vse MS Windows verzije sledijo karmičnim načelom reinkarnacije, ki so jih vgradili njihovi indijski inženirji: gre za neizogibni krog rojstva (inštalacije) in smrti (ko gre vse v pm), na katerega so obsojeni uporabniki, ki še niso dosegli nirvane (prepoznaš jih po tem da imajo več 10 DVDjev kao zelo pomembnih podatkov na disku).

Ne se upirat - reinštaliraj in zaživi!
/\/\.K.

kl82 ::

Ok hvala za vaše odgovore bom formatiral. In se preselil v indijo v budistični samostan (v primeru da mi spet čez en mesec zopet umre). No hvala:)
Internet je bil postavljen za združevanje ljudi, ne zaradi korupcije in drugih smrtnih grehov. kl82

Mavrik ::

Za drugič boš vsaj vedel, da boš mel particijo z winsi in program filesi ločeno od vsega ostalega.
The truth is rarely pure and never simple.

darkolord ::

Jaz bi najprej probal repair... stvari ostanejo, setup ponovno skopira samo fajle, ki so drugačni (oz manjkajo)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navapqwa.exe ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
171791 (1571) ScorpionX
»

racunalnik mi zelo pocasi dela!!!!!!za popizdit

Oddelek: Pomoč in nasveti
224797 (4429) bobby
»

Brskalnik crkne, ko zagleda besedo "v-i-r-u-s"

Oddelek: Pomoč in nasveti
241811 (1417) K0K0
»

virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
51996 (326) hyphh
»

Virus - problem!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71012 (868) BaRtMaN

Več podobnih tem