» »

Pomoč!!rač. ZMRZNE?!

Pomoč!!rač. ZMRZNE?!

Yogurt ::

pred 3 dnevi sm kupu rač.

amd athlon 3000+
grafična je radeon 9600
512 ddr ram
...

naložu sm si igrco,ko špilam 5-10 minut mi računalnik zmrzne?!potem pa lahko samo še resetiram računalnik.
zakaj to?
nastavitve nism nč spreminju.z igrco zihr ni nč narobe zato ker j originalna.pa tut na drugem špili mi isto nardi,enostavno zmrzne.
kaj naj zdaj naredim?a naj ga nesem nazaj u trgovino?

DominusSLO ::

1.možnost: probaj se malo poigrat z nastavitvami grafe v biosu(fastwrite, agp aperture itd.)
2.možnost: obvezno moraš imet inštaliran directx9c in najnovejše driverje(plata in grafa)
3.možnost: kupil si sistem s 300w noname napajalcem, ki je v resnici 150w>:D
4.možnost: preizkusi ram in cpu s prime-om
5.možnost: nesi pc nazaj, naj se oni mučijo...možno pa, da boš nekaj časa brez pc-ja :\
Ne izključujem pa drugih možnosti...
LP

delfinus ::

Jup nekje na relaciji PSU, memorija, graficna kartica je lahko narobe.

Memtest86 si skini z neta in testiraj, ce t prezveci je mem OK. Potem sledi menjava napajalnika.

Meni se je obesala z 360W in Geforce 5900, seveda ob malenkost naviti masini. ce imas slab napajalnik je lahko to razlog.

Yogurt ::

sm nesu računalink nazaj u trgovino,pa so mi rekl,de j problem u grafični-kao de j grafična z napako al neki tazga.
grafična j pa Ge-cube radeon 9600 XT
ne morm verjet u ponedeljek sm ga kupu (novga),pol mi pa kao grafična odpove,mislm??!!
zdej morm pa do ponedelka čakat;(
začneš tuhtat kako grafično so sploh dal noter(rabljeno?!)
a se lohka sploh nardi de j grafična z napako ,če j nova?zihr j verjetnost 1:10000,pa glih jst sm jo mogu dobit>:D >:D

DominusSLO ::

yogurt
Bi nam povedal, kje si pc kupil(da vemo kje radi temeljito stestirajo pc preden ga prodajo)?>:D

Yogurt ::

računalnik sm kupu u INFO-ti u trbovljah.en moj frend j tut tuki rač. kupu pa so neki narobe zvezal,pa se mu j full segrevu,u bistvu pregrevu.
upam samo da bo u ponedeljek ko bom šou po rač.
delal vse tip-top.drgač...>:D >:D 8-)
sej nimam nč proti trgovini,sam naj zrihtajo tko ku more bit,ne pa da morm čez par dni rač. nazaj nest

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yogurt ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik friza...

Oddelek: Pomoč in nasveti
191258 (974) seljo

Ali je vredu ta grafična? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554657 (3823) boštjan
»

Radeon 9600 PRO "DIED" ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
573812 (2974) Boki_
»

ATI Radeon 9600 PRO 128Mb (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543753 (2843) MEDENA
»

Mnenje o računalniku?

Oddelek: Kaj kupiti
311388 (979) jest10

Več podobnih tem