» »

Neki glede pumpe za vodno

Neki glede pumpe za vodno

DimmniBurek ::

Prej sm najdu en podaljšek za tiste tri pinske priključke ki pridejo na napajalcu(včasih tudi za monitor), pumpa pa ma navaden priključek za vtičnico. In sm razmišlju če bi se morda dalo kable od pumpe prešaltat iz navadne vtičnice na tisto ku je za monitor na napajalcu direktno?!? Kako je z elektriko, a je dost toka in napetosti?
Se pravi pumpa nebi bla priklopljena v vtičnico v zidu ampak direkt na napajalnik če me štekate:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Alexius Heristalski ::

Sej tista napajalnikova vtičnica, ki je za monitor, nima veliko veze s samim napajalnikom oz. ga nič ne obremenjuje. Po moje deluje kot navaden razdelilec.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Mulh ::

Ti od napajalca kable naloti na kable, kjer pride elektrika v napajalc >:D

DimmniBurek ::

pol bi to delalo s vklopom računala?
There Is No Stronger Drug Than Reality

Alexius Heristalski ::

Moralo bi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Kaboom ::

delalo bi na starem napajalniku ki ima stikalo za 220V spredaj na ohišju računalnika. na atx platah pa je druga vtičnica zadaj ponavadi samo razdelilec. torej je napajanje vedno gor - izmeri.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Alexius Heristalski ::

Ja, tako ja, ne vem, kaj sem mislil, ko sem dal moj prejšnji odgovor ("Moralo bi."). Sem že prej rekel, da deluje kot razdelilec. Se pravi, pumpa se vklopi takrat, ko daš napajalnikovo stikalo na 1.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

DimmniBurek ::

Aha, pol nebo nč stem, ja sej bom pa že nekako na rele zmozgal...
There Is No Stronger Drug Than Reality

Wannabi ::

Da prav tako sm naredo jaz z relejem (deluje Odlicno), pac razderes napajalnik pa zaporedno vezes sekundar releja na razdelilec za monitor, primar pa na 12v(seveda z 12V relejem) v napajaliku, tako da ko vklopis digitalno napajalnik se ti zraven vklopi rele, ki ti bo skleno razdelilec za monitor na 220V~.
...:::uC ,only and the best:::...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Končno: MODUL ZA VKLOP ČRPALKE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
233606 (3013) Jackal
»

Vklop pumpe skupaj z računalnikom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242138 (1638) TESKAn
»

vezava ATX in AT napajalnika?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202134 (1940) krucymucy
»

Vklop vodne pumpe

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191983 (1761) Kaboom
»

NAPAJALNIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
201981 (1685) Kaiser

Več podobnih tem