» »

mam en VELK problem s SATA RAID

mam en VELK problem s SATA RAID

Pisko ::

Pobral mi je plato EPOX 4PEA+ na kateri sem imel SATA RAID SILICON IMAGE... Zdaj sem pa nabavil ASUS P4P800 deluxe ki pa uporablja drugačen ČIP za SATA RAID...

kako bi dobil podatke iz unih dveh diskov??????


ALI IMA KDO SILICON IMAGE in bi lahko pri njem presnel iz DVEH diskov na enga???


HVALA VSEM

VASkO ::

ce najdes koga, mislim, da mora imet enako SATA BIOS verzijo kot si jo imel ti na kontrolerju in enak kontroler. mislim, da je to na sil image omejitev.

ah, zdaj vidim, da ima epox 4pea+ plata highpoint HPT372 kontroler ne pa silicon image (se nisi zmoto?).

Pisko ::

Ja HIGHPOINT ma za IDE RAID.... Za SATA RAID pa uporablja SILICON IMAGE...

A potem je edina varinta to da moram najdt isto plato???

Trenutno mam noco ASUS P4P800-E Deluxe, ki uporablja neki PROMISE za SATA RAID..
Imam pa narejeni dve particiji in bi rad da se mi D nebe zbrisal in ostal, winse bi pa na C naložu normalno..

VASkO ::

ne plata ne rabi biti ista. ma se kup plat enak kontroler gor. verzija firmwara za kontroler mora biti enaka (to ni glavni BIOS plate), da bo polje brez problemov prepoznalo.

no, bom zdaj se malo pogledal, kak je to pri tem kontrolerju

misso ::

Ali bi lahko dobili podatke iz diska povezana na raid 0 na matični EPOX 4pea+ čip sata sil3112 da bi priklopil diska na plato ki ima čip sata Silicon Image sil3512.

Ali more imeti čisto enaki čip

lp misso


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS P5W-DH Deluxe in 4 SATA diski - problem...

Oddelek: Strojna oprema
71487 (1344) jan01
»

A se da programsko zagnati SATA RAID 0 in dobiti podatke?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
71014 (912) Pisko
»

Linux in SATA

Oddelek: Operacijski sistemi
171298 (1088) borchi
»

NF7-S plata, SATA disk in instalacija WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
5973 (783) fictionel
»

EP 8rda3+ vs ABIT nf7-s

Oddelek: Strojna oprema
251158 (987) kuglvinkl

Več podobnih tem