» »

OC CD-RW Teach 8x8x40

OC CD-RW Teach 8x8x40

Dalmatinc ::

Ma en moj frend tole stvarco pa neki govori o nekem novem biosu pa nevem kaj to misli. Pa kje se to dobi. Pa kako je sploh z tem ?:D

pucvoler ::

Ja jaz sem svojega HP-ja 8200 serije(4/4/32) flešu na 9100 serijo (8/4/32). Ma eni strani sem pač najdu programček in bin datoteko.:\

Kriko ::

Kje bi zvedu če se da mojega Teac-a W58E 8x8x32 flash-at, da bi kaj pridobil!

Dalmatinc ::

:O
:'(

Mal se poigravam z smeškoti; če sem kerga prizadel; sorry mišljeno je blo kot Joke !

borchi ::

Hmmm, s temi stvarmi je takole! Preko biosa lahko overclockaš CD-RW, če sta npr. 8x in 12x model FIZIČNO enaka! se pravi ista mehanika, optika, elektronika... in ker sta Teac W54E (4x) in W58E (8x) skor 100% enaka, dvomim da je tut W512E (12x) enak. Kar pomeni, da ne bo šlo. Zakaj sem sigurn, da sta 4x in 8x enaka. Za 8x ni blo še niti enega samcatega Bios updata. Čeprav je bil update za skor vse druge modele pred kakim mescem (mogoče mal več) pa za W58E nič! pa je že star model, tk da je tut Bios že "zastarel". zadnji update za W54E je prinesu hitrejše branje določenih plošč, pa še neke malenkosti. W58E pa nič! zakaj? ker sta fizično enaka pekača in če dajo nov firmware za W58E ven, bo folk flashal svoje 4x-ike na 8x-ike. tega pa zgleda nočejo, čeprav ne vem zakaj jih to tk skrbi, če pa ne delajo več W54E in ga v trgovinah verjetno tut ni za dobit.
l'jga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je možno nadgraditi zapisovalnik Teac CD-W54E?

Oddelek: Strojna oprema
9914 (790) schurda
»

Novi Firmware za Teace

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
61999 (1999) chucki
»

CDR iz 4x na 8x

Oddelek: Pomoč in nasveti
13984 (773) Klemenn
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271842 (1289) Daniel
»

TEAC CD-RW

Oddelek: Programska oprema
131615 (1358) Boky

Več podobnih tem