» »

CaqKa

CaqKa

pipca ::

Ja morem reči,da si res v veliko oporo.Jaz sem tukaj na tem forumu 2 dni,ampak oprosti res se še ne vem kam obrniti po nasvet,in poglej ga zlomka hvala bogu si ti tukaj na forumu,ki poznaš vse člene foruma,in zadevo zakleneš.Svaka čast,ti pa znaš.Jaz ne visim po cele dneve slo-tech in gledam kateri bolj neizkušeni se je prijavil,da ga lahko malo obdelaš,pa še nekaj čim manj takih,ki mislijo,da so se pametni rodili.Drugače pa mi je forum dober,ne celo odličen,vendar do sedaj sem ga samo listal,potem pa sem rekel prijavi se.mogoče pa boš lahko kaj vprašal direktno,vendar vidim šele,ko bom poznal vse člene foruma.LP PIPCA.
  • zaklenilo: OwcA ()

Poldi112 ::

Ne tega prevec osebno jemati, ampak zakaj se sekiras. Pac naredi copy/paste v temo, v katero tvoje vprasanje pase.
Pa verjetno ves da to temo caka enaka usoda kot tvojo prejsnjo. Ce tega noces pisi pritozbe v temo pritozbe. Tam ne bodo zaklenili, sploh na ne caqka, ker tam nima pooblastil :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

pipca ::

Poglej jaz nobene stvari ne vzamem za slabo,če je na drugi strani isto.hvala vsem skuoaj.bye

CaqKa ::

a ko sem ti prvič temo zaklenil se nisi nič vprašal zakaj?
ne pravil ne vem na pamet. samo ko je treba ukrepat si jih vsakič znova odprem da vidim na kater člen se opret.

OwcA ::

Konkretnim pritožbam je namenjena istoimenska tema v tem oddelku. Hvala.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550941 (22608) OwcA
»

Neresni moderatorji -> PČ

Oddelek: Slo-Tech
221657 (941) drejc

Več podobnih tem