» »

darilca za Novo leto

darilca za Novo leto

Milko ::

Kaj boste pa kej za nov let kupval?

Mislim..tko..punci, prjatlcam, prjatlom...?
  • zaklenil: Sergio ()

luni ::

heh, jaz sem kupil mobitele... za sebe in za zensko Star TACa :)
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Odvisno komu...
-Revnemu komplet praznih CDjev.
-Bogatemu Geforce Ultra.
- vse se vrača>:D

Joke ;)

DoBri ::

mah...jest sm kupu: 1 vrv, 1 stol, 1 trdno veliko drevo...
Več nas je, manj nas ni.

luni ::

DoBri kaj skoz pesimizem siris :)
Artificial Intelligentia

Miran ::

Ene lepe spodnje hlačke in pa čeveljčke za joškice za mojo "muco".
Overclock yourself !

Jeronimo ::

Niti me ne spominjat. Vsako leto znova me glava boli, ko se podajam v trgovine in gledam katero čim manj butasto darilo bi kupil.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Milko ::

Ma ja..sej to je hudic ja. Ne mors vsak let isto kupt. Jst sm ze vse svoje ideje porabu... Ve kdo mogoc za kako dobro knjigo, k je zanimiva za zenske tud?

luni ::

Uzitne gobe na slovenskem

Baje so nore na to
Artificial Intelligentia

trillian ::

knjige...
konzorcij je imeniten ko potrebujes knjigo...
in presenecenje...ogromno zensk tam kupi kaksno knjigo.
za svojo drago lahko kupis kako poezijo. kakega romantika?
mogoce goethe?
sicer pa... letos me novoletno bozicna histerija ne zanima. tako sem se odlocija za manjse nezanimanje (beri bojkot) bozica in novega leta. in zatorej ne kupujem daril in prepovedujem family&friends, da bi me "osrecili". mnenja sem pac, da so taka darila vsiljena. pogosto popolnoma nepotrebna in skoda denarja. raje presenetim koga na dan, ko tega ne pricakujejo, z darilom, ki resnico pase k tej osebi, ker si se spomnil nanjo, ko si ga zagledal ali naredil. neumno je kupovati samo zato ker pac nekaj moras kupiti.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Pepsi ::

Hmm, ja to tudi mene zanima kaj kupiti svojim dragim za novo leto...sicer pri meni ni tok zlo panike ker darilca kupujem le starsem in zelo bliznjim prijateljem, tipa nimam, sorodniki pa zivijo v drugi drzavi :c)=
Well anywayz...knjiga je vsekakor full dobra ideja za darilo...katerega koli casa v letu, naj bo to novo leto, rojstni dan itd itd. Jst jo toplo priporocam, ker mi polepsa dan ce jo dobim.
Nasvet: kupute knjige ki cloveku ne bodo zamorile - that is tisto kar je vsec onemu cloveku kateremu jo kupujete in ne kar je vsec vam *razen ce imata s tisto osebico isti okus seveda*.
Papa
[Pepsi] of CyberBabes - http://cyberbabes.m42.cx

LuiIII ::

Ursula daj povej prosim kaksne so kaj reakcije, ko das recimo nekomu darilo na en x dan? Prikupno zmedeni?
Pepsi se strinjam. Od vseh daril, ki sem jih prejel imajo dalec najbolj trajno vrednost knjige.

Diamamti so zenski najboljsi prijatelji ... Marlyn Monroe

trillian ::

seveda...
kaj ni lepo biti prikupno zmeden?
meni je namrec naravnost vsec.
in ti? koliko ti pomeni presenecenje?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

||_^_|| ::

kilo drekaaaaaaaaaa kilo drekaaaaaaaaaaa

LuiIII ::

Presenecenje?
Heh, kaksno negativno ne prav dosti. Ceprav vcasih ne skodi za kaksno zbijanje ega, ipd. Ja od pozitivnih presenecenj se da pa celo ziveti. Dobrota drugih, ki ti (se) darujejo, te pa tudi samega sebe dviga, dela boljsega, humanega.
Ves cesa se po moje clovek boji, da ni bolj odprt, darezljiv, pozoren,...? Tega, da bi bil s svojo odprtostjo ranjen, zavrnjen. Konec koncev, ko darujes, se na nek nacin odpres in se lahko pocutis ranjlivega. Ampak to je ze vprasanje odraslosti in sprejemanja samega sebe.

Lui

trillian ::

vsi imamo okoli sebe nekaksen scit. s katerim se varujemo, da nas ne bi kdo zares spoznal. kajti, ce bi se to zgodilo bi bilo joj. ta oseba bi imela poln dostop do nas. videla solze, veselje. vsako reakcijo, ki bi si jo tako zeleli skriti pred "krutim svetom". strah, da bi nekdo izrabil to. nocemo, da bi nas kdo zares spoznal. kaj pa, ce nas rani?
vcasih smo tako dobro zavarovani z razlicnimi plastmi scitov, da ne vemo vec kaksna je notranjost. vcasih se sami bojimo pogledati. mogoce si ne bi bili vsec. mogoce nas resnica o nas navdaja z grozo. mogoce smo ze zaljubili v fasado. v obraze, ki jih kazemo.
in taki smo. in potem je nekaj posameznikov, ki si zeli vedeti. vecnih popotnikov, ki iscejo resnico. vsake toliko naletis na kaksnega. bojis se ga. ker te gleda cez tvoj scit. in potem naenkrat razumes. ni ti treba biti strah. nihce te ne more raniti. s scitom ali brez. ker tisti, ki lahko vidi tebe brez zascitnega ovoja, je poseben. tisti ljubi tako mocno in cisto, da je spregledal.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

mojsterpeter ::

čista resnica

outsider ::

Urska: in zaradi tega ker te clovek ljubi in vidi skozi use tvoje scite, ti cloveka zasovrazis in se ga izogibas...
kje je fora?

trillian ::

moj ljubi mitja...
mogoce me nikoli nisi videl.
videl si le to kar si zelel videti.
in to nisem bila jaz.

naj vam predstavim, nadobudni slo-techarji, outsider.. moj bivsi fant.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

outsider ::

Ljuba urska..
Kdo pravi da jast ne vidim napak itak ih ma usak, sam ce mas
enga rd na napake itak ne gledas ker so ti tudi napake zanimive.. ga mas pac rd tazga kot je...

trillian ::

jao, mitja...
pa ne da bomo tule prali umazano perilo.

ti si imel o meni vedno neke cudne predstave, ki preprosto niso bile jaz. zaljubljen si bil vedno v eno sliko v svoji glavi.
to je kot prvo. in tako me preprosto nisi nikoli mogel zares poznati.. in me nikoli nisi.. ceprav imas iluzijo tega, da si me.

Tomi ::

Punci čisto nič, ker... je preprosto, trenitno nimam..
Za frende pa tako.. kakšen CD, ali pa kakšna prijetna drobnarija, ki ti pride pod roke..
Važen je namen, ne sredstvo..

Tomi
metrodusa.blogspot.com

outsider ::

mah urska...
nebomo prali umazano perilo, ka mislm da se tice to sam naju. drgac pa sm ti ze zdavni povedu moje misljenje o te tovji teoriji, kaj jest vidim na tebi in kaj ne...

Sergio ::

outsider, urska, get a room... topic je zaklenjen.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaša najljubša knjiga/avtor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
848230 (1810) donvito
»

barva las. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606544 (1554) kuall
»

Darilo za 30. rojstni dan

Oddelek: Loža
229653 (9440) Yohan del Sud
»

?????

Oddelek: Loža
321560 (1224) jetam
»

ste srecni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745747 (5118) Sergio

Več podobnih tem