» »

Posredniške trgovine na spletu

Posredniške trgovine na spletu

alf__ ::

Živjo!

Sam sem naredil trgovino in ugotovil da se da preko posredniške trgovine fino služit. Pač affiliate system, ki se ga uporablja povsod v svetu ti lahko prinese kar nekaj lepih dinarčkov. Tudi pri nas...

Zanima pa me katere trgovine pri nas ponujajo take vrste sistem (Prijava posrednika) razen enaa ki daje skromnih 3%.

Namreč sam sem naredil trgovino kjer je mogoče zaslužiti 20% od nakupa...kaj to pomeni? Če nekdo kupi toner ki stane 20.000 je vaš zaslužek 4.000 sit...
Zgolj za primerjavo...uporabniki najdi.si ki so prek mojih strani zadnje dni kupovali so mi prinesli lepi 40.000+ v zadnjih nekaj dneh...

Torej če kdo ve za kakšno trgovino na spletu ki omogoča procente od nakupa bi bilo to zelo lepo napisat semle da probam še tam kaj zaslužiti.

Link do trgovine kjer dobite kot posrednik 20% = trgovina

če koga karkoli zanima v zvezi s tem naj mi pošlje mail: ales.belic@siol.net da mu pokazem slike kako deluje vsa zadevca...

alesrosina ::

hm, poskusi se razne oglasevalske zadeve, kjer ti na dajo neki dnarja na kliknen oglas ... recimo centraliprom.com ali podobni. Je pa res, da s tem ne zasluzis lih bajnih vsot ....

Aja, ne mal sm narobe zasteku kaj bi rad :) Mal si poglej kako deluje mimovrsate.com stacuna in kako oglasuje .... pomoje zelo dobr princip zastonj oglasevanja.

Zgodovina sprememb…

alf__ ::

ja sm ze gledu sam sori mislm karkol u sloveniji vidm je bogo... 3% al pa 5% to ni nc...v tujini se oglasni prostor ponuja za 10krat večje dnarje kot pri nas...pa če smo pošteni tam stanejo zadeve celo manj....

primer: kartuša pri nas 4.000 sit... če ti od tega dobiš 20% je to 800sit...zdej mi pa povejte kokrat morm jzt pr centralipromu (plačevanje 15 sit na klik) se matrat da jih zasluzm....tuki k sm prodau in dobu 20% mi je ta kupec prinesel 800 sit. to je za 53 potencialnih kupcev ki bi jih pripeljal preko central iproma...torej prasci sluzjo ful prevec.

Zato iscem trgovine z razvitim posredniškim sistemom nadzorovanja prodaje kjer vidiš za kolko je kupec kupil in koliko ti pripada. Ne pa ene boge cifre.


ZDEJ ME PA ZANIMA kje ste zdej vsi k mate strani na internetu v sloveniji. ME zanima koliko zaslužite. Polovica vas ima samo central iprom... 10 jurjou na mesc? to pomen da jih more vsaj 25 na dan kliknt na banner ;) to je bogo... za moje pojme je oglaševanje zadev ki vam prinesejo visoke procente mnogo bolje.

lp
A

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alf__ ()

mersol ::

Res je alf__!!!
Pošten procent in če si folk da en baner na svojo stran in če ma na dan 50 klikov nanj ima kar veliko možnosti da zasluži vsaj tisočaka.
Tako da vsi ki imaste na strani obisk vam priporočam preizkus tega.
lp. M

Elemen_T ::

Pohvalno - teh 20%.
Jest sem se včlanil, bomo videli kako bo.

gregy ::

Partnerski program ti ponujamo tudi na straneh www.vstopnice.com za predprodajo vstopnic ... res ne ponujamo 20% ker teh tudi mi v naslednjih 20 letih ne bomo videli pri predprodji vstopnic .. je pa res da se lahko vprasas kaj se bolje prodaja . kartusa (enkrat na 5 mesecev) ali razprodani rammstejni .. 7000 ljudi :)

ajd

Elemen_T ::

Tale en oziroma 1.5% je pa isto zanemarljivo.
Če preko moje strani 10 ljudi kupi karto za madonno (10.000 SIT), dobim od tega sto tolarjev.
Pa če ke ta nakup opravi 10 ljudi dobim jurja.
Le v sanjah pa lahko prodam 100 kart - pa še to nanese ubogih 10 jurjev.

V alfovi štacuni prodam en 25 pack cdjev (1800 SIT), pa od tega poberem 360 SIT.
Pa grem stavit da lažje prodam 100 teh paketov kot pa 100 vstopnic za madonno.
Oziroma drugače - laže trikrat manj teh cdjev kot pa trikrat več vstopnic.
(pri vas dobim 100 SIT na 10.000 SIT, pri omenjeni štacuni pa 360 SIT na 1800 SIT)...

gregy ::

ho ho ho ... hold your horses .. jaz sem samo napisal kako in kaj . nobenega ne povlekel za rokav ne za hlače .. vsak ima svoje zmožnosti in pogoje ... sicer pa če je kje hiter zasluzek mi povej >:D

Elemen_T ::

Ja sej sem samo podal konkreten primer, ki dokazuje da faktor dobro prodajanih Rammsteinov tukaj ne pomeni veliko.

Drugače pa brez skrbi - dobro vem, kako nizke provizije dajo organizatorji za karte.
Žalostnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

gregy ::

še nekaj .. ste se prijavili v sistem, brez da bi si prebrali eno zadevo o programu .. provizijah, izplačilih .. kdo plača DDV kdo izda račun .. tega namreč nikjer ni napisanega .. hmm ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453322 (2543) fahrenGONE
»

ipromovih 10

Oddelek: Izdelava spletišč
91315 (1112) Elemen_T
»

kako je z oglasi na s-t

Oddelek: Slo-Tech
212467 (2108) Primoz
»

CentraIprom

Oddelek: Omrežja in internet
211817 (1566) freejack
»

Bannerji?

Oddelek: Omrežja in internet
241784 (1512) Misak

Več podobnih tem