» »

BLUETOOTH ZA NOKIO 6600

BLUETOOTH ZA NOKIO 6600

smajli ::

Pozdravljeni!

Mene zanima naslednje: Za telefon Nokia 6600 sem hotel kupiti Bluetooth usb napravico za computer seveda. In ko sem jo že hotu kupt je prodajalec reku, da dela napravica-mislim da od proizvajalca Dongle zelo dobro na vse modele razen na enega ne: Nokio 6600.

Mene zanima, če kdo ve od katerega proizvajalca in kje v ljubljani bi kupu to bluetooth napravico in bi delovala tudi za mojo Nokio 6600???

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

Smajli

emario ::

Lani poleti sem kupil USB Bluetooth napravico proizvajalca Belkin, ki nese 10 metrov in sem ga uporabljal pol leta v kombinaciji z SonyEricssonom T610 brez vseh zapletov in težav. Če pa deluje tud z Nokio pa ne bi vedu. Je pa čudno, saj je sistem enoten in bi moral delovat ne glede na proizvajalca. Pred novim letom sem kupu notebook, ki ima BT že vgrajen in USB bluetooth Belkin celo ne rabim več. Nov je bil okoli deset jurjev, jaz ti ga dam bistveno bolj ugodno, če te zanima. Pa še tko se lahko zmeniva, da v primeru, če ti ne bo deloval, mi ga prineseš nazaj in ti vrnem denar. GSM 031 420096, Mario.

Timmah ::

probej z level one bluetoothom
donde esta francesca

MTm2H37rqt7B ::

Imam nokio 6600. Za bluetooth povezavo z PCjem sem kupil BToes od firme MSI. Kupil v e-misiji oz megahit na smartinski cesti. Cena je bla okol 5 tisocakov.

Big Poppa ::

Imam enakega kot pux in dela brezhibno z 6630.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111938 (1455) Goldee
»

Bluetooth povezava z PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
52288 (2238) trpo
»

Kateri BLUETOOTH usb adapter

Oddelek: Mobilne tehnologije
61235 (1155) |C-erd-o|
»

Bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
81008 (862) CaqKa
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544022 (3459) Gandalfar

Več podobnih tem