» »

Kode za popust

Kode za popust

Temo vidijo: vsi
««
94 / 128
»»

helo ::

ima kdo kodo za Netflix? hvala :)

scipascapa ::

Gregex je izjavil:

Ima kdo morda viška kodo za mimovrste 17€ popusta pri nakupu nad 200€ in je ne bo koristil? Res bi mi prav prišla. Hvala že vnaprej.


Jaz imam eno, samo ne vem če si jo zaslužiš :)

Gregex ::

scipascapa je izjavil:

Gregex je izjavil:

Ima kdo morda viška kodo za mimovrste 17€ popusta pri nakupu nad 200€ in je ne bo koristil? Res bi mi prav prišla. Hvala že vnaprej.


Jaz imam eno, samo ne vem če si jo zaslužiš :)


Meni bi jo pa ja dal, kolkrat sva že bla na vezi in verjetno še bova. :)

Sicer pa, do kdaj pa sploh veljajo te kode?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregex ()

scipascapa ::

danes....daj prid na discord ti jo dam ajd.

dvojka ::

Mogoče kdo ve, če bi lahko kje še bolj ugodno dobil Dyson V10 absolute kot je trenutno v Merkurju za 509€?

frikihamster ::

Če še kdo rabi kodo za mimovrste za 17EUR pri nakupu nad 200EUR naj mi piše na ZS. Velja samo še danes...

Zgodovina sprememb…

emkey ::

Mimovrste, koda za popust 17 eur pri nakupu nad 200 eur. Velja samo še danes.
1.: D3PDYNH4CU
2.: DRDYSYOXXB

sejmon ::

kodo ste do zdaj hranili, zadnji dan pa bi jo podarili...kar imejte jo

111111111111 ::

dvojka je izjavil:

Mogoče kdo ve, če bi lahko kje še bolj ugodno dobil Dyson V10 absolute kot je trenutno v Merkurju za 509€?

Evo:
Samo jih moraš naročit 500. :D

stefi91 ::

ima gdo kodo za aliexpress

BorutK-73 ::

Počakaj na 11.11 salle.
Aliexpress nima takšnih kod, ima kupone.

Zgodovina sprememb…

uporabnik332 ::

https://portal8.si/ - Če kdo potrebuje Sveti les,Vedeževanje,poldrage kamne...
Koda: OKTOBER (4€)

Happy halloween everybody :)

netstar256 ::

conrad
15% popusta in brezplačna dostava za vse nakupe. Velja do 3.11.2019.
Koda: 15HALLOWEEN

SebyDiamant ::

Od danes do 14.11.2019 vse otroške igračke in vse za zaljubljene na www.jabadabadu.eu -10% popust na vse s kodo: November-10
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

morosito ::

sam tale mimovrste kako farba nekaj:

kao TV v akciji samo še ne vem koliko ur: https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t... 669€ ....a fizično v trgovinah kot npr v Unieuro tik ob slovenski meji isti tv stane 535€ https://www.unieuro.it/online/TV-Ultra-...

Ful dobra akcija ta fake black friday akcija....kaki nateguni ti celinci....

scipascapa ::

italijani 1000€+?

Furbo ::

Jaz vsako Mimovrste akcije za začetek primerjam z Amazonom in ponavadi smo kar takoj fertik.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

r0b3rt ::

Furbo je izjavil:

Jaz vsako Mimovrste akcije za začetek primerjam z Amazonom in ponavadi smo kar takoj fertik.


:P

Vm1999 ::

Kdaj dobiš kaj cenej kot drugod, ampak ja veliko je teh "znižanj"...
Definitivno se pa izogibajte Mimovrste okoli Black friday-a, ker traja in traja, da pridejo pošiljke.

111111111111 ::

Na mimovrste se splača kupovati pralne praške, zobne paste, tablete za pomivalca, pa tu in tam je kakšna akcija. Ostalo je bolj žalost, nateg ali ponaredki.

zk_eu ::

Kakšni ponaredki no, lepo te prosim :). Malo resnosti.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

MrStein ::

mimovrste: 669 EUR (link)
Amazon.de: 809 EUR (link
najcenejši na poljskem: 726 EUR (link)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Natali ::

Ima kdo kodo za mimovrste za nakup nad 200 eur?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

bedarija ::

MrStein je izjavil:

mimovrste: 669 EUR (link)
Amazon.de: 809 EUR (link
najcenejši na poljskem: 726 EUR (link)


kako lahko trdiš najcenejši na poljskem če ti je tip dobesedno link dal do najcenejšega za 616€ https://www.unieuro.it/online/TV-Ultra-...

MrStein ::

Tip je jamral, da mimovrste nima ugodne cene. Jaz sem pokazal, da ima najcenejše v evropi (od registriranih na tistem spisku).

Drugi tip pa je rekel, da ima amazon ponavadi boljšo ponudbo. Pa je v tem primeru nima, niti približno.

Če pa se kje na planetu najde še cenej, pa ... good for you!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

scipascapa ::

bedarija: 535€ je zdaj :)

w4nkst4 ::

treba je se upostevat, da na mimovrste lahko kupis preko s.p. ali na druzbo in nekaj davka zrefundiras in je se ''ceneje''

Okapi ::

Na amazon.de tudi.

Generton ::

w4nkst4 je izjavil:

treba je se upostevat, da na mimovrste lahko kupis preko s.p. ali na druzbo in nekaj davka zrefundiras in je se ''ceneje''


Do sedaj sem z vecimi trgovinami iz tujine posloval, pa je vsepovsod bila moznost vzet izdelek na firmo. Tako, da mislim, da se pri vecini da.

morosito ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: morosito ()

morosito ::

111111111111 je izjavil:

Na mimovrste se splača kupovati pralne praške, zobne paste, tablete za pomivalca, pa tu in tam je kakšna akcija. Ostalo je bolj žalost, nateg ali ponaredki.


Kakor jaz vem ce si davcni zavezanec v slo in kupujes od drugega davcnega zavezanca davek moras placat. Jaz pa kupujem tudi preko firme v ita ali v nemcijo ker sem vpisan v VIES kot davcni zavezanec in davka ne placujem. Tudi amazon mi naredit fakturo reverse charge brez ddv.

Furbo ::

MrStein je izjavil:

Tip je jamral, da mimovrste nima ugodne cene. Jaz sem pokazal, da ima najcenejše v evropi (od registriranih na tistem spisku).

Drugi tip pa je rekel, da ima amazon ponavadi boljšo ponudbo. Pa je v tem primeru nima, niti približno.

Če pa se kje na planetu najde še cenej, pa ... good for you!

Ker limaš nek tv, ki je verjetno delan za vzhodno eu in ga nima noben ponudnik na zahodu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

morosito ::

Ru8000 - zahodna eu
Ru8002 - vzhodna eu

Na netu pise da je 8002 cheap, garancija proizvajalca 1 leto, torej slabsi..cena pa visja od zahodnega modela ki ima serijsko garancijo proizvajalca 24 mesecev. Total crap

MrStein ::

Furbo je izjavil:


Ker limaš nek tv, ki je verjetno delan za vzhodno eu in ga nima noben ponudnik na zahodu.

"limali", torej "izbrali model TV", so drugi, jaz sem samo cene komentiral.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

morosito ::

https://www.mimovrste.com/ultra-hd-4k-t...

zdaj je nora black friday cena 779 € a prej bila 669 €. ful hudi popusti...kaj v slo če cena zraste je to akcija tudi ? hjaooo...e moji celinci...

tudi eprice.it niža cene https://www.eprice.it/TV-Ultra-HD-4K-SA...

XrobertoX ::

Kaj pa ali kdo ve ta tale model LG 55SM8500PLA 55 Inch, ali se splača vzeti še kje drugje in ali kdo najde cenejšega? Kako je pa s poštnino drugje? ....
Robi

XrobertoX ::

Kak popust pri mimovrste za "Najcenejša dostava na dom" oziroma za brezplačno?
Robi

Furbo ::

Prevzameš na enem izmed številnih prevzemnih mest, meni se ne da čakati poštarja in dostavljačev..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

00mare00 ::

Danes brezplačna dostava na mimovrste

roko11111 ::

Furbo je izjavil:

Prevzameš na enem izmed številnih prevzemnih mest, meni se ne da čakati poštarja in dostavljačev..


+1000. grem skor zmeraj raj z avtom 25km do prevz. mesta kakor pa da čakam brezveze ko nor na pošto da se kaj premakne...

Zgodovina sprememb…

bedarija ::

paket ti pa itak v dopoldanskem času dostavijo ko te ni doma, pa glede kako ravnajo z njimi je čudo da niso notri samo še konfeti

vanderict ::

koda za WOLT dostavo hrane: 3L6H8
ob registraciji in prvem naročilu prejmeš 5€ popusta

w4nkst4 ::

WOLT

Every time a new friend signs up to Wolt with your personal code and makes their first delivery order, they get a €5.00 discount on that order. In return, you get €5.00 worth of credits for your next delivery orders. Happy sharing!

Your promo code
L351B

netstar256 ::

enaa
Brezplačna dostava vseh zimskih gum. Velja do 17.11.2019.
Brez kode

Brezplačna dostava snežnih verig. Velja do 17.11.2019.
Koda: VERIGE

Brezplačna dostava motornih olj in maziv. Velja do 17.11.2019.
Brez kode

netstar256 ::

mimovrste
30% za vse izdelke GEOX. Velja do 17.11.2019.
Koda: GEOX11

stefi91 ::

Zdravo mene zanima ce ma gdo kodo za popuste za klime in kje so najcenejse pa k bo crni petek ce bo kej

morosito ::

Ce koga zanima v unieuro imajo samsung 55q70r v akciji za 699€.

mastuf ::

Srečka ti prinaša 30%kupon za popust + darilo!
Popust se ti bo avtomatsko odštel na košarici pri zadnjem koraku procesa naročila, kjer te čaka tudi darilo.
Velja le za nakupe nad 15€

Koda: ZS3

Akcija velja od 19.11.2019, 00:00h, do 22.11.2019, 23:59h, oz. do razprodaje zalog. Na določene premium in že znižane artikle (manj kot 1% vseh - navedenih v pogojih poslovanja) je maksimalna vrednost popusta 0-5%.

111111111111 ::

Verjetno je zraven smiselno napisat ime trgovine.

mastuf ::

mastuf je izjavil:


GIZZMO popust

Srečka ti prinaša 30%kupon za popust + darilo!
Popust se ti bo avtomatsko odštel na košarici pri zadnjem koraku procesa naročila, kjer te čaka tudi darilo.
Velja le za nakupe nad 15€

Koda: ZS3

Akcija velja od 19.11.2019, 00:00h, do 22.11.2019, 23:59h, oz. do razprodaje zalog. Na določene premium in že znižane artikle (manj kot 1% vseh - navedenih v pogojih poslovanja) je maksimalna vrednost popusta 0-5%.
««
94 / 128
»»