» »

Flat-rate internet dostop

Flat-rate internet dostop

zed 5.0 ::

Zivjo,

V kratkem se nameravam preseliti. Na lokaciji kamor grem (Velike Lipljene - priblizno na pol poti med Grosupljem in Turjakom) ni mogoce dobiti niti ISDN-a niti ADSL-a. Zanima me ce kdo ve za kakrsnokoli varianto brezzicnega interneta, ali kaj podobnega, ki bi bila na omenjeni lokaciji mogoca. Nekaj sem ze poskusal, vendar nikjer nisem dobil konkretnega odgovora. Verjetno bi se dalo zrihtat tud ADSL, ce bi le poznal prave ljudi na Telekomu (odgovor tehnika je bil, da nimajo dovolj kapacitet, omenil sem tudi da bi bil zadovoljen z manjso hitrostjo od 1MB kot je minimum, ce bi le bilo mozno). Torej, ce mi kdo resi dano situacijo, dobi za pir. :D

STASI ::

Satelit???
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

zed 5.0 ::

Satelit je bolj zalost; se vedno rabis uplink, pa se downlink ni glih primeren za kaksno browsanje... Vsaj kolikor poznam zadeve, ce imas kaksno drugo informacijo se pa priporocam.

largie ::

če ne potrebuješ ne vem kakih hitrosti, gprs, tako mobitel kot simobil imata flatrate možnost.

zed 5.0 ::

Hmmm... Za Simobil vem, ja. Precej drago, glede na to kaj dobis. Ampak v skrajni sili... Za Mobitel pa ne vem, sem ze iskal, samo flat-rate, kakor jaz vem, ne ponujajo?

flipflop ::

Kabelskega interneta ne moreš dobiti?

zed 5.0 ::

Heh... to je vikendasko naselje... Med gozdovi... Medved je bil tam po mojem veckrat viden od kakrsne koli internet povezave. Razmisljal sem predvsem o kaksni wireless varianti, vendar tudi za to ne vem ce je mogoca. :\

Dr_M ::

ksn wireless bi se dal dubit, sam tuki je spet omejena oddaljenost....
pa tut cena ni privec prijazna. na uc pride tm cca 30k sit za 768kbit-1mbit
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86108958 (12382) zobnik
»

Kako do interneta?

Oddelek: Omrežja in internet
204011 (2510) miha07
»

2-way SAT.NET: edina trenutna rešitev za 'pozabljene'

Oddelek: Omrežja in internet
122761 (2340) zee
»

T.Neomej.Klicni vs. T.Isdn vs. M.Inst.Paket

Oddelek: Omrežja in internet
192699 (2356) jerriho
»

Dial-up obupanec

Oddelek: Omrežja in internet
462891 (2015) Pesimist

Več podobnih tem