» »

Solder Of Fortune ----> Dekker!

Solder Of Fortune ----> Dekker!

HEKO ::

Začel sn špilat SoF, pa se mi je ustavilo v Nemčiji. Prebil sem se skoz celi kurčevi grad, pa sn prišo do Dekkera, ki naj bi ga ubil, pa ma ku*b* taki okle, da mu nič ne morš, pol pa te še strojnice prerešetajo!!! Kaj naj? Pa s kerim orožnjem ga naj spočef**am ?!



Thx!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]
  • spremenilo: HEKO ()

--Switch-- ::

Jst sem jo preobrnu ze kr neki casa nazaj,zato se ne spomnem kdo je ta deker!Malo ga opisi pa ti bom lahko kej povedal!(Kateri od tistih bratov je)

HEKO ::

Na sebi ma neki oranžno obleko, s srebrnim oklepom. Z njim se bojuješ v nekem "prostoru", kjer je poleg tud podmornica. Je zadnji del nemčije (v gradu --> Ger 4).
Aja, pa on ubije (v glavo pokne) tvojega pomočnika Hawka...

Upam, da bo dovolj!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Igor ::

dada zdej se spomnim ...
to je zadnji sef zato je tezek ...
lavfej okol pobirej futr pa nabijej ...
s cim tocno se ne spomnim ker je ze mal delec od tega sam prej al slej bo crknu ..
pol se enkrat ostane in ga mors spet ubit ...
in pol si ubrnu

--Switch-- ::

Teci okoli njega in pazi da te ne zadene s tistim mocnim orzjem(neka modra svetloba pride)!
Orozje mej heavy machine gun ali pa uno se mocnejse(neko rajvo orozje)tudi pulse??gun je dober!
Konec je brezvezen(vsaj meni se je zdel)!

HEKO ::

Sn ga končno razturo, konec pa je res brezvezen---> hvala bogu,d a dobi vsaj pič*o za partnera....

Thx again...
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

3L33T ::

Nebi se hvalu, ampak jest sem ga ubiv v 3 poskusu, s Heavy machine gun, sem mev sreco: health do konca pa pol armorja. Pol sem ga pa sam s hevy machine gun strelov v glavo mal cajta pa je ful hitr poginu. Tko da čist easy. Mam jest drug vprašanje: Kdor je obrnu TS: firestorm, se gotov spominja tistga velikanskega robota na konc zadne sobe: unga od cabala. Je ful neuničlji, ampak sem ga hitr sesul z distroptorji pa artilerijam in avioni. Kako metodo ste mel vi? Men je to eden greatest šefov. Kokr vem so pr FRPjkah ful dobri šefiči, ampak jest FRPjk ne špilam. Ker je pa vam the greatest chief??
Danes živimo za jutri, ker jutri ne bomo živeli za danes!

McHregec ::

jest sem cabala razsu z 20 orkami in 10 banshee:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12017252 (12442) eatinggrin
»

šimpanz proti bullmastifu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569850 (7977) zaki12
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610310 (5609) MKC00
»

Half Life 2 pomoč pri igranju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1027913 (4789) baguvix
»

Red Faction

Oddelek: Igre
391391 (958) zile

Več podobnih tem