» »

scagent.exe problem

scagent.exe problem

Blizz ::

Ob zagonu računalnika se mi pojavi tale scagent.exe error. Zdej stvar je mal čudna: na začetku se mi to ni dogajalo, potem sem računalnik nesel na svoj šiht, kjer se je zadeva prvič pojavila (je blo treba vsaj 10-15x kliknit na "don't send, da je to okno izginilo). Ko sem ga prinesel domov, je blo spet v redu. No zdej se je pa stvar spet pojavila (doma), naštimal sem si le winxp sp2 in pa nod32 antivirus (prej sem imel symantec AV 2004).

Kako se znebit tega?

Ferplay ::

Glede na slikice predvidevam da je to kakšen spay al pa podobna stvar. Drugače pa tu tudi lepo piše kje se ta .exe datoteka nahaja - v temp direktoriju. Si že probal pobrisati začasne datoteke? Če ne jih daj sedaj. Pa kakšen Ad-aware si instaliraj pa bo verjetn rešeno.

Lp
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

Blizz ::

Sej imam inštaliran Ad-aware 6, pa Spybot Search&Destroy.... nobeden mi ne najde nič. Sem tudi ročno zbrisal scagent.exe.mdmp in appcompat.txt fajle, pa še vedno ne pomaga. ???

Blizz ::

Kak nasvet?

mojsterleo ::

V google pejstaj scagent.exe in se čudi :\.

Ferplay ::

Kot je že MojsterLeo rekel na Googlu imaš rezultate in tudi drugi uporabniki winsux-sov so imeli iste probleme kot jih imaš sedaj ti. Je tudi nekaj rešitev navedenih.

Kak nasvet?


Da. Drugič pa raje za browsanje po netu uporabljaj TOLE za maile uporabljaj TOLE za operacijski sistem pa ti iz srca priporočam da začneš uporabljat Enega izmed teh. ;)

Lp
--------------------------------------------------------------------------
Človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napaki

Blizz ::

Eh, sej sem že gledal po Googlu za tem scagent.exe problemom, pa nisem najdel nič uporabnega. Če je pa kdo drug zasledil kako uporabno zadevo, se pa priporočam za link.
Drugač, Ferplay, uporabljam Firefox (IE samo takrat, ko FF zataji), Thunderbirda ne uporabljam (predolgo se loada), pač pa Outlook Express zadovolji vsem mojim potrebam, glede Linuxa pa sploh nočem izgubljat preveč besed, ker je neuporaben za delo, ki ga opravljam (3D, 2D,CAD)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbrisani emaili?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
361873 (1383) SavoS
»

Internet Explorer - domača stran

Oddelek: Programska oprema
61100 (1005) Storm
»

internet explorer_ pomagite!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
101535 (1372) Tilen
»

problem z novim računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151364 (1179) Azrael
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342362 (1902) Sadida

Več podobnih tem