» »

Kode za popust

Kode za popust

Temo vidijo: vsi
««
130 / 130
»
»»

N-E-O ::

50% popust za nove naročnike A1 paketov. Akcija traja še 2 dni.

Koda: PP-G7JS874G
Follow the white rabbit.

jocoj ::

BOB -40% za 2 leti za nove naročnike
BPP1K2F
Trade Republic - bonus povabilo - https://ref.trade.re/3qxk3pzb

rsroki ::

BOB - 40% popust za nove naročnike (2 leti) - koda: BPPU15U :D
rsroki

bastadu ::

Če ima kdo še kakšno kodo za popust na Booking-u prosim na ZS. Hvala!

fulgur ::

hej, bob koda za popust -40 % za dve leti: BPPKZBS. 8-)

fulgur ::

še ena bob koda za popust -40 % za dve leti: BPPG9JV :D navali narode :))

povzek ::

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil priznanih blagovnih znamk pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo. Poleg že tako znižanih cen do 80% imajo trenutno še dodatne vikend akcije.
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10%.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju.

boricbor ::

Ima še kdo kakšno kodo za mimovrste. Za nakup okoli 300 evrov, lahko fliknem polovico profitiranega :)?

krefi ::

povzek je izjavil:

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil priznanih blagovnih znamk pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo. Poleg že tako znižanih cen do 80% imajo trenutno še dodatne vikend akcije.
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10%.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju.


Če ima še kdo kodo bi jo prosil v ZS
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Kodrnusa ::

krefi je izjavil:

povzek je izjavil:

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil priznanih blagovnih znamk pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo. Poleg že tako znižanih cen do 80% imajo trenutno še dodatne vikend akcije.
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10%.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju.


Če ima še kdo kodo bi jo prosil v ZS

Imaš

Foto ::

5% popust na vse kartuše in tonerje, tudi že znižane! Najceneje v sloveniji
Koda kupona: POPUST
le še kratek čas!
https://www.kartuse.si
:)

gansta ::

Ima kdo za mimovrste , lahko v ZS?

tnx

Alajaz ::

Za prenosnike in računalnike ima Second Option popust.
4POP za 4% če kdo potrebuje.

povzek ::

Če koga zanima ugodno nakupovanje oblačil priznanih blagovnih znamk pri BESTSECRET imam na voljo nekaj "povabil" za registracijo. Poleg že tako znižanih cen do 80% imajo ta vikend še dodatnih 20% popust na izbrane izdelke
Vam pa z aktivacijo računa prek tega povabila avtomatsko pridapa "SILVER" status ter bon za 10%.
Link za registracijo: BESTSECRET REGISTRACIJA
Oziroma koda, če jo želite vtipkati ročno: V95-ZBQ-UBY

Uživajte v nakupovanju.

gansta ::

Malo si ze "tečen" s tem bestsecret...

povzek ::

@gansta: To, da tebe nekaj ne zanima, še ne pomeni, da tudi ostalih ne zanima. Sam sem namreč razdal že kar nekaj teh kuponov in odziv uporabnikov je pozitiven. Imam tudi kar nekaj kolegov, ki oblačila kupujejo zgolj prek raznih spletnih strani in bestsecret večini najbolj odgovarja - velika ponudba kvalitetnih oblačil po ugodni ceni. In ob raznih dodatnih akcijah to želim deliti tudi z ostalimi uporabniki na slo-tech.
Ne vem pa, kako te lahko moti moje občasno objavljanje, ne moti te pa poplava objav za bob in a1, katerih je res ogromno...

delavec44 ::

Najbolje bi bilo, da si za bestsecret odprete svojo temo. Tečno je pa podobno kot A1 ja.

Eno je koda za popust, ki jo lahko vsak uporabi, drugo je pa referral kjer aktivno iščeš ljudi.

Dani5 ::

Pozdravljeni,

Prodam darilne bone za 4p fitnes klub v vrednosti 30€. Na voljo so 4 boni. Prodam po 25€, lahko posljem po posti.
Lp

povzek ::

Hmm, v zadnjem mesecu sta dva v tej temi spraševala po kodi za Bestsecret - to je očitno OK. Da se pa uporabnikom v isti temi ponudi kode pa ni OK?!
Iskreno, mi ni do "aktivnega iskanja ljudi". Večina kod, ki jih dobim od vsakega novega uporabnika na BS mi namreč zapade.. Imam pač viška kod, ki jih želim deliti z ostalimi. Tako kot sam včasih uporabim kakšno kodo iz te teme, tako tudi sam objavljam kode, ki jih pač imam.

gansta ::

Naslov teme je "koda za popuste" ne pa "referral"... Odpri si namensko temo, kot je predlagano zgoraj.

DePalmo ::

A ni tako da referal sploh ni dovoljen? Ker nekaj časa nazaj smo imeli nekoga ki je testiral in nato dajal referal linke za razno elektroniko preko GB in ostale platforme, pa so ga nato odstranili.

Sicer tudi mene motijo razni bobi, A1, bestsecret, itd. predvsem zaradi količine le-teh, ampak imam jaz preprosto rešitev za to. Greš dalje ;) Je še veliko drugih tem za prebrat če pa tega zmanjka, je pa zunaj dovolj svežega zraka za predihat. In se ne sekiraš za 100.000 objav za razne bobe in podobno. Je življenje potem precej lažje.

Kripto mesi ::

Pa tudi malo je razlika če en uporabnik nalepi enkrat, tale povzek pa pogledaš zadnjih 10 komentarjev pa ima vse z referral linki, razen teh dveh sedaj, ko se "brani".

DePalmo ::

Če te moti, kontaktiraj vodstvo in predstavi svoj primer. Nato je na njih da se odločijo kaj in kako, ker pač moderirajo forum.

povzek ::

Aha, očitno sploh ni problem v tem, da se piše o Bestsecret, ampak je problem v tem, da o tem pišem jaz.
Se opravičujem, če se vam to zdi 'nadležno', moj namen je bil obveščati o njihovih akcijah, ker, kot sem že napisal, je bil do sedaj odziv pozitiven - veliko se jih je že pridružilo preko mene. No, samo od zadnje objave so se pridružili trije...
Morate pa vedeti, da na Bestsecret stran brez povabila nimaš dostopa - zato tudi podam svojo kodo za dostop.
Bom pa glede na kritike s tem prenehal...
Lp

CyberPunk ::

Je kdo kje zasledil kakšno kodo za popust pri letni naročnini Nomago Bikes (Ljubljana)? Lani mi je uspelo nekje izbrskati (družbena omrežja ipd.), sedaj nisem nikjer ničesar našel in mi je zmanjkalo idej.

gansta ::

Testiraj (5€) preko mobilne aplikacije

Nomago Bikes Ljubljana: NEWWEBLJ
Kolesce: NEWWEBCE
ZaNaprej: NEWWEBZG
Sevničan: NEWWEBSE
Nova Gorica: NEWWEBNG

Na pametni telefon si naloži aplikacijo Nextbike (App Store, Google Play) in se registriraj;
Za aktivacijo uporabniškega računa v sistem vnesi veljavno plačilno sredstvo. Ob tem ti bo zaračunan strošek 5 €, ki se prenese na uporabniški račun kot dobroimetje;
V mobilni aplikaciji v glavnem meniju izberi KUPONI/ADD VOUCHER.
V okence vnesi promocijsko in jo potrdi. Na računu se bo prikazalo dobroimetje.
Uživaj v vožnji.

CyberPunk ::

Tole je samo za nove uporabnike. Lani so bile še ene kode, s katerimi si dobil popuste pri npr. letni naročnini, pa brezplačne minute ipd.

Vanadium ::

Ima kdo kako kodo za enaa?

metalc ::

Ni ravno tehnična roba... Koda za 15% popust pri Zalandu na izdelke, ki niso že sicer akcijsko znižani. Vnese se jo na "blagajni" pred plačilom naročila. Velja le še nekaj dni, uporabi se lahko samo enkrat, tako da kdor prvi pride...
Koda je pa: NLQCRBL7NU
««
130 / 130
»
»»