» »

Microsoft Outlook prednosti - slabosti

Microsoft Outlook prednosti - slabosti

gkovac ::

Zanimajo me mnenja vseh vas, ki že nakej časa delate z Outlookom kaj se vam zdi najboljš, katere nastavitve so najboljše, kaj pri njem pogrešate, kaj bi spremenili in tako naprej... skratka slabe in dobre lastnosti tega programa

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

vuego ::

Dobre stvari: veliko možnosti, 'programabilnost',...

Slabe: nepregleden, dolgočasen...

Pa še to: v službi mi na lokalni mreži dela 5x počasneje kot doma preko modema. Pojma nimam zakaj.

gkovac ::

Prej sem pozabil povedat se to da je Outlook povezan z Exchange 2000... ma kdo komentar na to?

Dobre stvari: veliko možnosti, 'programabilnost',...

kakšne možnosti??? to da lahko pošo preverjaš a jo je nekdo res dobil, al to da si z drugimi osebami organiziraš sestanke? al to, da lahko nastaviš miljon enih opcij v pisanje maila?

programabilnost???? dej mi mal več o tem povej...

Slabe: nepregleden, dolgočasen...

to se pa morm strinjat s tabo... majhne ikonce... če daš pa velike pa izgleda tko k da bi mel resoulcijo naštimano na 480x600 ... dolgočasen??? no ja no.. men se zdi precej manj dolgočasen od Eudore al pa Pegasusa... po eni strani mi je kar všeč Outlook... ne izgleda tolk slabo no!

Pa še to: v službi mi na lokalni mreži dela 5x počasneje kot doma preko modema. Pojma nimam zakaj.

hmmm... tut men dela počas... sicer samo na začetku k se connecta na Exchange... pa mi ni jasno al je to napaka v nastavitvah al je to tko že po defaultu

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

lordgreg ::

programibilnost:
niso makroji dovolj? potem imaš še čarovnika za pravila, ki vse skupaj še popestri

vse druga:
outlook ima ogromno možnosti. ne samo da lahko pošiljaš email. je kot najboljši adresar in nadomesti vse dnevnike. kot da ni boljšega, se lahko več ljudi zmeni za sestanek ob določeni uri in zadeva se razpošlje okrog, ne kao mail. če je določena ura pri vseh fraj, štima, če ne,.. vrne napako... take zuadeve vsebuje outlook, ki ga precej precej nadomešča in briše v ozadje njegov prekleto precej bolj oskubljeni brat ekpres..

to je to ;)

ABX ::

Vuego: možen vzrok za počasno delovanje je morda v temu da v službi je nafilan z miljardo mailov.


Osebno ga uporabljam Outlook Expressin mi je kul.

Slabosti:
-worms attack :)
-ko imaš 5.765 mailov komaj še diha.
-če koga ne maraš mu pošji pod attach enih 30 jpeg silikic.


Je kdo ugotovil kako disable-at samodejno odpiranje slik?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gkovac ::

Hmmmm hmmm.... ne vem sicer kaj ti bojo makroji pri mailih ampak vseen mogoče pa je kakšna uporabna stvar na tem

kar se pa tiče ostalih stvari se pa strinjam... dobra zadeva je tale koledar, sestanki.. itd

še zmeri pa nisem dobil pravih informacij o Outlooku

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of Mythology

Oddelek: Igre
412340 (1890) Crazy Frog
»

program za branje in poslij. e-maila

Oddelek: Omrežja in internet
122401 (2244) tha_man
»

Resno opozorilo - virus SIRCAM

Oddelek: Omrežja in internet
81633 (1414) SLOWWWeb.net
»

MS Outlook proti Outlook Express

Oddelek: Omrežja in internet
91470 (1322) lordgreg
»

Kaj je tisto kar naredi web stran dobro?

Oddelek: Omrežja in internet
161121 (955) JurijTurnsek

Več podobnih tem