» »

Blogging

Blogging

d0rK ::

Lep pozdrav,

vceraj sem kupil eno domeno, in bi na njej zelel postaviti en blog. Ampak ne vem katerega bi izbral.....Tako, da me zanima, ce ima kdo kake linke do skladisc blogov.
Recimo tako kot so tukajle na kupu CMSji: CMSji
Skratka, da jih je cim vec.

Lahko pa tudi vi predlagate kaksne. Iscem prevsem lepe ter ciste bloge.


Hvala,

d0rK

Gandalfar ::

pybloxom, wordpress, movabletype, itd..

osebno sem bil najbolj zadovoljen in trenutno uporabljam b2evo, ki pa je verjetno zate overkill (furam storitev podobno bloggerju)


mogoce bi bil zate pravi kar Drupal

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

Drupal mi je vsec, ceprov ni to kar iscem....Jz iscem nekaj podobnega..Ampak minimalisticnega....Skratka majhen tekst, lepe ikonce, crte itd...


Skratka zelel bi jih vidt cim vec, preden se odlocm kerga bi uporabu. Ma kdo se kksno idejo?

d0rK ::

Ajme ... Lihkar sm najdu neki k mi je zlo vsec ... Tukaj! ...Spodaj pise Powered by WorldPress...

Zdej sm pa v dilemi....Dokler nism vidu tegale, mi WorldPress sploh ni bil vsec. Ali se da vse blogging software tko lepo oblect? Kateri ima boljsi support?

Gandalfar ::

ne world... WordPress
ja, d0h da lahko vse bl0ge themas :)

Moje trenutne izkusnje pravijo, da med ficri isci predvsem dober antispam. Razen ce noces disejblat komentarjev in linkanja iz ostalih blogov.

d0rK ::

Hum ...Trenutno se odlocam med:

pLOG
b2
WordPress
Drupal


Med temile ....Usaj te se nasu....Zdej morm pa sam se teme pregledat pa bom uporabu unga k mi je najbl usec.

Hvala za pomoc, ce pa ma kdo se kksn dobr link v zvezi z blogging softwarom pa le pogumno.


d0rK

njok ::

http://textpattern.com/

Tale je, kakor opazam, med dizajnerji kar popularen. Nisem se testiral.

d0rK ::

Tnx za link njok ampak mislm da bom WordPress uporabu.

andper ::

WordPress je odličen. Kmalu bo izšla verzija 1.5 z izboljšanim antispam sistemom, kajti comment spam je danes res pain-in-the-ass.

Glede vizualnega vtisa, tukaj imaš cel šop interesantnih CSS stilov prav za WP. Ampak sem prepričan, da si ga boš prej ali slej po svoje uredil (izgled bloga namreč:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andper ()

Roadracer ::

No vidm da teče tema točno o tem kar mene muči že nekaj dni! Trenutno še preizkušam bloge ki ste jih naštel pa se tud men zdi da bo WordPress še najboljši! Sam imam težavo ker bi rad dodal še kakšne dodatke kot so koledar in še kaj, vendar mi ne uspe! Ima kdo že kaj pripravljenega? Oz kje bi se dalo dobit to?

LP
2FAST4U


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izdelati tako stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
122914 (2094) Phantomeye
»

Izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
135824 (3829) Netrunner
»

Free spletna stran!

Oddelek: Izdelava spletišč
102653 (2114) Odsoten
»

WordPress kot spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
494325 (906) alessio2
»

TypePad (blog) - ga kdo uporablja?

Oddelek: Izdelava spletišč
131734 (1547) BluPhenix

Več podobnih tem